Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.10.2018
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Marek Sonnevend

Hodně zajímavou posilu získalo vedení prostějovského hokejového klubu, byť zatím jen dočasně. Generality LHK Jestřábi a HC Energie Karlovy Vary se totiž dohodly na měsíčním hostování obránce Daniela Krejčího na Hané.

Post by: Marek Sonnevend

14.kolo Chance ligy nabídlo souboj Jestřábů s Rysy. Od začátku zápasu domácí tlačili soupeře, ale nemohli přetavit svůj tlak v brankové situace. V první třetině se jim povedlo vstřelit pouze jednu branku a to se jim ve druhé třetině stalo osudným. Po rychlých situacích Frýdek vstřelil tři branky a ve třetí třetině si svůj náskok dokázali udržet. Příští domácí utkání sehrajeme v pondělí 22.10 od 18:00 s Benátkami nad Jizerou.

Post by: Marek Sonnevend

Zatím nejlepší období probíhající sezóny zažívají hokejisté LHK Jestřábi Prostějov. Vítězně zvládli oba své duely Chance ligy mužů ČR 2018/2019 za uplynulý týden a celkem tím natáhli šňůru svých výher na příjemnou cifru čtyři. Navíc logicky stoupají průběžnou tabulkou, v níž se posunuli na pěknou pátou pozici.

Post by: Marek Sonnevend

Rozjetý soupeř s čerstvými skalpy Českých Budějovic i Přerova (dokonce dvakrát za sebou) čekal hokejové Jestřáby v sobotním 13. kole Chance ligy. Skvělá forma litoměřického celku se také projevila, HC Stadion vedl 2:0 i 3:1. Borci LHK Prostějov však nesložili zbraně, super vzepětím otočili na 3:5, nakonec si odvezli vítězství. Těsné, přitom ohromně cenné!

Post by: Marek Sonnevend

Tak trochu mimo hlavní pozornost se před nedávnem uskutečnila třízápasová „výprava“ kapitána Jestřábů do nejvyšší české soutěže. Matouše Venkrbce totiž povolalo do svých služeb na střídavé starty extraligové HC Dynamo Pardubice, za něž odehrál trojici střetnutí.

  • finsys
  • kostelec n h
  • stavebniny
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková