Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

basketRegenerační trénink a volný víkend si užili po náročném herním programu hráči Prostějova. V rámci jednatřicátého kola Mattoni NBL měli volný los a krátkou pauzu využili k odpočinku a léčbě drobných zranění. „Finálový turnaj Českého poháru, kde jsme odehráli tři zápasy ve třech dnech, byl hodně náročný. Do konce sezony už příliš volna mít nebudeme. Krátkou pauzu všichni přivítali,“ neskrýval trenér Ariete Prostějov Zbyněk Choleva. Už letmý pohled na další program elitní české soutěže naznačuje, že Orly čeká poměrně náročná série duelů v rychlém sledu. Od 20. do 26. února odehrají hned tři zápasy, ve kterých se budou snažit udržet druhé místo a především vybudovaný náskok před svými soupeři. Postupně narazí na Svitavy, pojedou do Brna a hostují na palubovce Slunety Ústí nad Labem. „Nebude to nic jednoduchého.

Svitavy neustále bojují o postup do vyřazovací části soutěže, Brno už několikrát v sezoně dokázalo překvapit a Ústí nad Labem především doma hraje opravdu výborně,“ uvažuje realisticky lodivod Choleva, jehož tým měl v poslední době drobné problémy na doskoku, a v zápasech v některých pasážích zbytečně ztrácel míče. „Pořád si uvědomujeme, že je co zlepšovat. Stále se snažíme pracovat na zlepšení naší hry. Své úsilí směřujeme k rozhodující části sezony, kdy se bude rozhodovat o tom, jestli bude úspěšná. Všichni věříme, že ano,“ tvrdí trenér obhájců stříbrných medailí z loňského ročníku Mattoni NBL.Nejbližší duel čeká na Orly ve čtvrtek a soupeřem budou Svitavy. Vedení klubu utkání posunulo na netradiční termín. Hrát se bude od 17.00 hodin. „Ve středu je na programu olympiády hokejové čtvrtfinále a všichni věříme, že v něm nebude chybět ani český tým. Kvůli tomu jsme se rozhodli utkání posunout. Fanoušci tak budou mít možnost vidět olympiádu, a o den později také naše střetnutí,“ vysvětlil pro Večerník posunutí zápasu generální manažer Ariete Prostějov Petr Fridrich.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments