Dobrý večer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

basketRegenerační trénink a volný víkend si užili po náročném herním programu hráči Prostějova. V rámci jednatřicátého kola Mattoni NBL měli volný los a krátkou pauzu využili k odpočinku a léčbě drobných zranění. „Finálový turnaj Českého poháru, kde jsme odehráli tři zápasy ve třech dnech, byl hodně náročný. Do konce sezony už příliš volna mít nebudeme. Krátkou pauzu všichni přivítali,“ neskrýval trenér Ariete Prostějov Zbyněk Choleva. Už letmý pohled na další program elitní české soutěže naznačuje, že Orly čeká poměrně náročná série duelů v rychlém sledu. Od 20. do 26. února odehrají hned tři zápasy, ve kterých se budou snažit udržet druhé místo a především vybudovaný náskok před svými soupeři. Postupně narazí na Svitavy, pojedou do Brna a hostují na palubovce Slunety Ústí nad Labem. „Nebude to nic jednoduchého.

Svitavy neustále bojují o postup do vyřazovací části soutěže, Brno už několikrát v sezoně dokázalo překvapit a Ústí nad Labem především doma hraje opravdu výborně,“ uvažuje realisticky lodivod Choleva, jehož tým měl v poslední době drobné problémy na doskoku, a v zápasech v některých pasážích zbytečně ztrácel míče. „Pořád si uvědomujeme, že je co zlepšovat. Stále se snažíme pracovat na zlepšení naší hry. Své úsilí směřujeme k rozhodující části sezony, kdy se bude rozhodovat o tom, jestli bude úspěšná. Všichni věříme, že ano,“ tvrdí trenér obhájců stříbrných medailí z loňského ročníku Mattoni NBL.Nejbližší duel čeká na Orly ve čtvrtek a soupeřem budou Svitavy. Vedení klubu utkání posunulo na netradiční termín. Hrát se bude od 17.00 hodin. „Ve středu je na programu olympiády hokejové čtvrtfinále a všichni věříme, že v něm nebude chybět ani český tým. Kvůli tomu jsme se rozhodli utkání posunout. Fanoušci tak budou mít možnost vidět olympiádu, a o den později také naše střetnutí,“ vysvětlil pro Večerník posunutí zápasu generální manažer Ariete Prostějov Petr Fridrich.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-