Dobré dopoledne, dnes je úterý 28.1.2020
svátek slaví Otýlie,
zítra Zdislava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

09 basket_malo_divakuPředevším nasazení prostějovských basketbalistů v úterním ligovém duelu proti Pardubicím bylo velkým sportovním zážitkem. O krok pozadu zůstali hráči hostujícího celku, v jejichž řadách potěšil nezávislého fanouška svými kousky Corey Muirhead. Nejsmutnější však byl pohled do ochozů. O duel týmů z popředí tabulky projevilo zájem pouze několik stovek nejvěrnějších příznivců...

 „Pochopitelně nás to mrzí. Přitom hráči podávají výborné výkony, a to nejen v posledním zápase proti Pardubicím. Ostravu jsme porazili o třicet bodů, Kolínu dali 123 bodů. Určitě by si zasloužili větší podporu,“ žehrá generální manažer BK Prostějov Petr Fridrich.

Domácí zápasy Orlů opravdu mají šťávu a je škoda, že je o ně menší zájem. Vždyť okleštěná sestava je stále sehranější, její zápal pro hru je obdivuhodný. Nechybí ani líbivé kombinace na jeden dotek nebo efektní smeče v útoku a bloky v defenzivě. Navrch tým přidává nadstandardní střelbu z dálky.

„Atmosféra je opravdu docela komorní. O to víc si poděkování zaslouží náš kotel. Není nejpočetnější, ale je slyšet,“ pochválil hlouček sedící naproti hostující střídačky trenér Zbyněk Choleva, který z palubovky zatleskal skupině fandů i po posledním úspěšném vystoupení.

Vedení klubu věří, že se v závěru sezony návštěvnost domácích zápasů zlepší a pro příznivce připravuje opět atraktivní losování o pobytový zájezd do Řecka. „Losování bude probíhat v poločase každého domácího utkání,“ prohlásil generální manažer prostějovských Orlů.

Vylepší si basketbaloví příznivci reputaci tento čtvrtek, kdy přijede do Prostějova Děčín, a pomůžou v přímém souboji o čtvrtou příčku, která po konci nadstavby bude znamenat výhodu domácího prostředí ve čtvrtfinále play off,  Orlům ke kýženému vítězství? Nebo už snad o prostějovský basketbal ani nestojí? Uvidíme, každopádně MOBILIZACE MEZI FANOUŠKY JE NA MÍSTĚ!

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments