Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 21.3.2019
svátek slaví Radek,
zítra Leona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Rádi byste bydleli ve svém, ale nemáte na to dostatek prostředků? To se dá napravit pomocí hypotéky. A ačkoliv se ještě koncem minulého roku zdálo, že s levnými hypotékami je konec, opak je pravdou. Právě nyní se totiž jejich úroky dostaly pod dvě procenta, což se už opravdu vyplatí. Banky tak nepřestávají v konkurenčním boji! Právě nyní je tak nejvyšší čas vzít si hypotéku...

Než si sjednáte hypoteční úvěr, vyplatí se srovnání všech nabízených hypoték. V první řadě se zkuste zeptat v bance, ve které máte založený účet. Pravidelně vám tam chodí příjmy a budete pro ně tedy důvěryhodný klient. Ještě než ale na něco kývnete, nechte si udělat nabídku, vezměte si ji sebou domů a vydejte se do dalších bank. Srovnáním různých půjček můžete ušetřit poměrně dost peněz. Kdybyste se rozhodli vzít si hypotéku u své banky, klidně poradci řekněte, že vám jinde nabídli nižší úrok. Finanční poradce se většinou pak snaží s touto informací nějak pracovat a svou nabídku vylepšit.

Hypotéka je v životě člověka velkou investicí, proto potřebujete znát naprosté maximum dostupných informací. Ptejte se tedy na vše, co vás napadne včetně toho, jaké poplatky budou zaúčtovány, zda jsou účtovány poplatky za vedení hypotečního účtu, za odhad nemovitosti, poplatek za vyřízení žádosti a podobně. Dále se nenechte vlákat do ničeho, co sami nechcete. Mnohdy jsou k hypotékám nabízeny ještě další produkty, které by mohly snížit konečnou sazbu, ale většinou se konečná částka nakonec prodraží. Určitě je dobré zeptat se na možnosti mimořádných splátek, zvláště v tomto roce, když by měl od poloviny roku začít platit nový zákon, který má zlevnit předčasné splácení hypoték. Banky tak chtějí ještě nyní uzavřít co nejvíce smluv, proto nabízí mimořádně výhodné podmínky.

V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍ VEČERNÍKU NAJDETE PŘÍLOHU VĚNOVANOU HYPOTÉKÁM A ÚVĚRŮM!  

Total Comments

  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments