Dobré poledne, dnes je pondělí 21.10.2019
svátek slaví Brigita,
zítra Sabina

03 karvina_lhkPo sobotním vysokém vítězství zajížděli prostějovští hokejisté na led Karviné, kde se v devátém kole radovali z jednoznačného vítězství 6:1. Třetí vzájemné utkání se však odvíjelo v úplně jiném duchu. Úvodní třetinu získala domácí Karviná v poměru 3:1. V polovině utkání sice prostějovský kapitán Duba dokázal snížit, na jeho branku ale navázal nejproduktivnější hráč zápasu Ivan svou druhou trefou v zápase a navýšil rozdíl skóre opět o dvě branky.

Když se stejný muž prosadil již potřetí a slavil tak svůj hattrick, zbývaly do konce pouhé dvě minuty. Na výsledku 6:2 ve prospěch Karviné se do závěrečné sirény nic nezměnilo, Jestřábům nezbývalo nic, než střádat síly na sobotní utkání na ledě předposlední Opavy. Domácím fandům se představí až ve středu 23. Ledna, kdy hostí beznadějně poslední „Bobry“ z Valašského Meziříčí.

33.kolo, středa 16.1.2013

HC Baník Karviná - LHK Jestřábi Prostějov 6:2 (3:1, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 15. Zajac (Ivan, Rosůlek), 17. Samiec (Blatoň, Zajac), 19. Ivan (Mikšan), 34. Ivan (Luka, Javín), 44. Javín (Ivan, Deutsch), 58. Ivan (Moravec, Deutsch) - 17. Jedlička (Hand, Duba), 33. Duba (Jedlička, Šebek)
Rozhodčí: Šutara - Vengřín R., Rožánek
Vyloučení: 10:9 + Kumstát (PRO) 10 min. nesportovní chování
Využití: 2:2
V oslabení: 0:0
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 6:2.

HC Baník Karviná: Iláš - Javín, Deutsch, Kowalczyk, Zajac, Vnenk, Sznapka, Krause - Moravec, Samiec, Luka, Mikšan, Ivan, Rosůlek, Blatoň, Saliji, Nystedt, Zuber, Miczek. Trenér: Aleš Flašar.

LHK Jestřábi Prostějov: Vrba (21. Vydržel) - Kumstát, Kaluža, Jedlička, Finkes, Arnošt, Tomiga - Handl, Duba, Berčák, Černý, Šebek D., Zachar, Stráněl, Novák, Kryl, Ševčík. Trenér: Petr Zachar.

POHLEDEM TRENÉRŮ:

Aleš Flašar - HC Baník Karviná:
Do zápasu jsme šli s tím, že musíme hrát celých šedesát minut a upozorňoval jsem kluky, že Prostějov má velice kvalitní útok. Kluci se museli namotivovat sami, protože přišlo málo lidí, ale myslím si, že podali kvalitní výkon.