Dobré dopoledne, dnes je pondělí 16.12.2019
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Další z celé série čtenářských soutěží Večerníku dospěla do samotného finále. Uplynulý čtvrtek odpoledne byly v zakázkové kanceláři, kterou najdete v ulici Vápenice v Prostějově, předány ceny třem výhercům fotografické soutěže o zájezdy do Maďarska s cestovní agenturou Vestour. Úkolem čtenářů v této soutěži bylo poslat do redakce Večerníku snímek sebe nebo blízké osoby z akce, která se uskutečnila v prostějovském regionu během letošního roku.

Vítězství v této soutěži a první cenu si z redakce Večerníku odnesla Pavla Šídlová z Prostějova, která získala zájezd do Budapešti s návštěvou Tropicaria a roční předplatné Večerníku. Na druhém místě skončila Pavlína Ošťádalová z Čehovic, která pojede do maďarských termálních lázní Györ a k tomu od nás dostane půlroční předplatné našeho nejčtenějšího regionálního periodika. Třetí místo ve fotografické soutěži si vybojovala Lenka Krajíčková z Prostějova a již brzy se vypraví do maďarských termálních lázní a zážitkového koupaliště Lipót. K tomu si bude moci čtvrt roku číst Večerník zdarma.
„Vaši soutěž jsem našla na Facebooku, takže když jsme se vraceli z koncertu skupiny Mirai, rozhodla jsem se, že to zkusím,“ usmívala se vítězka soutěže Pavla Šídlová, která na soutěžním snímku zvěčnila svého manžela s dvěma malými dětmi v náručí při sledování zmíněného koncertu na prostějovském náměstí. „Na dovolené jsme letos již sice byli, ale za vítězství a cenu jsem nesmírně ráda. Já totiž v Maďarsku ještě v životě nebyla,“ dodala s vítězným úsměvem na tváři držitelka hlavní ceny Pavla Šídlová.
Všechny výherkyně získaly navíc autorský honorář v hodnotě 500 korun a jejich výherní fotografie budou součástí kalendáře PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku na rok 2020. 

31 soutez2


Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments