Dobré dopoledne, dnes je úterý 7.7.2020
svátek slaví Bohuslava,
zítra Nora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Plesová sezóna je v plném proudu a v Hotelu Plumlov to roztáčejí ve velkém stylu. Po velmi úspěšném plese ve stylu třicátých let, jehož exkluzivním hostem byla Ilona Csáková, se chystá další velkolepá akce. Tentokrát se bude jednat o „RETRO PLES“ zaměřený na šedesátá až osmdesátá léta minulého století.

A jak už to tedy v Hotelu Plumlov bývá pomalu, ale jistě zvykem, opět nebude chybět „hvězdná“ návštěva. Sobotní bál, u něhož nebude chybět ani mediální partner PROSTĚJOVSKÝ Večerník, oživí svým vystoupením legendární zpěvačka Jitka Zelenková. A proběhne také soutěž o nejlepší „retro outfit“...

„Ples s Ilonou Csákovou, který jsme pořádali třiadvacátého ledna, byl jednou z našich nejúspěšnějších akcí, a proto s napětím očekáváme, jak dopadne další podobná akce. Doufáme, že úspěch bude stejný, v lepším případě snad i větší,“ přeje si provozní ředitelka hotelu Jana Polívková. „Návštěvníkům můžeme nabídnout příjemnou komorní atmosféru. Počet míst je však omezen, můžeme nabídnout maximálně sto vstupenek,“ dodává.

Pro všechny přítomné připravil personál Hotelu Plumlov tradiční českou kuchyni a zabíjačkové speciality, bohatou tombolu i soutěž o nejlepší dobový úbor o hodnotné ceny. V restauraci bude celý večer zpříjemňovat hudební skupina Trio Plus a v prvním patře nabídne známé hity ze šedesátých let DJ. Stejně jako minule, i tentokrát je pro všechny zajištěn dovoz i odvoz z Prostějova a okolí. Poslední volné vstupenky si můžete rezervovat na telefonním čísle 792 303 952!

KDY: SOBOTA 20. ÚNORA, 20:00 HODIN

KDE: HOTEL PLUMLOV

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-