Dobré ráno, dnes je sobota 25.2.2017
svátek slaví Liliana,
zítra Dorota
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Zdeněk Vysloužil

FOTOGALERIE Těžká šichta. Prostějovští házenkáři výsledkově potvrdili, že jsou v utkání s Telnicí favoritem. Absence zraněných opor se však podepsaly na vývoji, který byl dlouho vyrovnaný. Domácí sestava však zabrala v pravý čas a zlomila odpor soupeře povedenými kombinacemi. Zvláště se pak střelecky dařilo křídelníkovi Čelovskému, jenž dokázal zastoupit obvyklé kanonýry Kosinu s Kozlovským. „Naštěstí se nám podařilo vyhrát, nebyl to jednoduchý zápas,“ konstatoval domácí lodivod Svatopluk Ordelt.

Post by: Zdeněk Vysloužil

FOTOGALERIE Parádní představení na úvod. Kostelečtí házenkáři vstoupili do jara pravou nohou. V utkání s Bohunicemi se představili ve výtečném světle a suverénním výkonem nedali soupeři sebemenší naději. Střelecky přímo excelovala trojice Smékal, Dořičák a Přikryl, která nasázela sedmadvacet branek z celkových třiatřiceti! „Jsem spokojený s tím, co jsme předvedli,“ pokyvoval spokojeně hlavou domácí lodivod Jiří Grepl.

Kostelečtí nastoupili na svého tabulkového souseda s ostrými křídly Pavlem Přikrylem a Filipem Dořičákem, plejery extraligového Zubří. V bráně dostal příležitost Pavel Navrátil a chytil šanci za pačesy.

Post by: Zdeněk Vysloužil

FOTOGALERIE Regionální házenkáři vstoupili do jarní části úspěšně. Kostelečtí si poradili v domácím prostředí s Bohunicemi, když vývoj kontrolovali od začátku až do konce. Výhru zaknihovali i plejeři Prostějova, kteří se však s Telnicí trápili téměř celý první poločas. Kostelečtí zvítězili 33:27, Prostějov zvítězil 32:28.

Post by: Redakce

Házenkářský ročník 2016/2017 se může z regionálního pohledu proměnit v ten nejúspěšnější za poslední období. I v předešlých letech se sice Prostějovu či Kostelci na Hané dařilo umístit v horní polovině a ideálně i atakovat stupně vítězů, avšak zpravidla to platilo jen pro jednoho z nich, zatímco nyní jsou ve hře oba. Po úvodních jedenácti kolech totiž dělí hráče Sokola II od bronzového stupínku jen horší skóre, jejich kolegové ze Sokola HK jsou jen o bod zpět.

Post by: Zdeněk Vysloužil

FOTOGALERIE Konec dobrý, všechno dobré. Druholigoví házenkáři Prostějova udělali svým fanouškům radost. Na dalším ročníku Jeřábkova memoriálu, který se měl odehrát v mediálním „utajení“, když o akci nikdo neinformoval, dobyli po špatném rozjezdu prvenství. Stalo se tak stejně jako v roce minulém. „Začíná asi nová éra. Před loňským vítězstvím jsme čekali mnoho let, teď se nám podařilo vyhrát podruhé za sebou,“ usmíval se před Večerníkem Sokola II Svatopluk Ordelt, trenér Sokola II. Prostějov.

  • Kendrion
  • Auto Kubicek
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak jste spokojeni s právě skončenou hokejovou sezonou a 9. místem Jestřábů?

DM_ZOUBKY
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Přidali se i další.

Student Jan Šmída a zastupitelka Milada Sokolová už nejsou sami, bezdomovcům u místního nádraží pomáhají i jiní jakožto například zástupce ředitelky Střední zdravotnické školy Martin Mokroš. Díky těmto dobrým lidem už nezůstává pouze u horké polévky, ale k mání jsou i chlebíčky, zákusky a spousta ovoce.

Ztrácejí autoritu a respekt?

Za našich mladých let jsme se třepali strachem, když jsme spatřili policajta, říkají pamětníci. Dnes je zřejmě jiná doba. Na dva ochránce zákona si v obci na Prostějovsku vyšlápl opilý násilník, dokonce je napadl s pohrabáčem v ruce. Jediné štěstí, že strážci zákona mu hned ukázali, zač je toho loket!

Osobnost týdne

VÁCLAV VYDRA
08 vydra
Potlesk vyprodaného sálu Městského divadla v Prostějově si naprosto zasloužil. Společně se svojí manželkou Janou Bouškovou, Svatoplukem Skopalem a dalšími slavnými herci exceloval před prostějovskými diváky v divadelní hře Rukojmí bez rizika.  
Reportáž najdete v příštím tištěném vydání Večerníku!

Číslo týdne

8
Až tolik fotbalových hřišť by se vlezlo na plochu, která má být u Kostelce na Hané zaplněna skleníky pro pěstování rajčat. Něco tak rozlehlého se v historii prostějovského regionu asi ještě nikdy nestavělo!

Výrok týdne

„PROČ MAJÍ MÍT MRTVÍ PŘEDNOST PŘED ŽIVÝMI?“   

Bouři potlesku při besedě se zástupci židovské obce sklidila primátorka Alena Rašková tímto zřetelným výrokem