Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 9.7.2020
svátek slaví Drahoslava,
zítra Libuše a Amálie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 op_sumperkVíce než měsíční pauzu měly basketbalistky TJ OP Prostějov, a tak měly dostatek času zdokonalovat své herní situace. Po polovině sezóny si drží první příčku, páteční zápas tedy odstartoval druhou polovinu letošního programu zápasů v oblastním přeboru basketbalu žen.

U lídra soutěže se na palubovce ZŠ Dr. Horáka představilo poslední mužstvo tabulky. Pro „Oděvářky“ to mělo být jasné splnění povinnosti. Přesto to v úvodu nebylo tak jednoznačné. Pomoc hráčky z druholigového „A“ týmu byla na hostech výrazně znát. O konečném vítězství 71:52 se nakonec rozhodlo až v poslední čtvrtině.

Krajský přebor žen – 8. kolo

TJ OP Prostějov – TJ Šumperk „B“ 71:52 (18:15, 19:10, 21:23, 13:4)

Rozhodčí: Slavík, Mrázek
Diváků: 40

Sestava  a body Prostějova: Svobodová N. 21b,TH 15/15, Kalábová M. 13b, Svobodová G. 10b,TH 2/2, Maťovčíková B. 9b,TH 2/1, Doleželová M. 6b, TH 4/2, Krátká K. 6b,TH 4/2, Dědková K. 4b,TH 2/2, Chytilová L. 2b. Trenér: Mazalová Václava.

Sestava Šumperka: Hejzlová, Leštinská, Krobotová, Kohoutová, Bubeníčková, Sládková, Brokešová, Horáková, Valentová. Trenér: Sládek Oldřich.

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-