Příjemnou noc, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nadále první muž prostějovského hokeje reaguje na kritiku
Petra Doseděla a pro Večerník rozebírá další stěžejní témata

hokej-TomigaII
Chvíli to vypadalo, že Michal Tomiga už dál nebude předsedou LHK Jestřábi Prostějov a šéfování místnímu hokeji přenechá někomu jinému. Tahle varianta však neplatí, v ekonomicky nelehké době zůstává lodivodem rozkolísané bárky stále on! Večerníku čerstvě poskytl exkluzivní interview, v němž podrobně pohovořil o všech nejdůležitějších věcech, které momentálně hýbají divácky nejsledovanějším sportem v našem městě i regionu.


Můžete hned v úvodu reagovat na ostrou kritiku „Pupy" Doseděla, který si v rozhovoru pro náš list nebral vůči vám žádné servítky?

„Že je Petr naštvaný, to na jednu stranu chápu, protože dlouho byl oporou týmu a teď už jí dál nebude, ačkoliv pro zdejší hokej dost udělal. Já jsem mu ale už dva roky říkal, že tenhle scénář může nastat a ať se připravuje na možný konec své hráčské kariéry. Současně dostával příležitost postupně se zapracovat jako trenér s tím, aby byl schopný vést coby hlavní kouč některou mládežnickou kategorii. Bohužel jeho přístup ani životospráva nikdy nebyly na odpovídající úrovni, k trenérství navíc očividně neměl a nemá žádný vztah. Minulý pátek jsme spolu hodinu seděli, všechno ještě jednou probírali. Po téhle schůzce jsem navzdory svému vnitřnímu přesvědčení zvažoval, že mu při vypadnutí dvou koučů mládeže Michala Janečka a Davida Šebka dám ještě nějakou šanci. Tím pondělním rozhovorem si však sám tuhle možnost definitivně zrušil svými vlastními negativními emocemi. Hlavním důvodem ukončení spolupráce s Petrem Dosedělem přitom je nutnost šetřit peníze ve spojení s jeho problematickou osobností z hlediska zmíněné životosprávy, o čemž každý ví a Pupově pověsti to nikdy nepomáhalo..."vice ctete

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments