Dobrý večer, dnes je pátek 28.2.2020
svátek slaví Lumír,
zítra Horymír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Rádi byste bydleli ve svém, ale nemáte na to dostatek prostředků? To se dá napravit pomocí hypotéky. A ačkoliv se ještě koncem minulého roku zdálo, že s levnými hypotékami je konec, opak je pravdou. Právě nyní se totiž jejich úroky dostaly pod dvě procenta, což se už opravdu vyplatí. Banky tak nepřestávají v konkurenčním boji! Právě nyní je tak nejvyšší čas vzít si hypotéku...

Než si sjednáte hypoteční úvěr, vyplatí se srovnání všech nabízených hypoték. V první řadě se zkuste zeptat v bance, ve které máte založený účet. Pravidelně vám tam chodí příjmy a budete pro ně tedy důvěryhodný klient. Ještě než ale na něco kývnete, nechte si udělat nabídku, vezměte si ji sebou domů a vydejte se do dalších bank. Srovnáním různých půjček můžete ušetřit poměrně dost peněz. Kdybyste se rozhodli vzít si hypotéku u své banky, klidně poradci řekněte, že vám jinde nabídli nižší úrok. Finanční poradce se většinou pak snaží s touto informací nějak pracovat a svou nabídku vylepšit.

Hypotéka je v životě člověka velkou investicí, proto potřebujete znát naprosté maximum dostupných informací. Ptejte se tedy na vše, co vás napadne včetně toho, jaké poplatky budou zaúčtovány, zda jsou účtovány poplatky za vedení hypotečního účtu, za odhad nemovitosti, poplatek za vyřízení žádosti a podobně. Dále se nenechte vlákat do ničeho, co sami nechcete. Mnohdy jsou k hypotékám nabízeny ještě další produkty, které by mohly snížit konečnou sazbu, ale většinou se konečná částka nakonec prodraží. Určitě je dobré zeptat se na možnosti mimořádných splátek, zvláště v tomto roce, když by měl od poloviny roku začít platit nový zákon, který má zlevnit předčasné splácení hypoték. Banky tak chtějí ještě nyní uzavřít co nejvíce smluv, proto nabízí mimořádně výhodné podmínky.

V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍ VEČERNÍKU NAJDETE PŘÍLOHU VĚNOVANOU HYPOTÉKÁM A ÚVĚRŮM!  

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments