Příjemnou noc, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
FOTOGALERIE Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci s Mateřským centrem Cipísek uspořádal v pátek odpoledne tradiční předvánoční akci. Děti za asistence rodičů vypustily k nebi stovky balónků s vánočními přáními.
„Jsem ráda, že se opět sešla spousta rodičů i s těmi nejmenšími dětmi, které vypustily na balóncích svá vánoční přání Ježíškovi,“ svěřila se Večerníku pořadatelka Milada Sokolová krátce poté, co pětistovka fialových balónků vzlétla na Pernštýnském náměstí k nebi. „Vloni jich bylo sedm set, což se nakonec ukázalo víc, než bylo nutné. Letos jsem jich tedy objednala pouze pět stovek a doufala, že to bude stačit. Bohužel nestačilo! Zájem dětí byl letos tak obrovský, že by možná ani ten loňský počet balónků nestačil. Je to velká škoda, za rok jich objednám zase víc. A doufám, že příště se nám podaří přilákat i hlavního patrona této celostátní akce, pana Václava Vydru,“ vyslovila přání předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova.
O hudební kulisu při letošní akci se staral semifinalista Česko-Slovenské Superstar z roku 2011 Tomáš Jurenka ze Seloutek. „Já bych něco zazpíval, ale nikdo to po mně nechtěl,“ zasmál se Jurenka. Mnohem důležitější ale bylo, že v pátek odpoledne byly vidět v centru města stovky rodičů s dětmi a ze všech čišela slavnostní nálada a spokojenost.

Splní se každému přání, které poslal k nebi?

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-