Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 25.5.2017
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

Po Pardubicích, Hradci Králové, Mladé Boleslavi a se zkušenostmi z mládežnických reprezentací České republiky oblékne Dominik Groh další dres - ten prostějovský. Devatenáctiletý brankář přichází k Jestřábům formou hostování a měl by vytvořit dvojici s novou jedničkou mezi třemi tyčemi Jakubem Neužilem. K týmu by se měl účastník světového šampionátu hráčů do 18 let připojit v létě před zahájením přípravy na ledě.

Post by: Redakce

Na velké ryby Tomáše Divíška a Nouzu políčilo vedení prostějovských Jestřábů. Jejich příchod na Hanou se však alespoň pro tuto chvílí odkládá, rozhodující bude postoj městské a krajské samosprávy k další podpoře prvoligového „A“-týmu.

Post by: Redakce

Po nudnějším období března a dubna, kdy se toho v „A“-týmu Jestřábů mnoho nedělo, vtrhl měsíc květen jako uragán. Hned v prvních dnech nového přestupového období potvrdili Jestřábi jedno velké jméno, když se do jejich řad po jedné sezóně vrací obránce Marek Drtina. Naopak brankářská jednička Pavel Kantor, obránce Petr Štindl a útočníci Jakub Šlahař, Lukáš Žalčík i Radim Matuš už na Hané působit nechtějí. Jasno stále není ani o obsazení postu hlavního trenéra, zamýšlený extraligový lodivod totiž nepřijde a může se stát, že tuto pozici bude i nadále zastávat sportovní manažer oddílu Jiří Vykoukal.

Post by: Redakce

Po obránci Jiřím Vokurkovi ví rovněž útočník Marek Indra, že minimálně na počátku nadcházejícího ročníku nebude součástí jestřábího mužstva. Vedení účastníka WSM Ligy se totiž rozhodlo, že o další služby sedmadvacetiletého útočníka nebude mít zájem! Slávistický odchovanec, jenž si vyzkoušel hokej rovněž ve Švýcarsku a na „Ostrovech“, tak opouští Hanou s bilancí sedmadvaceti utkání a sedmi kanadských bodů.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Večerníku se podařilo zkontaktovat nového předsedu LHK Jestřábi Prostějov Vladislava Odstrčila (na snímku), který nejčtenějšímu regionálnímu periodiku poskytl informace osvětlující jeho vztah k prostějovskému hokeji. „Důvod, proč jsem vstoupil do prostějovského hokeje, je jednoduchý. Chtěl jsem něco udělat, abych pomohl. Situace se vyhrotila takovým způsobem, že se mi momentální stav nelíbil,“ prozrazuje na sebe Vladislav Odstrčil.

  • Interforst
  • Interier
  • legendy
  • restaurant day
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V PIZZERII U HRADEB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

A zase nejpřívětivější.

Prostějovský magistrát odpověděl dlouhému zástupu kritiků tím nejpříhodnějším způsobem. V prestižní anketě obhájil své loňské prvenství a opět tak získal titul „Nejpřívětivější úřad v Olomouckém kraji“. Hodnocena byla otevřenost, transparentnost a vstřícnost úřadu vůči občanům města. 

 

 
Vyvlastňovat jako za komunistů?

Podle aktuálních zpráv z magistrátu se zřejmě dočkáme tolik kýženého severního obchvatu Prostějova. Má to ale jeden háček. Vykoupených je sice už devadesát procent potřebných pozemků, nicméně až v osmi případech hrozí jejich vyvlastnění! K tomu došlo naposledy za minulého režimu...

Osobnost týdne

LUBOMÍR BALÁŠ
balas

Aktuálně stále ještě tajemník prostějovského magistrátu má nakročeno na „kraj“. Lubomír Baláš totiž zvítězil ve výběrovém řízení na pozici ředitele Krajského úřadu Olomouckého kraje. Hejtman Ladislav Okleštěk již zaslal ministru vnitra žádost o jeho jmenování. 

Číslo týdne

5

Pětice vyvolených osobností obdržela minulé pondělí dopoledne prestižní Cenu města Prostějova za rok 2016. Ocenění na základě složitého výběru dostali fotograf Jiří Andrýsek, historička Marie Dokoupilová, spisovatelka Jarmila Pospíšilová, plavkyně Dana Zbořilová a cenu in memoriam obdržel i bojovník za svobodu František Doležel.Výrok týdne

JÁ NA TO HOVNO

SVÍTIT NEPOTŘEBUJU!

Štamgast jedné prostějovské hospůdky
u centra města takto ve čtvrtek okomentoval
zvláštní krádež žárovky na místní toaletě!