Dobrý podvečer, dnes je úterý 21.11.2017
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Marek Sonnevend

Na tomto místě jsem chtěl původně psát o něčem úplně jiném, ale okolnosti rozhodly, že tradiční zamyšlení se ubírá zcela odlišným směrem. Je to přitom dost bizarní minipříběh, který však vlastně logicky zapadá do současných poměrů v prostějovském hokeji a dění okolo něj.

Post by: Marek Sonnevend

 První polovina WSM ligy mužů ČR 2017/18 skončí třemi koly v rychlém sledu během tohoto týdne. A pro hokejisty Prostějova to bude hodně náročný trojboj, neboť v jeho rámci potkají dva nejsilnější celky soutěže.

Post by: Marek Sonnevend

Jedním z největších překvapení pozitivním směrem je v letošním kádru hokejových Jestřábů mladý útočník David Dvořáček. Pětadvacetiletý odchovanec Sparty Praha přišel do Prostějova letos v létě z Havířova, když předtím okusil prvoligovou soutěž i v dresech Kladna, Litoměřic či Havlíčkova Brodu, dokonce má na kontě tři starty v extralize mužů za mateřskou Spartu. Na Hané se mu zatím velice daří.

Post by: Marek Sonnevend

První zápas po dlouhé reprezentační pauze měli hokejoví Jestřábi skvěle rozjetý. Na vsetínském ledě ve 22. kole WSM ligy mužů ČR 2017/18 většinu střetnutí vedli, dvakrát dokonce o dva góly. Navíc měli k dispozici hned dvě trestná střílení! Přesto na vítězství nedosáhli a nakonec se museli spokojit s jediným získaným bodem za porážku po samostatných nájezdech.

Post by: Marek Sonnevend

Do necelé poloviny dospěla základní část WSM ligy mužů ČR 2017/2018, která má z vydatné porce dvaapadesáti střetnutí za sebou už jednadvacet dějství. A neboť si nyní vybírá nezvykle dlouhou jedenáctidenní pauzu, jde o ideální příležitost k větší rekapitulaci dosavadního vývoje soutěže ze strany prostějovských hokejistů. Jak si tedy zatím Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži vedou?

 • Restaurant Day
 • Charita
 • fynsis
 • optika
 • agel
 • Fischer Automotive
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - Seriál restaurací

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Brněnská do nového.

Vzali to fofrem, ale co už teď! Krajský úřad Olomouckého kraje naprosto nečekaně a na poslední chvíli oznámil prostějovskému magistrátu, že rekonstrukce silnice v Brněnské ulici bude zahájena už příští týden. Město narychlo zajišťuje objízdné trasy a radní mají z uzavírky obavy. Půlka ulice se ale rychle oblékne do nového!

 

Organizace skřípala.

V úterý odpoledne se začala nakládat historická lokomotiva, která zkrášlovala prostor před hlavním nádražím v Prostějově od roku 1980. Stěhování do muzea Českých drah se ale nečekaně protáhlo, organizace nakládky totiž absolutně vázla. Musel být povolán druhý jeřáb a tahač přijel až pozdě večer...  

Osobnost týdne

ALOIS MLČOCH

Starosta SDH Určice předal uplynulou sobotu na akci Uspávání zvířátek ředitelce místní mateřinky, prostějovské Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Radost a Dětskému domovu v Plumlově finanční šeky či věcné dary. Všechny peníze hasiči vybrali na dobrovolném vstupném z celé řady akcí, které v obci pořádají. K tomu sbor přidal i finance získané za druhé místo v celostátní anketě Dobrovolní hasiči roku 2016. 

47 02 mlcoch

Číslo týdne

324

Přesně tolik dní probíhalo oficiálně pátrání po muži, který 20. prosince loňského roku přepadl tenistku Petru Kvitovou v bytě domu v Jezdecké ulici. Neúspěch ve vyšetřování prezentovali na tiskové konferenci krajští kriminalisté. Alespoň že vyvrátili fámy, podle níž si hráčka prostějovského klubu pořezala ruku sama...

Výrok týdne

„EMOCE NĚJAKÉ BYLY, ALE URČITĚ

SE NEHÁDÁME OD VEČERA DO RÁNA!

Miroslav Pišťák exkluzivně pro Večerník vysvětlil svoji

rezignaci na post šéfa Klubu zastupitelů ČSSD v Prostějově