Dobré poledne, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Novinku pro letošní podzim připravily pro malé i velké milovníky dobré zábavy Okrašlovací spolek města Prostějova a Spolek koncesionářů taxi Prostějov. V pátek 14. října pořádají ve Smetanových sadech v Prostějově Dýňovou stezku odvahy a zručnosti.

„Ke spolupráci jsme si přizvali mateřské školy Partyzánská, Aloise Krále, Hanačka, Květná a také Rodinné centrum Lodička,“ přidala předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. K dispozici už je téměř stovka dýní, které vyřežou spoluorganizátoři. „Zveme rodiče, ať si doma s dětmi vyřežou vlastní dýně a přinesou ji v pátek čtrnáctého října do patnácti hodin do Smetanových sadů. Tím se prodlouží dobrodružná stezka! Čím víc jich budeme mít, tím lépe,“ uvedla Sokolová. Domů s prázdnou ale nikdo nepůjde, všechny dýně, které nebudou označeny možným zpětným odběrem z mateřských školek, si po akci budou účastníci moci odnést domů, aby krášlily třeba vchody jejich vlastních domů.
Pro děti bude připravena dobrodružná stezka z osvětlených dýní a rovněž na ně čekají drobné odměny. Akci, která začne v 18 hodin, zaštítilo Zdravé město Prostějov. "Velké poděkování patří Jakubu Kunertovi a spolku taxikářů za možnost zorganizování této báječné akce", poděkovala Sokolová.

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-