Dobré dopoledne, dnes je neděle 20.8.2017
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Jiří Možný

Už jen necelé čtyři týdny zbývají do okamžiku, kdy vstoupí hokejisté Prostějova soubojem na ledě přerovských Zubrů do nového ročníku WSM Ligy. I proto se rodící mužstvo přesunulo do další fáze přípravy a v uplynulých dnech absolvovalo první dva přáteláky, dalších pět včetně čtvrtečního souboje s Havířovem má ještě před sebou.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Podruhé s prázdnou. Hokejoví Jestřábi odcházeli se sklopnými hlavami i po druhé přípravě. Na ledě Horácké Slavie Třebíč se po vyrovnaném boji museli smířit s nejtěsnější porážkou. Domácí tým strhl vítězství na svou stranu deset minut před koncem zásluhou Krále 3:2. 

Post by: Jiří Možný

Po dvou týdnech intenzivní přípravy na ledové ploše se prostějovští hokejisté – a s nimi i zdejší fanoušci - dočkají prvních zápasových prověrek. Na pořadu jsou totiž úvodní dvě měření sil s prvoligovými soupeři, v tomto případě však ještě o body do tabulky WSM Ligy nepůjde.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Skladba přípravných zápasů prvoligových Jestřábů obsahuje sedm utkání. Až na jednu výjimku se jedná o souboje s moravskými rivaly z WSM ligy. Na úvod si to svěřenci trenérské dvojice Vykoukal - Peštuka rozdají v úterý 8. srpna na domácím ledě s Frýdkem-Místkem. V tom samém týdnu ještě pocestují do Třebíče.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Realizační tým „A“-mužstva prvoligových Jestřábů dostal pečeť. Několikatýdenní tápání skončilo podle očekávání. Hlavním trenérem prostějovských hokejistů bude Jiří Vykoukal, pravou rukou mu bude Ivo Peštuka. Tedy stejná dvojice, jako v závěru uplynulého ročníku WSM Ligy.

  • militaryfest
  • Mikroregion Nemcicko
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak tipujete umístění fotbalistů 1.SK Prostějov po návratu do MSFL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Jsme nejlepší!

Prostějov si aktuálně jako jediné město v Olomouckém kraji udržuje nižší nezaměstnanost, než je celorepublikový průměr. Bez práce je u nás 2 755 lidí, z toho 1 594 žen. Podíl nezaměstnaných se ustálil na rovných třech procentech, což by nám měl závidět celý zbytek republiky. 

 

 
Vyhrála, ale tajemnicí není.

Výběrové řízení na post tajemníka prostějovského magistrátu skončilo neslavně. Konkurz vyhrála přesvědčivě současná vedoucí odboru kanceláře tajemníka Jana Orságová. Nakonec ale odmítla do funkce po Lubomíru Balášovi nastoupit, prý se tak dohodla s primátorkou... 

Osobnost týdne

JAN KANYZA

33 02 kanyza
Většina z nás jej velmi dobře zná z televizních obrazovek, jako herec je naprosto famózní. Nyní v Prostějově přesvědčuje o tom, že je také skvělý malíř. Uplynulé pondělí zahájil svoji výstavu v muzeu vernisáží, která přinesla rekordní návštěvnost. 

Číslo týdne

7

Tohle není zrovna šťastné číslo, alespoň ne pro notorického vykradače bytů Antonína Tesaře. Ten je nyní souzen za vloupání do sedmi bytů na teritoriu Prostějova, přičemž majitelům způsobil bezmála půlmilionovou škodu. Už podruhé má jít na pět let do kriminálu. A to může být ještě hůř...

Výrok týdne

„„UŽ TADY NEVIDÍM

BĚHAT TOHO PSA,

NENÍ V TOM GULÁŠI?““


Návštěvník sobotní akce Guláš Rock Fest
u plumlovské přehrady měl trochu
obavy ze surovin, které obsahoval
jeden z nabízených voňavých gulášků