Dobré ráno, dnes je čtvrtek 19.1.2017
svátek slaví Doubravka,
zítra Ilona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Marek Sonnevend

V nejhorším bodě dosavadního průběhu této prvoligové sezóny se ocitli hokejoví Jestřábi uprostřed minulého týdne. Z prekérní situace i tíživé atmosféry však dokázali hned o uplynulém víkendu vybruslit a dá se říct, že stav věcí teď už není tak hrozivý jako ještě před pár dny. Vyhráno ale muži LHK pořád nemají, ani zdaleka. O osudu celého soutěžního ročníku rozhodne až posledních jedenáct kol základní části WSM ligy 2016/2017.

Post by: Marek Sonnevend

Šlamastyka, do níž v posledních týdnech hluboko zabředli prostějovští hokejisté, už není tak hustá jako po středečním krachu s Jihlavou. O tři dny později se totiž muži LHK zmátořili na ledě Třebíče, kde v jedenačtyřicátém dějství WSM ligy 2016/2017 nedovolili soupeři jedinkrát skórovat. Mladý gólman Neužil tím vychytal nulu a hlavně: Jestřábi dosáhli na nesmírně důležité tři body! Potřebovali je jako pověstnou sůl, tento zisk je současně udržel na devátém místě tabulky. Šest bodů za šestou pozicí, dva bodíky před jedenáctou příčkou.

Post by: Marek Sonnevend

Pokud odhlédneme od herního projevu a vezmeme za bernou minci čistě výsledky, jsou hokejoví Jestřábi od začátku tohoto prvoligového ročníku až dosud na neustálém sešupu směrem dolů. Jasně to dokládá přehled bodové úspěšnosti v jednotlivých čtvrtinách základní fáze, jichž má soutěž za sebou tři ze čtyř.

Post by: Marek Sonnevend

Jakkoliv se prostějovští hokejisté mohou utěšovat tím, že ještě zbývá dostatek času a zlepšení určitě přijde, dosažené výsledky hrají jednoznačně proti nim. Kýžený progres totiž pořád nepřichází a místo přibližování horním patrům WSM ligy mužů 2016/17 nastává přesný opak v podobě stále těsnějšího kontaktu se spodkem tabulky.

Post by: Marek Sonnevend

Tak to už je fakt hutná patálie! Prostějovští hokejisté ve 40. kole WSM ligy mužů 2016/17 po mrzkém výkonu zaslouženě vysoko podlehli Jihlavě a utrpěli čtvrtou porážku doma za sebou, celkově prohráli sedmé utkání z posledních osmi. Pokračující krizi už nerozdýchali příznivci, kteří svými pokřiky nekompromisně odeslali současného kouče LHK pryč. Jestřábi klesli na desáté místo tabulky těsně před jedenácté Litoměřice, propast za elitní šestkou se zvýšila na devět bodů.

  • Toray
  • interforst
  • spsOL
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Na co se v letošním roce nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Řidiči byli opatrní.

Sníh a náledí provázely řidiče na silnicích prostějovského regionu hlavně během středy a čtvrtka. Pozitivní ovšem je, že kromě pár nehod na Plumlovsku a Konicku nemuseli policisté a lékaři už vůbec řešit žádné závažnější karamboly. Za to patří šoférům určitě palec nahoru. 


Proč pouze krádež?
Minulé pondělí byla v obchodním domě na náměstí T.G. Masaryka okradena mladá trafikantka o dvacet tisíc korun. Zloději se zřejmě bránila, protože lékaři dámu vzápětí ošetřovali v sanitce a poté převezli do nemocnice. Mluvčí policie ale tvrdí, že zraněna nebyla a případ je řešen pouze jako krádež, nikoliv jako loupežné přepadení. Proč?

Proč pouze krádež? Minulé pondělí byla v obchodním domě na náměstí T.G. Masaryka okradena mladá trafikantka o dvacet tisíc korun. Zloději se zřejmě bránila, protože lékaři dámu vzápětí ošetřovali v sanitce a poté převezli do nemocnice. Mluvčí policie ale tvrdí, že zraněna nebyla a případ je řešen pouze jako krádež, nikoliv jako loupežné přepadení. Proč?

Osobnost týdne

JOSEF LAUFER

03 osobnost tydne laufer
 

Do Hotelu Plumlov si uplynulou sobotu pozvali organizátoři Plesu ve styluosmdesátých let skutečnou hvězdu. Josef Laufer hostům skvělého bálu dokázal, že pořád ještě umí nejenom perfektně zpívat, ale i bavit celou společnost. 

JOSEF LAUFER

Číslo týdne

1 348 987

Až takřka půldruhého milionu korun může znít letošní výnos z Tříkrálové sbírky. Organizátoři jak z konického, tak i prostějovského děkanátu si tak poprávu pochvalují štědrost lidí po celém regionu. V obou případech se jedná o překonání rekordních částek z loňského roku.

Výrok týdne

„PROTI ROKU 1987 JE TO ÚPLNÁ HAVAJ!“  


Božena Černohousová z prostějovské hvězdárny míní, že sedmnáct stupňů pod nulou je oproti třicet let starým třicetistupňovým mrazům úplná pohoda...