Dobré odpoledne, dnes je středa 11.12.2019
svátek slaví Dana,
zítra Simona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

45 cipisekSvětýlka, rozzářené dětské tváře a setkání s opravdovým panem myslivcem - taková byla lampionová podzimní cesta s Cipískem. V úterý 5. listopadu totiž proběhl už dvanáctý ročník oblíbené akce Mateřského centra Cipísek s názvem „Bude zima, bude mráz aneb lampionová cesta za panem myslivcem“.

„Smyslem celé akce nebylo jen se sejít a pobavit, ale hlavně předat myslivcům krmení pro lesní zvěř na zimu. Letošní lampionové cesty se zúčastnily stovky rodin s dětmi, od těch nejmenších v kočárku až po školáky. Pan myslivec Karel Michl, se kterým naše mateřské centrum spolupracuje už řadu let, si s potěšením odvezl plné auto pytlů kaštanů, bukvic, suchého pečiva či ovoce,“ informovala s nadšením Večerník Markéta Skládalová, programová koordinátora Mateřského centra Cipísek v Prostějově.
Děti s rodiči pak čekalo zpívání s kytarou, promítání pohádky i malá odměna. „Ale hlavně spousta zážitků ze setkání s panem myslivcem, z množství svítících lampionů a také z dobrého pocitu, že mohli pomoci lesním zvířátkům,“ připomněla Markéta Skládalová.
Mateřské centrum Cipísek děkuje všem příchozím za báječnou atmosféru i přinesené krmení a panu myslivci K. Michlovi za dlouholetou spolupráci. „Poděkování patří také Lesům ČR, Statutárnímu městu Prostějov a Olomouckému kraji za zajištění promítání i odměny pro děti a v neposlední řadě také studentkám Střední školy podnikání a obchodu v Prostějově a dalším dobrovolníkům, kteří pomáhali při zajišťování akce,“ dodala Skládalová.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments