Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 25.5.2017
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Zdeněk Vysloužil
Vyvrcholení se nekoná. Mladší dorostenci TJ Sokol Centrum Haná, kteří ovládli druholigovou soutěž, skupiny severní Moravy, už o postup hrát nebudou. Vítěz jižní skupiny Telnice, se kterou se mládežníci Centra měli poměřit totiž, nechce postupovat.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Výhra s hořkou pachutí. Mladší dorostenci TJ Sokol Centrum Haná, kteří celou sezónu vládnou druholigové soutěži skupiny Sever, se těšili na korunovaci svého snažení. Ptřijít měla v neděli po poledni, kdy v domácím prostředí hostili v tabulce druhý Zlín. Soupeř však hodinu před startem zápasu zavolal, že do Kostelce nedorazí! „Zavolali, že mají jen pět hráčů a nepřijedou... Nepřijeli a rozhodčí to uzavřeli. Vyhrajeme tedy kontumačně,“ popisoval anabázi zklamaný Alois Jurík, trenér mladších dorostenců Centra Haná.

Post by: Zdeněk Vysloužil

FOTOGALERIE+VIDEO Další tryzna. Prostějovští házenkáři se ani v posledním domácím zápase letošní sezóny příliš nevyznamenali. Rozklížený mančaft v sobotu dopoledne nestačil na v pohodě hrající Tišnov, který přijel na Hanou pouze se sedmi hráči do pole! Přesto to na Sokol II. stačilo... „Oni v takovém počtu hrají celou sezónu. Jsou dobře fyzicky připravení a zvládají to,“ konstatoval domácí trenér Svatopluk Ordelt. Hostující tým sice na začátku prohrával, ale jakmile se dostal do provozní teploty, skóre otočil a bez větších problémů dotáhl utkání k čtyřbrankovému vítězství. Večerník utkání sledoval naživo.

Post by: Zdeněk Vysloužil

FOTOGALERIE+VIDEO Solidní domácí tečku za nadstandardně vydařenou jarní částí mají za sebou házenkáři Kostelce na Hané. Se soupeřem z Velkého Meziříčí si pohrávali od začátku až do konce, a i když je konečný výsledek jen tříbrankový, o tom, kdo uzme body, nebylo po celých šedesát minut nejmenších pochyb. „Konečný brankový rozdíl je zavádějící. Opravdu jsme tentokrát neměli problém,“ potvrdil domácí trenér Jiří Grepl. Dvoubodový zisk tak Kosteleckým zaručuje konečnou čtvrtou příčku a při výhře v posledním kole na hřišti Ivančic by ještě mohl cinknout i bronz! 

Post by: Zdeněk Vysloužil

FOTOGALERIE Parádní představení. Z pohledu nezaujatého diváka, se nedělní podvečer v kostelecké sportovní hale musel líbit. Domácí parta se střetla v přímém boji o třetí příčku s Maloměřicemi a v bouřlivé atmosféře oba celky předvedly skvělou bitvu. Ke smutku domácích fanoušků v ní však tahali za kratší konec domácí borci a nakonec odešli poraženi rozdílem tří branek. „Maloměřice ukázaly, že mají kvalitní tým. My jsme se nevyvarovali chyb, které nás stály lepší výsledek,“ poznamenal smutně domácí kouč Jiří Grepl.

  • Interforst
  • Interier
  • legendy
  • restaurant day
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V PIZZERII U HRADEB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

A zase nejpřívětivější.

Prostějovský magistrát odpověděl dlouhému zástupu kritiků tím nejpříhodnějším způsobem. V prestižní anketě obhájil své loňské prvenství a opět tak získal titul „Nejpřívětivější úřad v Olomouckém kraji“. Hodnocena byla otevřenost, transparentnost a vstřícnost úřadu vůči občanům města. 

 

 
Vyvlastňovat jako za komunistů?

Podle aktuálních zpráv z magistrátu se zřejmě dočkáme tolik kýženého severního obchvatu Prostějova. Má to ale jeden háček. Vykoupených je sice už devadesát procent potřebných pozemků, nicméně až v osmi případech hrozí jejich vyvlastnění! K tomu došlo naposledy za minulého režimu...

Osobnost týdne

LUBOMÍR BALÁŠ
balas

Aktuálně stále ještě tajemník prostějovského magistrátu má nakročeno na „kraj“. Lubomír Baláš totiž zvítězil ve výběrovém řízení na pozici ředitele Krajského úřadu Olomouckého kraje. Hejtman Ladislav Okleštěk již zaslal ministru vnitra žádost o jeho jmenování. 

Číslo týdne

5

Pětice vyvolených osobností obdržela minulé pondělí dopoledne prestižní Cenu města Prostějova za rok 2016. Ocenění na základě složitého výběru dostali fotograf Jiří Andrýsek, historička Marie Dokoupilová, spisovatelka Jarmila Pospíšilová, plavkyně Dana Zbořilová a cenu in memoriam obdržel i bojovník za svobodu František Doležel.Výrok týdne

JÁ NA TO HOVNO

SVÍTIT NEPOTŘEBUJU!

Štamgast jedné prostějovské hospůdky
u centra města takto ve čtvrtek okomentoval
zvláštní krádež žárovky na místní toaletě!