Dobré ráno, dnes je čtvrtek 19.1.2017
svátek slaví Doubravka,
zítra Ilona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Zdeněk Vysloužil

Úspěšný projekt. Nápad na sloučení dvou házenkářských bašt regionu, jenž se podařilo realizovat v roce 2012, alespoň na mládežnické úrovni nese své ovoce. Klub TJ Sokol Centrum Haná, který sdružuje házenkářské talenty z Prostějova a Kostelce na Hané se na republikové mapě tohoto tradičního českého sportu trvale zabydlel. V loňském roce dokonce starší žáci dobyli mistrovský titul, což se doposud žádnému oddílu v celé házenkářské historii Prostějova a Kostelce na Hané nepodařilo. Vysoko nasazená laťka je pro klubové vedení tou nejlepší možnou motivací. V letošní sezóně už figurují v oficiálních svazových soutěžích čtyři družstva TJ Sokol Centrum Haná a vedou si úspěšně.  

Post by: Zdeněk Vysloužil

Relativní spokojenost. Dvě regionální házenkářské bašty mohou strávit vánoční svátky v klidu. Umístění prostějovského i kosteleckého týmu v polovině tabulky předznamenalo solidní bodový zisk. „Po špatném začátku musíme být spokojení,“ potvrzuje prostějovský trenér Svatopluk Ordelt. „Já jsem spokojený částečně. Myslím si, že jsme měli víc bodovat doma,“ přidává Jiří Grepl, trenér Kostelce.

Post by: Zdeněk Vysloužil

FOTOGALERIE Prognózy se naplnily. Podzimní derniéra kosteleckým házenkářům nevyšla. Proti favorizovanému soupeři z Ivančic, jenž se netají postupovými ambicemi do první ligy, se domácí nedostali ani jednou do vedení. Vaz jim zlomily špatné vstupy do obou poločasů, kdy soupeř získal potřebný náskok, který až na menší komplikace dokázal udržet až do konce. Kosteleckým se nedala upřít snaha, ale fyzicky lépe připravený soupeř byl zkrátka o něco lepší. „Bylo poznat, že na rozdíl od nás více trénují. Byli rychlejší na nohách,“ poznamenal domácí lídr Milan Varhalík.

Post by: Redakce

Podzimní část jihomoravské skupiny druhé házenkářské ligy je už za námi a po první polovině platí, že lépe jsou na tom z regionálního dua hráči Prostějova. Výběr Sokola II potvrdil dobrou formu z posledních týdnů, když vyhrál potřetí za sebou, díky zdolání Napajedel si tak polepšil na celkem třináct bodů a průběžnou pátou pozici.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Zázraky se dějí! Kostelečtí házenkáři prožili snovou sobotu. Na hřišti Velkého Meziříčí dokázali takřka nemožné. Z poločasové osmibrankové ztráty vyčarovali jednobrankové vítězství! Navíc ho zařídil trefou čtyři sekundy před koncem Pavel Přikryl. „Něco podobného jsem dlouho nezažil. Po zápase seděli domácí hráči na střídačce a nevěřili, co se stalo…,“ komentoval neskutečnou kliku Jiří Grepl, lodivod kosteleckých házenkářů.

  • Toray
  • interforst
  • spsOL
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Na co se v letošním roce nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Řidiči byli opatrní.

Sníh a náledí provázely řidiče na silnicích prostějovského regionu hlavně během středy a čtvrtka. Pozitivní ovšem je, že kromě pár nehod na Plumlovsku a Konicku nemuseli policisté a lékaři už vůbec řešit žádné závažnější karamboly. Za to patří šoférům určitě palec nahoru. 


Proč pouze krádež?
Minulé pondělí byla v obchodním domě na náměstí T.G. Masaryka okradena mladá trafikantka o dvacet tisíc korun. Zloději se zřejmě bránila, protože lékaři dámu vzápětí ošetřovali v sanitce a poté převezli do nemocnice. Mluvčí policie ale tvrdí, že zraněna nebyla a případ je řešen pouze jako krádež, nikoliv jako loupežné přepadení. Proč?

Proč pouze krádež? Minulé pondělí byla v obchodním domě na náměstí T.G. Masaryka okradena mladá trafikantka o dvacet tisíc korun. Zloději se zřejmě bránila, protože lékaři dámu vzápětí ošetřovali v sanitce a poté převezli do nemocnice. Mluvčí policie ale tvrdí, že zraněna nebyla a případ je řešen pouze jako krádež, nikoliv jako loupežné přepadení. Proč?

Osobnost týdne

JOSEF LAUFER

03 osobnost tydne laufer
 

Do Hotelu Plumlov si uplynulou sobotu pozvali organizátoři Plesu ve styluosmdesátých let skutečnou hvězdu. Josef Laufer hostům skvělého bálu dokázal, že pořád ještě umí nejenom perfektně zpívat, ale i bavit celou společnost. 

JOSEF LAUFER

Číslo týdne

1 348 987

Až takřka půldruhého milionu korun může znít letošní výnos z Tříkrálové sbírky. Organizátoři jak z konického, tak i prostějovského děkanátu si tak poprávu pochvalují štědrost lidí po celém regionu. V obou případech se jedná o překonání rekordních částek z loňského roku.

Výrok týdne

„PROTI ROKU 1987 JE TO ÚPLNÁ HAVAJ!“  


Božena Černohousová z prostějovské hvězdárny míní, že sedmnáct stupňů pod nulou je oproti třicet let starým třicetistupňovým mrazům úplná pohoda...