Dobrý večer, dnes je pátek 14.8.2020
svátek slaví Alan,
zítra Hana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V měsíci březnu 2016 oslaví 80. narozeniny Břetislav Jurníček, dlouholetý hráč za oddíl kopané Sokola Plumlov, kde hrál od roku 1945 až do roku 1970 a který prošel všemi věkovými kategoriemi: žáků, dorostu, mužů B a mužů A.

Od roku 1971 působil Břetislav Jurníček celkem osmnáct let jako rozhodčí kopané při OFS Prostějov, odřídil celkem 590 utkání, čtyři roky pracoval v zápisové komisi při OFS Prostějov.

V roce 1991 se stal členem výboru oddílu kopané a od roku 1993/4 pak předsedou oddílu kopané TJ ORESVO Plumlov, v níž aktivně pracoval až do roku 2012. Ještě v roce 2013 pomáhal oddílu kopané TJ Otinoves.

Za svou dlouholetou činnost byl oceněn v rámci OFS Prostějov v roce 1997, 1998, 2001, 2011, následně obdržel pamětní medaili KFS Olomouc 2013, v roce 2006 byl v Praze dekorován čestným uznáním za rozvoj tělovýchovy a sportu.

Přes svoje zdravotní problémy je věrným členem oddílu kopané, pro který vykonal hodně práce. Za všechnu snahu a vynaložené úsilí mu patří poděkování nejen od vedení oddílu TJ SOKOL Plumlov, ale i od současných a bývalých hráčů.

S přáním zdraví do dalších let se připojuje také rodina, OFS Prostějov a samozřejmě i PROSTĚJOVSKÝ Večerník.

Total Comments

  • Čechy pod Kosířem
  • prodej zveriny
  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-