Dobré ráno, dnes je středa 11.12.2019
svátek slaví Dana,
zítra Simona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Michal Sobecký

Nejeden hokejový fanoušek zná určitě zkratku SHL. Ano, označuje nejvyšší švédskou soutěž. Nicméně na Hané existuje zkratka podobná, také propojená s hokejem: ŠHL. V tomhle případě se ovšem nejedná o elitní ligu, nicméně o Šmatláckou hokejovou ligu, tedy amatérskou soutěž hranou nadšenci do hokeje. Podmínka? Žádná ligová minulost ve svazových soutěžích. A samozřejmě chuť hrát. Tu prokazují také dva zástupci Prostějovska: Stars Prostějov a Béci Prostějov. Oběma se přitom vyvedla sezóna zcela rozdílně. Zatímco druzí Stars mohou být nadmíru spokojení, Béci jsou naopak druzí od konce.

Post by: Marek Sonnevend

V pověstnou hru kočky s myší se změnilo střetnutí 30. dějství Chance ligy mezi hokejisty Českých Budějovic a Prostějova. Domácí jsou suverénními vládci soutěže, zatímco tápající hosté k nim dorazili ve značně oslabené sestavě, která favoritovi nekladla větší odpor. A základní část uzavřela očekávaným debaklem.

Post by: Marek Sonnevend

 Stále víc kolují fanouškovskými diskusemi na internetu i v reálu, sociálními sítěmi a hokejovými kuloáry spekulace o uvolňování některých hráčských opor Jestřábů do jiných klubů. Tyto zvěsti ještě přiživila středeční absence kapitána Marka Račuka a nejlepšího střelce Lukáše Žálčíka v sestavě LHK proti Jihlavě.

Post by: Marek Sonnevend

Obrovské zklamání zavládlo v táboře prostějovských hokejistů na konci uplynulého týdne. Jestřábi měli ze dvou střetnutí proti papírově slabším soupeřům jednoznačně vytěžit maximálních šest bodů, aby udrželi reálnou naději na plánovaný postup do vrchní nadstavbové skupiny Chance ligy mužů ČR 2019/2020. Místo toho však dvakrát remizovali, jednou zvítězili po samostatných nájezdech + jednou padli v prodloužení a pouze tříbodovým ziskem ostudně přišli o jakoukoliv šanci už tři kola před koncem základní části...

Post by: Marek Sonnevend

Smutně skončilo pro Jestřáby sobotní utkání s Benátkami nad Jizerou. Vlastně tak ale už i začalo. Sobotní duel totiž na úvod hosté okořenili brankou. A i když hokejisé Prostějova postupně zlepšili hru, ani jednou v zápase nevedli. Hlavně však zlepšený výkon z prostřední části nepřenesli do zbytku utkání. Zejména prodloužení pak bylo prachbídné a po zásluze tak svěřenci Ladislava Lubiny berou jen bod. Na nejlepší osmičku Chance ligy tento zisk nestačí.

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.