Dobré ráno, dnes je pondělí 16.9.2019
svátek slaví Ludmila,
zítra Naděžda
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

09 basket_malo_divakuPředevším nasazení prostějovských basketbalistů v úterním ligovém duelu proti Pardubicím bylo velkým sportovním zážitkem. O krok pozadu zůstali hráči hostujícího celku, v jejichž řadách potěšil nezávislého fanouška svými kousky Corey Muirhead. Nejsmutnější však byl pohled do ochozů. O duel týmů z popředí tabulky projevilo zájem pouze několik stovek nejvěrnějších příznivců...

 „Pochopitelně nás to mrzí. Přitom hráči podávají výborné výkony, a to nejen v posledním zápase proti Pardubicím. Ostravu jsme porazili o třicet bodů, Kolínu dali 123 bodů. Určitě by si zasloužili větší podporu,“ žehrá generální manažer BK Prostějov Petr Fridrich.

Domácí zápasy Orlů opravdu mají šťávu a je škoda, že je o ně menší zájem. Vždyť okleštěná sestava je stále sehranější, její zápal pro hru je obdivuhodný. Nechybí ani líbivé kombinace na jeden dotek nebo efektní smeče v útoku a bloky v defenzivě. Navrch tým přidává nadstandardní střelbu z dálky.

„Atmosféra je opravdu docela komorní. O to víc si poděkování zaslouží náš kotel. Není nejpočetnější, ale je slyšet,“ pochválil hlouček sedící naproti hostující střídačky trenér Zbyněk Choleva, který z palubovky zatleskal skupině fandů i po posledním úspěšném vystoupení.

Vedení klubu věří, že se v závěru sezony návštěvnost domácích zápasů zlepší a pro příznivce připravuje opět atraktivní losování o pobytový zájezd do Řecka. „Losování bude probíhat v poločase každého domácího utkání,“ prohlásil generální manažer prostějovských Orlů.

Vylepší si basketbaloví příznivci reputaci tento čtvrtek, kdy přijede do Prostějova Děčín, a pomůžou v přímém souboji o čtvrtou příčku, která po konci nadstavby bude znamenat výhodu domácího prostředí ve čtvrtfinále play off,  Orlům ke kýženému vítězství? Nebo už snad o prostějovský basketbal ani nestojí? Uvidíme, každopádně MOBILIZACE MEZI FANOUŠKY JE NA MÍSTĚ!

Total Comments

  • Basket
  • Floria Dušičky
  • Dny evropského dědictví
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments