Těžkého soupeře měly v pátek ve kvalifikaci o ME žen proti sobě Češky. V Seville totiž narazily na španělský výběr. A favorit z jižní Evropy uspěl: vyhrál 4:0. Přesto ale může být srdce prostějovského fanouška potěšeno. V základní sestavě totiž nastoupila také Tereza Szewieczková. Ta část své hráčské kariéry strávila v Prostějově, kde nastupovala ještě za 1. Fotbalový klub Prostějov. A to mezi lety 2009 až 2011.

Szewieczková se taky v zápase zapsala do statistik, v prvním poločase obdržela žlutou kartu. V utkání si nakonec připsala 64 minut na hřišti. V dalším souboji proti Ázerbájdžánu, který je na programu zítra od 17.00 hodin, by mohla dostat ještě více prostoru. Zápas můžete sledovat v přímém přenosu na ČT SPORT.