Příjemnou noc, dnes je sobota 7.12.2019
svátek slaví Ambrož a Benjamín,
zítra Květoslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Co se honilo v hlavách prostějovských basketbalistů před sobotním utkáním, si dokázal snadno každý představit, co se však odehrávalo na palubovce sportovní haly, muselo potěšit každého příznivce basketbalu. Před televizními kamerami hostili Orli hráče z Kolína a doslova je smetli ze hřiště.

Již první čtvrtina naznačila, že by se mohlo opakovat vysoké skóre z posledního zápasu, v němž Prostějov zvítězil v Chomutově 102:89. Sobotní soupeř z Kolína dokázal v první části ještě držet krok, ve druhé čtvrtině však domácí basketbalisté zaznamenali pětatřicet bodů a poločas vyhráli o jednadvacet bodů - 65:44. Ve třetím dějství byli sice hosté o krůček úspěšnější, poslední čtvrtina ale patřila opět Orlům. To už bylo k magické stovce velice blízko, nakonec se tato meta podařila domácím hráčům překonat o dalších třiadvacet bodů a připsali si tak největší výhru v sezóně.

BK Prostějov – BC Unikol Kolín 123:86 (30:26, 35:18, 24:27, 34:15)

STŘELBA 3B.: 23/14:20/7
STŘELBA 2B.: 38/28:39/24
TH: 32/25:22/17
DOSKOKY: 21:23
CHYBY: 22:26

BK Prostějov: Pandula Dušan 28, Slezák Pavel 22, Švrdlík Kamil 21, Kohout Ondřej 15, Marko Roman 15, Prášil Jaroslav 12, Bratčenkov Vojtěch 5, Pekárek David 5, Stanislav Kořínek. Trenér: Zbyněk Choleva.

BC Unikol Kolín: Demarius Armond Bolds 28, Dejan Radulovic 20, Stanislav Zuzák 14, Richard Field 11, David Machač 7, Uros Benacek 3, Tomáš Vyoral 2, Robin Matějka 1, Filip Adamec, Michal Hubálek, Jakub Němeček. Trenér: Predrag Benacek.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI BĚLECKÝ MLÝN?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments