Dobré odpoledne, dnes je středa 28.6.2017
svátek slaví Lubomír,
zítra Petr a Pavel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Jiří Možný

Celkem sedm příležitostí pro zápasové sehrání dostanou prostějovští hokejisté před vypuknutím ostrých bojů nového ročníku WSM Ligy. První přípravný souboj na ně čeká v úterý 8. srpna proti Frýdku-Místku, generálku sehrají přesně o měsíc později u nováčka WSM Ligy ze Vsetína. A právě zejména tématu probíhající letní přípravy bude zasvěceno další ze setkání jestřábího vedení s fanoušky, které se uskuteční ve čtvrtek 29. června od 18:30 hodin v Prostějově v restauraci ŠNYT.

Post by: Michal Kadlec

Licence je naše! Ne, naše! Tak to ne, je moje! Handrkování babek na tržnici připomíná jednání všech zainteresovaných kolem diskutovaného převodu mládežnických soutěží i všech hráčů z LHK Jestřábi na SK 1913. Na stůl se prý dostala i licence na WSM ligu! Celá situace je hodně zamotaná a zorientovat se ve všem činí dnes už problém nejen fanouškům, ale i samotným aktérům...

Post by: Redakce

Letošní mezisezónní hokejové období není horké pouze při pohledu na teploměr, ale také množstvím událostí v zákulisí. Až doposud se dění kolem Jestřábů týkalo prvořadě mládeže, nyní se podle všech indicií pozornost přesunula i k prvoligovým mužům, neboť se dle jistých informací mohl změnit majitel licence pro účast ve WSM lize.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Turbulentní jednání je u konce? Jak Večerník zjistil, bublající hokejový kotel konečně vyvřel. Od minulého čtvrtka je neoddiskutovatelným faktem, že hokejová mládež bude v Prostějově fungovat pod jednotným vedením, a to SK Prostějov 1913. „Ve čtvrtek jsme se s panem Odstrčilem definitivně dohodli. Podepsali jsme smlouvu o převodu všech hráčů LHK Jestřábi pod SK Prostějov 1913. Výrazně nám pomohla i primátorka Rašková,“ potvrdil exkluzivně Večerníku Milan Sedlo, předseda SK 1913.

Post by: Jiří Možný

Po uzavření soutěže a proklamaci jejího postupného rozšiřování nastává ve WSM lize další podstatná úprava herního systému. Úterní aktiv klubů rozhodl o tom, že druhá nejvyšší soutěž opustí model předkola play-off a nebude se pochopitelně ani konat skupina o udržení. Do vyřazovací části tak postaru pronikne pouze elitní osmička a ostatním šesti účastníkům začne po odehrání dvaapadesátého kola posezónní volno. A to už před koncem února! Zástupci prostějovských Jestřábů byli společně s dalšími několika oddíly PROTI, avšak ani prosazení těchto novinek nezabránili...

 • Rock of Memory
 • Horchovská Stodňa
 • U Věžiček
 • Prostějov Cup 2017
 • Proměny
 • Finsys
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Kam se chystáte na dovolenou?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Rockeři pomohli dětem

Za účasti náměstka prostějovské primátorky Jiřího Pospíšila došlo při desátém ročníku rockového festivalu Legendy se vrací na plumlovské přehradě i k charitativní vsuvce. Pospíšil společně s rockery předal šek s finančním darem pro Dětský domov v Plumlově. Bravo! 

 

Vražda, kterou nikdo nechápe

Žádný z obyvatel paneláku v ulici Bohumíra Šmerala je v šoku z toho, jak se taková tragédie u jinak zcela bezkonfliktní manželské dvojice mohla stát. Senior zde v jednom z bytů ubodal svoji třiasedmdesátiletou životní partnerku, pak se pokusil spáchat sebevraždu. Proč to všechno?

Osobnost týdne

RAHEAL MENGISTEAB
raheal

Fulbright asistentka ve výuce angličtiny se pár dní před završením svého desetiměsíčního působení na Gymnáziu Jiřího Wolkra stihla v Městské knihovně v Prostějově setkat se zájemci z řad prostějovské veřejnosti, představit sebe, svou zemi i svůj stát, kterým je Kalifornie.  Číslo týdne

104

Při pátrání Večerníku po nejstarším občanu Prostějovska „přistálo“ minulý týden v redakční poště další jméno. Paní Květoslava Grmelová z Drahan oslaví letos v říjnu nádherné 104. narozeniny. Nejstarší sice není, tou je zatím brzy 105-letá Ludmila Vysloužilová z Čelechovic, i tak ale blahopřejeme! 

Výrok týdne

„TO JE HIC, ŽE SE MI

ANI ŽEBRAT NECHCE...“ 

Bezdomovec zvaný Ríša seděl

v pátek odpoledne na lavičce

na prostějovském náměstí hodně

zdrchaný, pot se z něho jenom řinul