Dobré odpoledne, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

Konečně makali společně po létě dosud vyplněném takřka výhradně individuálními tréninky – a v tom bác! Koronavirus v mužstvu, nástup povinné karantény a na dva týdny přerušená příprava. Prostějovští hokejisté aktuálně řeší velmi nepříjemný zásah do svých plánů v chystání se na nový prvoligový ročník.

Post by: Marek Sonnevend

Sice to ještě není definitivně potvrzené úřední cestou, ale podle veškerých dosavadních informací bude mít hokejová Chance liga mužů ČR 2020/2021 místo původně plánovaných devatenácti týmů nakonec jen osmnáct účastníků. Samozřejmě kvůli odstoupení zadluženého Chomutova ze soutěže.

Post by: Redakce

Nachystaný na svou v pořadí pátou sezonu je hokejový klub SK Prostějov 1913, který startuje s tréninky na ledě prostějovského zimního stadionu. Kategorie od juniorky až po ročník 2013 také absolvují tradiční příměstské kempy. Vzhledem k epidemiologické situaci se však nic z toho neobejde bez zvláštních hygienických opatření. Jejich cílem je zamezit případné nákaze hráčů, trenérů a funkcionářů klubu novým typem koronaviru. Opatření vydal provozovatel stadionu – společnost Domovní správa Prostějov.

Post by: Marek Sonnevend

Prvním sportovním týmem regionu, který byl ve větší míře zasažen koronavirem, jsou hokejisté LHK Jestřábi Prostějov. Vinou zjištěné nákazy covid-19 musel celý jejich kolektiv do povinné karantény, která trvá dva týdny od 29. července do 12. srpna! Podle krajské epidemioložky Renaty Halířové ale není vyloučeno, že pauza může být delší!

Post by: Michal Sobecký

Uteklo to jako voda. Individuální příprava je minulostí, suchá zčásti taky. Nazrál tak čas, aby se Jestřábi vrátili tam, kam patří, tedy na led. V pondělí 20. července se tak poprvé po půl roce sklouzli na ledě a zároveň se začali více herně poznávat. Výrazně obměněný tým neměl na co čekat, už 11. srpna ho čekají první přátelské zápasy.

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

-