Příjemnou noc, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Čtvrtý ročník závodu Konický Yeti proběhl tentokráte v kombinaci lyží, běhu a střelby. Na startu uvítali předminulou sobotu pořadatelé celkem osmatřicet závodníků a poprvé se jela i dětská trať Yetík, kde závodili čtyři účastníci.
„Kvůli předpovědi počasí jsme start lyží přesunuli na kladecký „ledovec“, kde nám zázemí poskytl pan Výmola v areálu své pily. Sníh naštěstí oblevu vydržel, ale trať byla letos hodně náročná.

Navíc orientaci ztěžovala mlha, nicméně se nikdo naštěstí neztratil,“ prozradil Večerníku hlavní pořadatel akce Josef Procházka.
Hlavní kategorie Yeti jela na běžkách dvanáctikilometrovou trať, malí Yetíci pak poloviční. Poté následoval běh na čtyři kilometry přes Jesenec do Radošovec arény, kde proběhla střelba. „Až na střelbě se rozhodlo o absolutním vítězi, Franta Kocourek musel na dvě trestná kola, a tak ho zásluhou bezchybné střelby předstihl domácí závodník Petr Synek. Ze střelnice už závodníci dobíhali do Restaurace Na Bytovkách, kde máme díky paní Antlové skvělé zázemí. Po závodě si všichni mohli pochutnat na skvělé ´gulášovce´ a za odměnu dostali letos malý batůžek na záda. A my už začínáme připravovat pátý ročník. Jelikož se pravidelně střídají kolo a běžky, bude pravděpodobně na kole. Ale třeba nás počasí překvapí a budou koloběžky,“ uzavírá s úsměvem Procházka.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments