Dobré ráno, dnes je středa 24.7.2019
svátek slaví Kristýna,
zítra Jakub
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nadále první muž prostějovského hokeje reaguje na kritiku
Petra Doseděla a pro Večerník rozebírá další stěžejní témata

hokej-TomigaII
Chvíli to vypadalo, že Michal Tomiga už dál nebude předsedou LHK Jestřábi Prostějov a šéfování místnímu hokeji přenechá někomu jinému. Tahle varianta však neplatí, v ekonomicky nelehké době zůstává lodivodem rozkolísané bárky stále on! Večerníku čerstvě poskytl exkluzivní interview, v němž podrobně pohovořil o všech nejdůležitějších věcech, které momentálně hýbají divácky nejsledovanějším sportem v našem městě i regionu.


Můžete hned v úvodu reagovat na ostrou kritiku „Pupy" Doseděla, který si v rozhovoru pro náš list nebral vůči vám žádné servítky?

„Že je Petr naštvaný, to na jednu stranu chápu, protože dlouho byl oporou týmu a teď už jí dál nebude, ačkoliv pro zdejší hokej dost udělal. Já jsem mu ale už dva roky říkal, že tenhle scénář může nastat a ať se připravuje na možný konec své hráčské kariéry. Současně dostával příležitost postupně se zapracovat jako trenér s tím, aby byl schopný vést coby hlavní kouč některou mládežnickou kategorii. Bohužel jeho přístup ani životospráva nikdy nebyly na odpovídající úrovni, k trenérství navíc očividně neměl a nemá žádný vztah. Minulý pátek jsme spolu hodinu seděli, všechno ještě jednou probírali. Po téhle schůzce jsem navzdory svému vnitřnímu přesvědčení zvažoval, že mu při vypadnutí dvou koučů mládeže Michala Janečka a Davida Šebka dám ještě nějakou šanci. Tím pondělním rozhovorem si však sám tuhle možnost definitivně zrušil svými vlastními negativními emocemi. Hlavním důvodem ukončení spolupráce s Petrem Dosedělem přitom je nutnost šetřit peníze ve spojení s jeho problematickou osobností z hlediska zmíněné životosprávy, o čemž každý ví a Pupově pověsti to nikdy nepomáhalo..."vice ctete

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments