Příjemnou noc, dnes je pátek 15.11.2019
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

Hokejoví Jestřábi si chvíli odpočinuli, pořádně potrénovali – a teď už zase vyrážejí do nové zápasové akce. Chance liga mužů ČR 2019/2020 pokračuje po reprezentační přestávce dalšími dvěma koly, jež mají pro borce LHK stěžejní význam.

Post by: Marek Sonnevend

Postoupit do horní nadstavbové osmičky. Pak projít do play-off, ideálně přímo z nejhůře šesté pozice. A nakonec prolomit čtvrtfinálovou hradbu vysněným postupem do semifinále. Tak zněl letní plán prostějovských hokejistů pro Chance ligu ČR 2019/2020. Po dvaceti kolech základní části soutěže jsou mu však muži LHK zatím hodně vzdáleni, neboť aktuální sezóna citelně obměněného (i omlazeného) týmu zdaleka neprobíhá podle zamýšlených plánů.

Post by: Marek Sonnevend

„Reprezentační přestávka je ideální příležitostí k tomu, abychom pořádně zapracovali a šli do dalších zápasů co nejlépe nachystaní,“ říkal už po dosud posledním utkání nový kouč prostějovských hokejistů Ladislav Lubina. V duchu svých slov naordinoval svým svěřencům hodně náročný tréninkový program.

Post by: Marek Sonnevend

Už v minulém vydání Večerníku jsme exkluzivně informovali o odchodu útočníka Petra Kafky, kterému v LHK vypršela koncem října krátkodobá smlouva a novou se rozhodl neuzavřít. Během uplynulého týdne pak hanácký klub oznámil ztrátu dalšího hráče – obránce Davida Brančíka. A také výměnu na pozici kustoda!

Post by: Marek Sonnevend

Jde asi o to nejhorší, co vás v kolektivních sportech včetně ledního hokeje může potkat: šňůry proher. Neboli obávaný stav výsledkové a často i herní krize, kdy se „postižený“ tým dlouho nemůže chytit a kupí jedno podlehnutí za druhým.

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.