Dobrý večer, dnes je pondělí 24.2.2020
svátek slaví Matěj,
zítra Liliana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

Tak trochu symbolika vystihující celou zpackanou sezónu 2019/20 zafungovala v případě sobotního duelu hokejistů LHK Prostějov s jihlavskou Duklou. Dílčí vzepětí z úvodu zápasu 23. kola skupiny o účast v předkole play off Chance ligy k ničemu významnějšímu nevedlo, načež soupeř dostal vývoj mače pod svou kontrolu a Jestřábi končili další ztracenou bitvu v tradičním hlubokém zmaru.

Post by: Marek Sonnevend

S každou další ztrátou a rychle se blížícím koncem nadstavbové části letošní Chance ligy klesá pro hokejisty Prostějova jakákoliv možnost nového klopýtnutí limitně k nule. Což znamená, že aby ještě postoupili do předkola play-off, musí pravděpodobně vyhrát (a ideálně za tři body) všech zbývajících osm střetnutí ve skupině o 9. až 16. místo. Včetně trojice duelů během tohoto týdne.

Post by: Marek Sonnevend

Podruhé ve třech dnech nastoupili hokejoví Jestřábi k prvoligovému zápasu venku na kluzišti outsidera. Po ostudné pondělní porážce v Ústí nad Labem neprožívali ani ve středu v Sokolově žádnou idylu, byť většinu střetnutí 52. kola Chance ligy mužů ČR 2019/20 u posledního celku tabulky vedli. Během závěrečné třetiny však o náskok přišli a teprve pak dokázali povinnou výhru urvat.

Post by: Michal Sobecký

Pěkný zážitek si minulé úterý odnášely ze stadionu malé děti z SK Prostějov 1913. Na kluzišti se totiž střetly s dospělými Jestřáby ve zhruba půlhodinovém střetnutí. V něm, méně než kdy jindy, vůbec nešlo o skóre nebo o branky, ale právě o konkrétní okamžiky a zážitky. A těch měly po střetnutí zejména děti na rozdávání.

Post by: Marek Sonnevend

Je zajímavé, kolik už hokejisté LHK Jestřábi Prostějov nezvládli v aktuální sezóně důležitých střetnutí – a přesto nadále zůstávají reálně ve hře o postup alespoň do předkola vyřazovací fáze Chance ligy mužů ČR 2019/2020. Během uplynulého týdne napsali novou kapitolu tohoto pokračujícího seriálu.

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...