Dobrý večer, dnes je neděle 22.4.2018
svátek slaví Evľénie,
zítra Vojtěch
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Marek Sonnevend

Byť už mají hokejisté LHK Jestřábi Prostějov dávno po sezóně, chodí z jejich tábora nové zajímavé zprávy. Tato je však smutná, neboť prvoligové „A“-mužstvo přišlo o suverénně nejproduktivnějšího obránce uplynulé sezóny. Marek Drtina se totiž rozhodl dát přednost rodině a Hanou opustit!

Post by: Michal Kadlec

Dvě výhry, remíza, dvě porážky a celkově čtvrté místo. Celkem slušný výsledek nově se tvořícího týmu mladších žáků SK Prostějov 1913! Během uplynulého víkendu se ve Víceúčelové hale-zimním stadionu v Prostějově uskutečnil další Mezinárodní hokejový turnaj žáků narozených v roce 2007 a mladších pod patronací náměstka hejtmana Olomouckého kraje Františka Jury. Celé klání skončilo překvapivě i pro pořadatele. Vítězství si z Prostějova odvážejí chlapci z Úhřetic, kteří celý turnaj absolvovali navíc bez ztráty bodu! Kdo by hledal tuto vísku na hokejové mapě světa?

Post by: Jiří Možný

Sotva před měsícem se uzavřelo jestřábí účinkování v sezóně 2017/2018 a na dohled je již oficiální start letní přípravy pro následující prvoligový ročník. Hanácké jádro se začne pod vedením kondičního trenéra Davida Skřivánka připravovat od pondělí 23. dubna, zbylí hráči budou pravidelně posílat reporty ze svých individuálních jednotek.

Post by: Michal Kadlec

Problém, který může vést až ke škodě za téměř sedm milionů korun. Jak Večerník informoval v minulém vydání, Krajský soud v Brně vydal rozsudek, podle kterého je na seznamu dlužníků bývalého mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek zapsán i prostějovský magistrát! Město tak má na účet insolvenčního správce poslat 6,8 milionu korun. Vedení radnice něco takového ale důrazně odmítá. Jakou to bude mít dohru?

Post by: Michal Kadlec

FOTOGALERIE: Dvě výhry, remíza, dvě porážky a celkově čtvrté místo. Celkem slušný výsledek nově se tvořícího týmu mladších žáků SK Prostějov 1913! Během uplynulého víkendu se ve Víceúčelové hale-zimním stadionu v Prostějově uskutečnil další Mezinárodní hokejový turnaj žáků narozených v roce 2007 a mladších pod patronací náměstka hejtmana Olomouckého kraje Františka Jury. Celé klání skončilo překvapivě i pro pořadatele. Vítězství si z Prostějova odvážejí chlapci z Úhřetic, kteří celý turnaj absolvovali navíc bez ztráty bodu! Kdo by hledal tuto vísku na hokejové mapě světa?

  • karlov
  • floria
  • fokus optik
  • Taneční čaje
  • residence kostelecka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Na podzim nás čekají senátní volby. Máte jasno, z kterého subjektu bude váš kandidát?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Příjezd hvězd.

Že je Prostějov epicentrem setkání tuzemských hvězd všeho druhu, není žádná novinka. Potvrdil to i uplynulý týden, kdy jej navštívilo hned několik slavných osobností v čele s Markem Ebenem, Jiřím Lábusem, Josefem Vojtkem, Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem či skupinou Chinaski. To se ale máme...

Naprosto nepolepšitelní.

Blokové čištění města je noční můrou pro mnoho řidičů. Asi ale s výjimkou těch, kteří absolutně nerespektují skutečnost, že úklid ulic i parkovacích míst je prostě potřebný. Nechat svůj vůz na jeden den jinde, je snad ani nenapadne. Za první dva týdny úklidu tak už strážníci registrují skoro padesát přestupků! 

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

TOMÁŠ OVÁD
Nedávno devatenáctiletý student prostějovského Gymnázia Jiřího Wolkera si před maturitou z češtiny, francouzštiny, fyziky, chemie a matematiky odskočil na asijský kontinent, kde uspěl na prestižním vědeckém klání v čínském Pekingu, odkud si dovezl stříbro. Roste z něj nadějný vědec, zní stále více hlasů.  

ovad

Číslo týdne

2,8
Tohle Prostějovsko od dob komunistické totality nepamatuje! Úřad práce České republiky vydal aktuální statistiku nezaměstnanosti, ze které vyplývá další rekord pro celý region. Míra lidí bez práce se už dostala výrazně pod tři procenta, tudíž firmy mají kritickou nouzi o nové pracovníky. Co s tím?

Výrok týdne

„„K ŽÁDNÉMU VÝTOKU NEDOŠLO!“

Takto svérázně okomentovala náměstkyně prostějovské primátorky Ivana HEMERKOVÁ počin mladíků směrem k básníkovi Jiřímu Wolkerovi, který odpočívá na lavičce před radnicí.