Příjemnou noc, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Rádi byste bydleli ve svém, ale nemáte na to dostatek prostředků? To se dá napravit pomocí hypotéky. A ačkoliv se ještě koncem minulého roku zdálo, že s levnými hypotékami je konec, opak je pravdou. Právě nyní se totiž jejich úroky dostaly pod dvě procenta, což se už opravdu vyplatí. Banky tak nepřestávají v konkurenčním boji! Právě nyní je tak nejvyšší čas vzít si hypotéku...

Než si sjednáte hypoteční úvěr, vyplatí se srovnání všech nabízených hypoték. V první řadě se zkuste zeptat v bance, ve které máte založený účet. Pravidelně vám tam chodí příjmy a budete pro ně tedy důvěryhodný klient. Ještě než ale na něco kývnete, nechte si udělat nabídku, vezměte si ji sebou domů a vydejte se do dalších bank. Srovnáním různých půjček můžete ušetřit poměrně dost peněz. Kdybyste se rozhodli vzít si hypotéku u své banky, klidně poradci řekněte, že vám jinde nabídli nižší úrok. Finanční poradce se většinou pak snaží s touto informací nějak pracovat a svou nabídku vylepšit.

Hypotéka je v životě člověka velkou investicí, proto potřebujete znát naprosté maximum dostupných informací. Ptejte se tedy na vše, co vás napadne včetně toho, jaké poplatky budou zaúčtovány, zda jsou účtovány poplatky za vedení hypotečního účtu, za odhad nemovitosti, poplatek za vyřízení žádosti a podobně. Dále se nenechte vlákat do ničeho, co sami nechcete. Mnohdy jsou k hypotékám nabízeny ještě další produkty, které by mohly snížit konečnou sazbu, ale většinou se konečná částka nakonec prodraží. Určitě je dobré zeptat se na možnosti mimořádných splátek, zvláště v tomto roce, když by měl od poloviny roku začít platit nový zákon, který má zlevnit předčasné splácení hypoték. Banky tak chtějí ještě nyní uzavřít co nejvíce smluv, proto nabízí mimořádně výhodné podmínky.

V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍ VEČERNÍKU NAJDETE PŘÍLOHU VĚNOVANOU HYPOTÉKÁM A ÚVĚRŮM!  

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments