Dobrý večer, dnes je čtvrtek 1.10.2020
svátek slaví Igor,
zítra Olívie a Oliver
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

09 basket_malo_divakuPředevším nasazení prostějovských basketbalistů v úterním ligovém duelu proti Pardubicím bylo velkým sportovním zážitkem. O krok pozadu zůstali hráči hostujícího celku, v jejichž řadách potěšil nezávislého fanouška svými kousky Corey Muirhead. Nejsmutnější však byl pohled do ochozů. O duel týmů z popředí tabulky projevilo zájem pouze několik stovek nejvěrnějších příznivců...

 „Pochopitelně nás to mrzí. Přitom hráči podávají výborné výkony, a to nejen v posledním zápase proti Pardubicím. Ostravu jsme porazili o třicet bodů, Kolínu dali 123 bodů. Určitě by si zasloužili větší podporu,“ žehrá generální manažer BK Prostějov Petr Fridrich.

Domácí zápasy Orlů opravdu mají šťávu a je škoda, že je o ně menší zájem. Vždyť okleštěná sestava je stále sehranější, její zápal pro hru je obdivuhodný. Nechybí ani líbivé kombinace na jeden dotek nebo efektní smeče v útoku a bloky v defenzivě. Navrch tým přidává nadstandardní střelbu z dálky.

„Atmosféra je opravdu docela komorní. O to víc si poděkování zaslouží náš kotel. Není nejpočetnější, ale je slyšet,“ pochválil hlouček sedící naproti hostující střídačky trenér Zbyněk Choleva, který z palubovky zatleskal skupině fandů i po posledním úspěšném vystoupení.

Vedení klubu věří, že se v závěru sezony návštěvnost domácích zápasů zlepší a pro příznivce připravuje opět atraktivní losování o pobytový zájezd do Řecka. „Losování bude probíhat v poločase každého domácího utkání,“ prohlásil generální manažer prostějovských Orlů.

Vylepší si basketbaloví příznivci reputaci tento čtvrtek, kdy přijede do Prostějova Děčín, a pomůžou v přímém souboji o čtvrtou příčku, která po konci nadstavby bude znamenat výhodu domácího prostředí ve čtvrtfinále play off,  Orlům ke kýženému vítězství? Nebo už snad o prostějovský basketbal ani nestojí? Uvidíme, každopádně MOBILIZACE MEZI FANOUŠKY JE NA MÍSTĚ!

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-