Příjemnou noc, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Plesová sezóna je v plném proudu a v Hotelu Plumlov to roztáčejí ve velkém stylu. Po velmi úspěšném plese ve stylu třicátých let, jehož exkluzivním hostem byla Ilona Csáková, se chystá další velkolepá akce. Tentokrát se bude jednat o „RETRO PLES“ zaměřený na šedesátá až osmdesátá léta minulého století.

A jak už to tedy v Hotelu Plumlov bývá pomalu, ale jistě zvykem, opět nebude chybět „hvězdná“ návštěva. Sobotní bál, u něhož nebude chybět ani mediální partner PROSTĚJOVSKÝ Večerník, oživí svým vystoupením legendární zpěvačka Jitka Zelenková. A proběhne také soutěž o nejlepší „retro outfit“...

„Ples s Ilonou Csákovou, který jsme pořádali třiadvacátého ledna, byl jednou z našich nejúspěšnějších akcí, a proto s napětím očekáváme, jak dopadne další podobná akce. Doufáme, že úspěch bude stejný, v lepším případě snad i větší,“ přeje si provozní ředitelka hotelu Jana Polívková. „Návštěvníkům můžeme nabídnout příjemnou komorní atmosféru. Počet míst je však omezen, můžeme nabídnout maximálně sto vstupenek,“ dodává.

Pro všechny přítomné připravil personál Hotelu Plumlov tradiční českou kuchyni a zabíjačkové speciality, bohatou tombolu i soutěž o nejlepší dobový úbor o hodnotné ceny. V restauraci bude celý večer zpříjemňovat hudební skupina Trio Plus a v prvním patře nabídne známé hity ze šedesátých let DJ. Stejně jako minule, i tentokrát je pro všechny zajištěn dovoz i odvoz z Prostějova a okolí. Poslední volné vstupenky si můžete rezervovat na telefonním čísle 792 303 952!

KDY: SOBOTA 20. ÚNORA, 20:00 HODIN

KDE: HOTEL PLUMLOV

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-