Dobré ráno, dnes je sobota 25.2.2017
svátek slaví Liliana,
zítra Dorota
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Marek Sonnevend

Tento soutěžní ročník skončil pro hokejisty LHK Jestřábi Prostějov neúspěchem. Stejně jako o den dříve nezvládli ani v úterý vyrovnaný souboj na přerovském ledě, čímž utrpěli v pořadí už třetí porážku v sérii předkola play-off WSM ligy mužů 2016/17. To logicky znamenalo jejich pakování se z vyřazovací fáze a naopak postup největšího soka do čtvrtfinále. Takový způsob vypadnutí s arcirivalem a konečné deváté místo v prvoligovém pořadí, to je opravdu značné zklamání…

Post by: Marek Sonnevend

Už dopředu bylo jasné, že pondělní třetí díl série předkola play off WSM ligy mužů 2016/17 přiblíží na jediné vítězství k průniku do čtvrtfinále buď hokejisty Přerova, nebo Prostějova. Za stavu 1:1 na zápasy vybojovali postupový mečbol Zubři díky nejtěsnější výhře fotbalovým výsledkem.

Post by: Marek Sonnevend

Válka o průnik do prvoligového čtvrtfinále je mezi hokejovými Jestřáby a Zubry nerozhodná 1:1. Tím pádem je jasné, že na přerovském zimním stadiónu se odehrají další dva vzájemné mače. Kdy? V pondělí 20. a v úterý 21. února shodně od 18.00 hodin. Tedy už dnes a zítra!

Post by: Marek Sonnevend

Kotel prostějovského hokeje má na šéfa mládežnické sekce „pifku“ už delší dobu. Za hranou už bylo toto choreo z utkání proti Havířovu, po souboji s Přerovem už došlo dokonce na fyzické násilí...

Post by: Redakce

Hned trojnásobným zastoupením se mohl pochlubit prostějovský hokej na právě skončené zimní světové univerziádě. V pořadí už osmadvacátý svátek vysokoškolského sportu hostily kazašské Almaty a v bývalém hlavním městě reprezentovali Českou republiku odchovanci prostějovského hokeje - obránce Marek Kaluža s útočníkem Davidem Zacharem, které doplnil ještě zadák Filip Švaříček, bývalý ex-Jestřáb. Mužstvo českých vysokoškoláků dokázalo sice projít až do semifinále, avšak v závěrečných dvou bitvách padlo a domů se tak vrací na nepopulárním čtvrtém místě.

  • Kendrion
  • Auto Kubicek
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak jste spokojeni s právě skončenou hokejovou sezonou a 9. místem Jestřábů?

DM_ZOUBKY
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Přidali se i další.

Student Jan Šmída a zastupitelka Milada Sokolová už nejsou sami, bezdomovcům u místního nádraží pomáhají i jiní jakožto například zástupce ředitelky Střední zdravotnické školy Martin Mokroš. Díky těmto dobrým lidem už nezůstává pouze u horké polévky, ale k mání jsou i chlebíčky, zákusky a spousta ovoce.

Ztrácejí autoritu a respekt?

Za našich mladých let jsme se třepali strachem, když jsme spatřili policajta, říkají pamětníci. Dnes je zřejmě jiná doba. Na dva ochránce zákona si v obci na Prostějovsku vyšlápl opilý násilník, dokonce je napadl s pohrabáčem v ruce. Jediné štěstí, že strážci zákona mu hned ukázali, zač je toho loket!

Osobnost týdne

VÁCLAV VYDRA
08 vydra
Potlesk vyprodaného sálu Městského divadla v Prostějově si naprosto zasloužil. Společně se svojí manželkou Janou Bouškovou, Svatoplukem Skopalem a dalšími slavnými herci exceloval před prostějovskými diváky v divadelní hře Rukojmí bez rizika.  
Reportáž najdete v příštím tištěném vydání Večerníku!

Číslo týdne

8
Až tolik fotbalových hřišť by se vlezlo na plochu, která má být u Kostelce na Hané zaplněna skleníky pro pěstování rajčat. Něco tak rozlehlého se v historii prostějovského regionu asi ještě nikdy nestavělo!

Výrok týdne

„PROČ MAJÍ MÍT MRTVÍ PŘEDNOST PŘED ŽIVÝMI?“   

Bouři potlesku při besedě se zástupci židovské obce sklidila primátorka Alena Rašková tímto zřetelným výrokem