Dobrý podvečer, dnes je úterý 20.8.2019
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Další z celé série čtenářských soutěží Večerníku dospěla do samotného finále. Uplynulý čtvrtek odpoledne byly v zakázkové kanceláři, kterou najdete v ulici Vápenice v Prostějově, předány ceny třem výhercům fotografické soutěže o zájezdy do Maďarska s cestovní agenturou Vestour. Úkolem čtenářů v této soutěži bylo poslat do redakce Večerníku snímek sebe nebo blízké osoby z akce, která se uskutečnila v prostějovském regionu během letošního roku.

Vítězství v této soutěži a první cenu si z redakce Večerníku odnesla Pavla Šídlová z Prostějova, která získala zájezd do Budapešti s návštěvou Tropicaria a roční předplatné Večerníku. Na druhém místě skončila Pavlína Ošťádalová z Čehovic, která pojede do maďarských termálních lázní Györ a k tomu od nás dostane půlroční předplatné našeho nejčtenějšího regionálního periodika. Třetí místo ve fotografické soutěži si vybojovala Lenka Krajíčková z Prostějova a již brzy se vypraví do maďarských termálních lázní a zážitkového koupaliště Lipót. K tomu si bude moci čtvrt roku číst Večerník zdarma.
„Vaši soutěž jsem našla na Facebooku, takže když jsme se vraceli z koncertu skupiny Mirai, rozhodla jsem se, že to zkusím,“ usmívala se vítězka soutěže Pavla Šídlová, která na soutěžním snímku zvěčnila svého manžela s dvěma malými dětmi v náručí při sledování zmíněného koncertu na prostějovském náměstí. „Na dovolené jsme letos již sice byli, ale za vítězství a cenu jsem nesmírně ráda. Já totiž v Maďarsku ještě v životě nebyla,“ dodala s vítězným úsměvem na tváři držitelka hlavní ceny Pavla Šídlová.
Všechny výherkyně získaly navíc autorský honorář v hodnotě 500 korun a jejich výherní fotografie budou součástí kalendáře PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku na rok 2020. 

31 soutez2


Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments