Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V měsíci březnu 2016 oslaví 80. narozeniny Břetislav Jurníček, dlouholetý hráč za oddíl kopané Sokola Plumlov, kde hrál od roku 1945 až do roku 1970 a který prošel všemi věkovými kategoriemi: žáků, dorostu, mužů B a mužů A.

Od roku 1971 působil Břetislav Jurníček celkem osmnáct let jako rozhodčí kopané při OFS Prostějov, odřídil celkem 590 utkání, čtyři roky pracoval v zápisové komisi při OFS Prostějov.

V roce 1991 se stal členem výboru oddílu kopané a od roku 1993/4 pak předsedou oddílu kopané TJ ORESVO Plumlov, v níž aktivně pracoval až do roku 2012. Ještě v roce 2013 pomáhal oddílu kopané TJ Otinoves.

Za svou dlouholetou činnost byl oceněn v rámci OFS Prostějov v roce 1997, 1998, 2001, 2011, následně obdržel pamětní medaili KFS Olomouc 2013, v roce 2006 byl v Praze dekorován čestným uznáním za rozvoj tělovýchovy a sportu.

Přes svoje zdravotní problémy je věrným členem oddílu kopané, pro který vykonal hodně práce. Za všechnu snahu a vynaložené úsilí mu patří poděkování nejen od vedení oddílu TJ SOKOL Plumlov, ale i od současných a bývalých hráčů.

S přáním zdraví do dalších let se připojuje také rodina, OFS Prostějov a samozřejmě i PROSTĚJOVSKÝ Večerník.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments