Příjemnou noc, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Rádi byste bydleli ve svém, ale nemáte na to dostatek prostředků? To se dá napravit pomocí hypotéky. A ačkoliv se ještě koncem minulého roku zdálo, že s levnými hypotékami je konec, opak je pravdou. Právě nyní se totiž jejich úroky dostaly pod dvě procenta, což se už opravdu vyplatí. Banky tak nepřestávají v konkurenčním boji! Právě nyní je tak nejvyšší čas vzít si hypotéku...

Než si sjednáte hypoteční úvěr, vyplatí se srovnání všech nabízených hypoték. V první řadě se zkuste zeptat v bance, ve které máte založený účet. Pravidelně vám tam chodí příjmy a budete pro ně tedy důvěryhodný klient. Ještě než ale na něco kývnete, nechte si udělat nabídku, vezměte si ji sebou domů a vydejte se do dalších bank. Srovnáním různých půjček můžete ušetřit poměrně dost peněz. Kdybyste se rozhodli vzít si hypotéku u své banky, klidně poradci řekněte, že vám jinde nabídli nižší úrok. Finanční poradce se většinou pak snaží s touto informací nějak pracovat a svou nabídku vylepšit.

Hypotéka je v životě člověka velkou investicí, proto potřebujete znát naprosté maximum dostupných informací. Ptejte se tedy na vše, co vás napadne včetně toho, jaké poplatky budou zaúčtovány, zda jsou účtovány poplatky za vedení hypotečního účtu, za odhad nemovitosti, poplatek za vyřízení žádosti a podobně. Dále se nenechte vlákat do ničeho, co sami nechcete. Mnohdy jsou k hypotékám nabízeny ještě další produkty, které by mohly snížit konečnou sazbu, ale většinou se konečná částka nakonec prodraží. Určitě je dobré zeptat se na možnosti mimořádných splátek, zvláště v tomto roce, když by měl od poloviny roku začít platit nový zákon, který má zlevnit předčasné splácení hypoték. Banky tak chtějí ještě nyní uzavřít co nejvíce smluv, proto nabízí mimořádně výhodné podmínky.

V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍ VEČERNÍKU NAJDETE PŘÍLOHU VĚNOVANOU HYPOTÉKÁM A ÚVĚRŮM!  

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments