Příjemnou noc, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

PROSTĚJOVSKÝ Večerník jako jediné místní periodikum pro vás bude i v tomto roce připravovat exkluzivní projekt PROMĚNA IMAGE. Od dubna 2015 se nám úspěšně podařilo proměnit již devatenáct žen z Prostějova a okolí, k nimž nyní přibude jubilejní dvacátá.

A velmi nás těší, že se konečně našel i muž, který nemá strach ze změny svého zevnějšku a z následné medializace, tudíž dochází na podvakrát avizovanou premiéru. Asi už není žádnou novinkou, že na každou dámu a nově tedy i pána čeká ZDARMA nový účes, líčení, proměna šatníku, případně brýlí a kompletní poradenství. V samotném závěru pak vždy dojde i na profesionální fotografování a natáčení. Chceme vám totiž být i nadále nápomocni v získání patřičného sebevědomí, se kterým se pojí nová energie a jiskra. Proto neváhejte a hlaste se do dalšího, v pořadí již jedenadvacátého kola. Pojďme si tedy nyní společně přiblížit náš první manželský pár…
Alena Fojtová a Milan Fojt byli u příležitosti jubilejního kola PROMĚNY IMAGE vybráni ne náhodou. Shodou okolností totiž Večerník v letošním roce slaví právě dvacáté narozeniny, tudíž jsme sáhli do vlastních řad, abychom všem předvedli, že to vskutku stojí za to!
Pětatřicetiletý Milan Fojt pracuje jako grafik pro společnost Haná Press a o proměnu svého vzhledu měl zájem již několikrát, avšak to bylo ještě v době, kdy jsme pracovali výhradně s ženami. Po vyhlášení novinky pro páry, kamarády a sourozence neváhal ani minutu a svoji účast potvrdil následovně. „Konečně je to šance pro mě a zároveň doufám, že tímto povzbudím a inspiruji všechny další chlapy a dvojice, aby se nebáli přihlásit.“
Jaké pocity zažívala paní Alena, když jí manžel oznámil, že se zúčastní PROMĚNY IMAGE? „Kdyby mě do toho neuvrtal manžel, tak sama bych se asi nepřihlásila. Na druhou stranu budu ráda, když si všimne, že nejsem jen matka jeho dítěte a hospodyňka, ale také žena. A doufám, že stále atraktivní...,“ prozradila s úsměvem čtyřiatřicetiletá Alena, která je na mateřské dovolené. „Máme desetiměsíčního syna, který vydá za dva, nemám tak téměř žádný čas na sebe. Jsem tedy vděčná za příležitost, prostřednictvím které mi se vzhledem pomohou odborníci,“ pokračovala.
A co od proměny náš manželský pár očekává? „Potěšení, radost z něčeho nového a určitě se těším i na svou novou image. Nerad bych však skončil s hlavou dohola,“ usmíval se Milan. „Sama nevím, co všechno proměna vlastně obnáší, ale určitě očekávám překvapení a také, že se budu manželovi i sama sobě zase líbit,“ nechala se slyšet Alena. „Jediné, co bych asi v případě proměny nechtěla, tak červené nebo rezavé vlasy, to bych manžela asi moc nepotěšila,“ dodala. „Oba dva se již moc těšíme, obavy žádné nemáme. Proměnu vnímáme jako zábavu, odpočinek a také příležitost,“ shodl se Milan s Alenou.
Na reportáž z průběhu jubilejní dvacáté PROMĚNY IMAGE se můžete těšit již v příštím vydání. Uvidíte, jak si naše první dvojice povede, jak vypadala před proměnou a krátce po ní, dozvíte se, jak probíhalo fotografování. Nezapomeňte si tedy zajistit poslední lednové číslo v pondělí 30. ledna a podívejte se také na náš web www.vecernikpv.cz, kde v rubrice Servis pro ženy najdete kromě mnoha zajímavých článků také přímou reportáž, fotogalerii a video z každé proměny.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-