Dobrý večer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Plesová sezóna je v plném proudu a v Hotelu Plumlov to roztáčejí ve velkém stylu. Po velmi úspěšném plese ve stylu třicátých let, jehož exkluzivním hostem byla Ilona Csáková, se chystá další velkolepá akce. Tentokrát se bude jednat o „RETRO PLES“ zaměřený na šedesátá až osmdesátá léta minulého století.

A jak už to tedy v Hotelu Plumlov bývá pomalu, ale jistě zvykem, opět nebude chybět „hvězdná“ návštěva. Sobotní bál, u něhož nebude chybět ani mediální partner PROSTĚJOVSKÝ Večerník, oživí svým vystoupením legendární zpěvačka Jitka Zelenková. A proběhne také soutěž o nejlepší „retro outfit“...

„Ples s Ilonou Csákovou, který jsme pořádali třiadvacátého ledna, byl jednou z našich nejúspěšnějších akcí, a proto s napětím očekáváme, jak dopadne další podobná akce. Doufáme, že úspěch bude stejný, v lepším případě snad i větší,“ přeje si provozní ředitelka hotelu Jana Polívková. „Návštěvníkům můžeme nabídnout příjemnou komorní atmosféru. Počet míst je však omezen, můžeme nabídnout maximálně sto vstupenek,“ dodává.

Pro všechny přítomné připravil personál Hotelu Plumlov tradiční českou kuchyni a zabíjačkové speciality, bohatou tombolu i soutěž o nejlepší dobový úbor o hodnotné ceny. V restauraci bude celý večer zpříjemňovat hudební skupina Trio Plus a v prvním patře nabídne známé hity ze šedesátých let DJ. Stejně jako minule, i tentokrát je pro všechny zajištěn dovoz i odvoz z Prostějova a okolí. Poslední volné vstupenky si můžete rezervovat na telefonním čísle 792 303 952!

KDY: SOBOTA 20. ÚNORA, 20:00 HODIN

KDE: HOTEL PLUMLOV

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments