Dobrý podvečer, dnes je sobota 17.8.2019
svátek slaví Petra,
zítra Helena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Čtvrtý ročník závodu Konický Yeti proběhl tentokráte v kombinaci lyží, běhu a střelby. Na startu uvítali předminulou sobotu pořadatelé celkem osmatřicet závodníků a poprvé se jela i dětská trať Yetík, kde závodili čtyři účastníci.
„Kvůli předpovědi počasí jsme start lyží přesunuli na kladecký „ledovec“, kde nám zázemí poskytl pan Výmola v areálu své pily. Sníh naštěstí oblevu vydržel, ale trať byla letos hodně náročná.

Navíc orientaci ztěžovala mlha, nicméně se nikdo naštěstí neztratil,“ prozradil Večerníku hlavní pořadatel akce Josef Procházka.
Hlavní kategorie Yeti jela na běžkách dvanáctikilometrovou trať, malí Yetíci pak poloviční. Poté následoval běh na čtyři kilometry přes Jesenec do Radošovec arény, kde proběhla střelba. „Až na střelbě se rozhodlo o absolutním vítězi, Franta Kocourek musel na dvě trestná kola, a tak ho zásluhou bezchybné střelby předstihl domácí závodník Petr Synek. Ze střelnice už závodníci dobíhali do Restaurace Na Bytovkách, kde máme díky paní Antlové skvělé zázemí. Po závodě si všichni mohli pochutnat na skvělé ´gulášovce´ a za odměnu dostali letos malý batůžek na záda. A my už začínáme připravovat pátý ročník. Jelikož se pravidelně střídají kolo a běžky, bude pravděpodobně na kole. Ale třeba nás počasí překvapí a budou koloběžky,“ uzavírá s úsměvem Procházka.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: sobota 17. srpen 2019 10:08

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments