Dobré odpoledne, dnes je středa 23.8.2017
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

Nečekaná rána. Velezkušený házenkářský doyen Jiří Grepl (na snímku), jenž vedl kostelecký házenkářský výběr v posledních sezónách, už na lavičce Sokola – HK pokračovat nebude! Rozhodl se tak po schůzce s klubovým vedením. „Nedohodli jsme se s vedením na složení kádru pro příští sezónu. Měl jsem svoje představy a vedení také. Mně se ty jejich nelíbily a tak jsem se rozhodl skončit,“ prozradil Večerníku dnes už bývalý kouč Jiří Grepl.

Post by: Redakce

Pouze pětice týmů z Ruska, Dánska, Chorvatska a dvakrát domácího Portugalska se umístila před házenkáři HKKH Haná na právě skončeném evropském šampionátu věkové kategorie nad pětatřicet let. Družstvo složené z bývalých hráčů Prostějova a Kostelce na Hané prošlo turnajem s bilancí tří vítězství a stejného počtu porážek, tato úspěšnost mu zajistila příslušnost k lepší polovině startovního pole.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Před pár týdny zatáhla oponu druholigová házenkářská sezóna 2016/2017. Z tohoto důvodu se nabízí prostor pro zhodnocení a zmapování počínání dua regionálních zástupců v jihomoravské skupině třetí nejvyšší domácí soutěže. Oproti předsezónním předpokladům přitom byly výsledky zcela opačné. Ambicemi nabitý Prostějov se propadl až na samé dno, konkurenti z Kostelce na Hané naopak dosáhli na stupně vítězů.

Post by: Jiří Možný

Bývalí hráči Sokola II Prostějov a Sokola Kostelec na Hané nastupující pod hlavičkou HKKH Haná se i v letošním roce představí na kontinentálním šampionátu házenkářů nad pětatřicet let. Tuto vrcholnou akci hostí už v tomto týdnu Porto a regionální reprezentanti se vstříc úspěšnému vystoupení vydají letecky ve dvou vlnách během zítřejšího a středečního dne.

Post by: Redakce

Po desátém místě v uplynulém ročníku druhé házenkářské ligy se dosavadní hlavní kouč Sokola II Prostějov Svatopluk Ordelt rozhodl, že už nebude pokračovat v pozici hlavního trenéra a z pracovních i motivačních důvodů zůstane pouze na pozici předsedy oddílu. Jeho nástupcem se pravděpodobně stane dosavadní asistent Anatoliy Vasyliev, jednání však zatím ještě nejsou u konce.

  • militaryfest
  • Mikroregion Nemcicko
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak tipujete umístění fotbalistů 1.SK Prostějov po návratu do MSFL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Jsme nejlepší!

Prostějov si aktuálně jako jediné město v Olomouckém kraji udržuje nižší nezaměstnanost, než je celorepublikový průměr. Bez práce je u nás 2 755 lidí, z toho 1 594 žen. Podíl nezaměstnaných se ustálil na rovných třech procentech, což by nám měl závidět celý zbytek republiky. 

 

 
Vyhrála, ale tajemnicí není.

Výběrové řízení na post tajemníka prostějovského magistrátu skončilo neslavně. Konkurz vyhrála přesvědčivě současná vedoucí odboru kanceláře tajemníka Jana Orságová. Nakonec ale odmítla do funkce po Lubomíru Balášovi nastoupit, prý se tak dohodla s primátorkou... 

Osobnost týdne

FRANTIŠEK RINGO ČECH
Známý šoumen zavítal minulou středu do Čech pod Kosířem, kde byl hlavním aktérem divadelního představení Dívčí válka. Populární Ringo divákům ukázal, že ne všechno, co Alois Jirásek napsal, byla pravda...


cech

Číslo týdne

100


V neobyčejné fyzické i duševní svěžesti oslavila 100. narozeniny „první dáma“ Stražiska Linda Wichterlová. Místo aby na své narozeniny odpočívala,
tak pro celou rodinu upekla skvělou buchtu s borůvkami. 

Výrok týdne

„Ještě pět minut toho vyrválu

a budu hluchej jak Smetana!“


Ne všem se zamlouvaly čtvrteční
dva koncerty metalových skupin
na náměstí T. G. Masaryka.
Jeden z občanů si nestačil stěžovat...