Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.6.2017
svátek slaví Jan,
zítra Ivan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

Pouze pětice týmů z Ruska, Dánska, Chorvatska a dvakrát domácího Portugalska se umístila před házenkáři HKKH Haná na právě skončeném evropském šampionátu věkové kategorie nad pětatřicet let. Družstvo složené z bývalých hráčů Prostějova a Kostelce na Hané prošlo turnajem s bilancí tří vítězství a stejného počtu porážek, tato úspěšnost mu zajistila příslušnost k lepší polovině startovního pole.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Před pár týdny zatáhla oponu druholigová házenkářská sezóna 2016/2017. Z tohoto důvodu se nabízí prostor pro zhodnocení a zmapování počínání dua regionálních zástupců v jihomoravské skupině třetí nejvyšší domácí soutěže. Oproti předsezónním předpokladům přitom byly výsledky zcela opačné. Ambicemi nabitý Prostějov se propadl až na samé dno, konkurenti z Kostelce na Hané naopak dosáhli na stupně vítězů.

Post by: Jiří Možný

Bývalí hráči Sokola II Prostějov a Sokola Kostelec na Hané nastupující pod hlavičkou HKKH Haná se i v letošním roce představí na kontinentálním šampionátu házenkářů nad pětatřicet let. Tuto vrcholnou akci hostí už v tomto týdnu Porto a regionální reprezentanti se vstříc úspěšnému vystoupení vydají letecky ve dvou vlnách během zítřejšího a středečního dne.

Post by: Redakce

Po desátém místě v uplynulém ročníku druhé házenkářské ligy se dosavadní hlavní kouč Sokola II Prostějov Svatopluk Ordelt rozhodl, že už nebude pokračovat v pozici hlavního trenéra a z pracovních i motivačních důvodů zůstane pouze na pozici předsedy oddílu. Jeho nástupcem se pravděpodobně stane dosavadní asistent Anatoliy Vasyliev, jednání však zatím ještě nejsou u konce.

Post by: Zdeněk Vysloužil
Vyvrcholení se nekoná. Mladší dorostenci TJ Sokol Centrum Haná, kteří ovládli druholigovou soutěž, skupiny severní Moravy, už o postup hrát nebudou. Vítěz jižní skupiny Telnice, se kterou se mládežníci Centra měli poměřit totiž, nechce postupovat.

  • U Věžiček
  • Prostějov Cup 2017
  • Keltská noc
  • legendy
  • Finsys
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI „U DITTRICHŮ“

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Voda v přehradě je čistá.

Hodně lidí chtivých koupání netrpělivě čekalo na pondělní měření kvality vody v plumlovské nádrži. A hygienici všechny potěšili! V přehradě nejsou žádné sinice ani jiný „binec“ a voda tak dostala nejlepší možnou známku čistoty. Takže neváhejte a jděte si pořádně zaplavat.  

 

 
Bez uzávěrky

Naprostou ostudou skončilo hlasování zastupitelů o Závěrečném účtu města Prostějova za rok 2016, když Účetní závěrka nebyla schválena, přičemž chyběl jeden jediný hlas! Na Ministerstvu financí ČR nyní budou mít těžkou hlavu, očekávat se dá série kontrol na prostějovském magistrátu... 

Osobnost týdne

MARASD
25 marasd

V domácím prostředí na konickém festivalu „Legendy se vrací“ vystoupila nejen regionálně známá skupina. Rocková kapela vznikla v roce 1990 právě v Konici po rozpadu tehdejší legendární kapely Merkur. A že stále dokáže rozpálit své věrné fanoušky, předvedla i při sobotním koncertu.     

Číslo týdne

26+32

Uplynulou sobotu vyhasly na Prostějovsku životy dvou mladých mužů. Šestadvacetiletý naprosto bezproblémový mladík z Čehovic skočil v Bedihošti pod nákladní vlak a pár minut poté dvaatřicetiletý řidič narazil v Dětkovicích autem do stromu. Oba byli na místě mrtví. 

Výrok týdne

„NENECHÁM ZE

SEBE UŽ DĚLAT

ŽÁDNÝHO VOLA!“ 

Prostějovský zastupitel a náměstek hejtmana
František Jura byl hodně zklamán
z přístupu Jestřábů k řešení problematiky
mládežnického hokeje. A naštval se pořádně!.