Dobré ráno, dnes je neděle 31.5.2020
svátek slaví Kamila,
zítra Laura
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
jaromir jagr_czech_openVedle řady tenisových hvězd se minulý týden v Prostějově objevila i jedna velká hokejová. Na Hanou totiž dorazila žijící legenda ledového sportu Jaromír Jágr, který (ne)zhlédl vyvrcholení UniCredit Czech Open a vzápětí uspořádal tiskovou konferenci.

„Každý rok absolvuji spoustu tiskovek, ale jsou některé, na něž se vyloženě těším. Do této kategorie určitě spadají právě setkání s Jardou, která mají vždy noblesu i maximální zajímavost, pokaždé se něco nového dozvím. Jarda má správný pohled na život, byť mě občas i překvapí. Každopádně si velmi cením toho, že po příletu ve čtvrtek večer hned zamířil k nám do Prostějova a že nadále máme tak hezký vztah. Už se moc těším, až se příště potkáme na olympiádě v Londýně a společně tam zapijeme medailový úspěch našich tenistů,“ řekl Jágrovi na oficiálním fóru jednatel marketingové agentury TK Plus Miroslav Černošek.

Z tenisu viděl jen poslední výměnu

Vzápětí ikoně předal obraz Tomáše Bíma, což Jaromíra příjemně zaskočilo. „Hlavně, že tam nevidím žádný hřbitov,“ smál se při pohledu na dílo. „Ten jsem dostal včera já,“ reagoval Černošek pohotově na jeho vtípek. Vítěz ZOH 1996 později v odlehčeném tónu zaútočil na šéfovský post uznávaného bosse. Při probírání tématu nových reklamních spotů pro Sazku totiž řekl: „Musíme vymyslet, jakým směrem se vydat, protože už toho není tolik, čím bych chtěl být. Možná třeba majitelem TK Plus nebo Karlem Gottem,“ pravil dobře naložený Jágr k pobavení veškerého osazenstva.

Původně měl být jedním z hostů sobotního finále mužského tenisového challengeru. „Po příletu z Ameriky mám však pořád ještě otočený čas, takže jsem se vzbudil ráno v pět hodin, znovu usnul v devět a podruhé se probudil až na tiebreak třetího setu. Viděl jsem v podstatě jen poslední míč celého zápasu, takže aspoň vím, kdo letošní ročník vyhrál,“ popisoval hráč Philadelphie Flyers svou spánkovou anabázi.

Pak už přítomným žurnalistům hodnotil uplynulou sezónu v NHL, hovořil o úspěšném extraligovém ročníku Rytířů Kladno, jejichž je majitelem, a dotkl se rovněž své hráčské budoucnosti. „Ale rozebírat, jestli zůstanu ve Philly nebo půjdu v rámci NHL do jiného klubu, je teď hodně předčasné. Záleží na mnoha okolnostech včetně draftu a případné výluky, všechno se s velkou pravděpodobností vyjasní až po 1. červenci,“ podotkl Jágr.

„V každém případě platí, že do Prostějova každoročně jezdím moc rád. Je tady výborná atmosféra a mám zde spoustu kamarádů, vždycky se sem těším,“ zmínil ostře sledovaný muž odmítající prozradit přesnou podobu své letní přípravy. „Je dost možné, že příští soutěžní ročník bude mým posledním za mořem, tak se na něj chci co nejlépe nachystat. Během přípravy zkusím i nějaké nové věci. Jaké? To vám řeknu až skončím s hokejem, zatím si je nechám jako svůj patent,“ dodal Jaromír Jágr.

Total Comments

 • Arks plus
 • Utopenci
 • Rudolfovo pekařství
 • Micoz
 • Narodni_dum
 • Hrubá Voda
 • Interforst
 • Basic
 • Infos
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na opětovné odložení rekonstrukce Vrahovické ulice?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zájmu.

Obrovský zájem vyvolal příběh nemocné holčičky, která trpí epilepsií, vzácnou genetickou vadou a prošla si také dětskou mozkovou obrnou. Po zveřejnění v minulém vydání jsme zaregistrovali několik dárců, kteří chtěli rodičům tříapůlroční Lexinky pomoci. Sbírka proběhla i mezi členy redakce a přidali se k nám také manželé Černoškovi, načež došlo k předání více jak třiceti tisíc korun.

Opět bez tiskovky.

Přestože byl nouzový stav ukončen a v platnost už vešla další a další rozvolňovací opatření v souvislosti s obavami před nákazou Covid-19, prostějovští radní po svém úterním jednání opět zrušili tiskovou konferenci s novináři. Ve snaze zjistit informace o práci konšelů je tak nejen Večerník stále odkázán na e-mail či telefon...

Total Comments

Osobnost týdne

Miroslav Hochvald

Starosta Bílovic-Lutotína byl nepravomocně odsouzen za trestný čin z nedbalosti, kdy se loni v březnu zabila po pádu do sklepa v obecní budově sedmadvacetiletá žena. Třicetiměsíční trest má však tříletou podmínku a jeho součástí není zákaz výkonu zastupitelské funkce. Hochvald tak zůstává ve funkci.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

8 000 000


Od minulého úterý už může veřejnost vkročit do zrekonstruovaného Bezručova červeného domku v Kostelci na Hané. Oprava domu slavného básníka stála krajskou kasu osm milionů korun.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„VEČER BYL UNAVENÝ, USNUL TADY NA KANAPI A UŽ SE NEPROBUDIL…“

Takto okomentoval smutnou událost ve Vrahovické ulici v Prostějově, kde zemřel padesátiletý muž, jeden ze zaměstnanců autoopravny.

Total Comments