Dobrý podvečer, dnes je pátek 28.2.2020
svátek slaví Lumír,
zítra Horymír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

Závodníci cyklistického oddílu Tufo-Pardus Prostějov se vydali na prestižní dráhovou show Six Days, kterou tentokrát hostil německý Berlín. Kromě elitní dvojice ve složení Luděk Lichnovský, Denis Rugovac (který byl členem hanáckého týmu v minulé sezóně) se na start postavila také mládež – a ve všech věkových kategoriích přitom byl důvod k radosti!

Post by: Redakce

 Dva čeští reprezentanti budou na následujícím mistrovství světa v Berlíně startovat ve stíhacích disciplínách a jedním z nich je prostějovský talent Daniel Babor. Věkem ještě stále spadá do kategorie mužů do 23 let, přesto si vybojoval místo na startovní listině scratche v rámci elitního světového šampionátu!

Post by: Marek Sonnevend

Leden byl ve znamení dráhových závodů Six Day. Tři členové hanáckého týmu se postavili na start této show v Berlíně. Klání dvojic tam absolvovali Daniel Babor a Luděk Lichnovský a prostějovský internacionál Wojciech Pszczolarski po boku svého polského kolegy Daniela Staniszewskiho.

Post by: Marek Sonnevend

Cyklisté TUFO-PARDUS Prostějov vstupovali do uplynulé sezóny 2019 se značně omlazenou sestavou. Už tak početně nevelkou skupinu devíti závodníků ve složení Daniel Babor, Tomáš Bárta, Marek Dolníček, Luděk Lichnovský, Matouš Měšťan, Vladimír Mikšaník, Wojciech Pszczolarski, Denis Rugovac a Karel Tyrpekl navíc během roku oslabila dlouhodobá marodka Měšťana s Mikšaníkem. Přesto může tým prohlásit, že má za sebou jeden z nejúspěšnějších ročníků ve své historii.

Post by: Marek Sonnevend

Uplynulou sezónu působení prostějovských bikrosařů pod hlavočkou prostějovského TUFO-PARDUS rozebral hlavní trenér Martin Žerava, jinak špičkový český motokrosař (nyní už v kategorii veteránů).

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…