Příjemnou noc, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 all_star_gameTrojnásobné zastoupení budou mít basketbalisté Ariete Prostějov na utkání hvězd výběrů české a polské ligy, které se bude hrát v neděli 2. března v Pardubicích. Proti elitní sestavě Tauron Basket Ligy si zahraje Jaromír Bohačík, kterého do českého výběru nominoval trenér Kestutis Kemzura. Pavel Slezák se představí v soutěži trojkařů a Zbyněk Choleva bude asistentem hlavního kouče. Hned polovinu výběru české ligy pro exhibiční utkání hvězd s polskou nejvyšší soutěží tvoří basketbalisté z mistrovského Nymburka. Základní pětky obou výběrů vzešly z hlasování diváků na internetu.

Zbytek týmu si nominovali trenéři tak, aby ve dvanáctce vyvolených figurovala maximálně šestice zahraničních hráčů. „Umím si představit, že by si nominaci zasloužili také další naši hráči z Prostějova. Přednost u fanoušků ale dostali jiní,“ poznamenal kouč Orlů a asistent výběru Mattoni NBL Choleva. Do základní pětky fanoušci nominovali hned čtveřici basketbalistů z Nymburka. Vůbec nejvíce hlasů pro hráče z Česka získal slovenský pivot Radoslav Rančík. Toho pod košem doplní český reprezentant Petr Benda. Na křídlech se představí dvojice Jiří Welsch a Tre Simmons. Toto kvarteto bude dirigovat Levell Sanders. Rovněž na druhé straně se představí hvězdy polské ligy. „Osobně se mi tento model utkání hvězd líbí. Nepostrádá náboj. Zápasy mezi českou a polskou sestavou nejsou pouze exhibicí. Nikdo nechce prohrát a předcházející dva ročníky měly úroveň,“ tvrdí Choleva. V dovednostních soutěžích bude Česko ve smečování reprezentovat Vojtěch Hruban, Michael Steffeck a Jason Davis. V trojkařském klání se představí Tre Simmons, Luděk Jurečka a Pavel Slezák. Kvalifikace smečařů se v Pardubicích uskuteční už v sobotu v 17 hodin v nákupním centru AFI Palace. Z šestice smečařů postoupí tři nejlepší do nedělního finále, které už je klasicky součástí jedné z přestávek samotného utkání. V rámci hlavního programu, který začíná v neděli v 15.45 hodin, proběhne v ČEZ Aréně i půlhodinový koncert Ewy Farne. Celým odpolednem pak diváky přímo v hale provede moderátor Libor Bouček.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-