Příjemnou noc, dnes je neděle 12.7.2020
svátek slaví Bořek,
zítra Markéta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Co se honilo v hlavách prostějovských basketbalistů před sobotním utkáním, si dokázal snadno každý představit, co se však odehrávalo na palubovce sportovní haly, muselo potěšit každého příznivce basketbalu. Před televizními kamerami hostili Orli hráče z Kolína a doslova je smetli ze hřiště.

Již první čtvrtina naznačila, že by se mohlo opakovat vysoké skóre z posledního zápasu, v němž Prostějov zvítězil v Chomutově 102:89. Sobotní soupeř z Kolína dokázal v první části ještě držet krok, ve druhé čtvrtině však domácí basketbalisté zaznamenali pětatřicet bodů a poločas vyhráli o jednadvacet bodů - 65:44. Ve třetím dějství byli sice hosté o krůček úspěšnější, poslední čtvrtina ale patřila opět Orlům. To už bylo k magické stovce velice blízko, nakonec se tato meta podařila domácím hráčům překonat o dalších třiadvacet bodů a připsali si tak největší výhru v sezóně.

BK Prostějov – BC Unikol Kolín 123:86 (30:26, 35:18, 24:27, 34:15)

STŘELBA 3B.: 23/14:20/7
STŘELBA 2B.: 38/28:39/24
TH: 32/25:22/17
DOSKOKY: 21:23
CHYBY: 22:26

BK Prostějov: Pandula Dušan 28, Slezák Pavel 22, Švrdlík Kamil 21, Kohout Ondřej 15, Marko Roman 15, Prášil Jaroslav 12, Bratčenkov Vojtěch 5, Pekárek David 5, Stanislav Kořínek. Trenér: Zbyněk Choleva.

BC Unikol Kolín: Demarius Armond Bolds 28, Dejan Radulovic 20, Stanislav Zuzák 14, Richard Field 11, David Machač 7, Uros Benacek 3, Tomáš Vyoral 2, Robin Matějka 1, Filip Adamec, Michal Hubálek, Jakub Němeček. Trenér: Predrag Benacek.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-