Dobrý večer, dnes je pondělí 18.11.2019
svátek slaví Romana,
zítra Alžběta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
jaromir jagr_czech_openVedle řady tenisových hvězd se minulý týden v Prostějově objevila i jedna velká hokejová. Na Hanou totiž dorazila žijící legenda ledového sportu Jaromír Jágr, který (ne)zhlédl vyvrcholení UniCredit Czech Open a vzápětí uspořádal tiskovou konferenci.

„Každý rok absolvuji spoustu tiskovek, ale jsou některé, na něž se vyloženě těším. Do této kategorie určitě spadají právě setkání s Jardou, která mají vždy noblesu i maximální zajímavost, pokaždé se něco nového dozvím. Jarda má správný pohled na život, byť mě občas i překvapí. Každopádně si velmi cením toho, že po příletu ve čtvrtek večer hned zamířil k nám do Prostějova a že nadále máme tak hezký vztah. Už se moc těším, až se příště potkáme na olympiádě v Londýně a společně tam zapijeme medailový úspěch našich tenistů,“ řekl Jágrovi na oficiálním fóru jednatel marketingové agentury TK Plus Miroslav Černošek.

Z tenisu viděl jen poslední výměnu

Vzápětí ikoně předal obraz Tomáše Bíma, což Jaromíra příjemně zaskočilo. „Hlavně, že tam nevidím žádný hřbitov,“ smál se při pohledu na dílo. „Ten jsem dostal včera já,“ reagoval Černošek pohotově na jeho vtípek. Vítěz ZOH 1996 později v odlehčeném tónu zaútočil na šéfovský post uznávaného bosse. Při probírání tématu nových reklamních spotů pro Sazku totiž řekl: „Musíme vymyslet, jakým směrem se vydat, protože už toho není tolik, čím bych chtěl být. Možná třeba majitelem TK Plus nebo Karlem Gottem,“ pravil dobře naložený Jágr k pobavení veškerého osazenstva.

Původně měl být jedním z hostů sobotního finále mužského tenisového challengeru. „Po příletu z Ameriky mám však pořád ještě otočený čas, takže jsem se vzbudil ráno v pět hodin, znovu usnul v devět a podruhé se probudil až na tiebreak třetího setu. Viděl jsem v podstatě jen poslední míč celého zápasu, takže aspoň vím, kdo letošní ročník vyhrál,“ popisoval hráč Philadelphie Flyers svou spánkovou anabázi.

Pak už přítomným žurnalistům hodnotil uplynulou sezónu v NHL, hovořil o úspěšném extraligovém ročníku Rytířů Kladno, jejichž je majitelem, a dotkl se rovněž své hráčské budoucnosti. „Ale rozebírat, jestli zůstanu ve Philly nebo půjdu v rámci NHL do jiného klubu, je teď hodně předčasné. Záleží na mnoha okolnostech včetně draftu a případné výluky, všechno se s velkou pravděpodobností vyjasní až po 1. červenci,“ podotkl Jágr.

„V každém případě platí, že do Prostějova každoročně jezdím moc rád. Je tady výborná atmosféra a mám zde spoustu kamarádů, vždycky se sem těším,“ zmínil ostře sledovaný muž odmítající prozradit přesnou podobu své letní přípravy. „Je dost možné, že příští soutěžní ročník bude mým posledním za mořem, tak se na něj chci co nejlépe nachystat. Během přípravy zkusím i nějaké nové věci. Jaké? To vám řeknu až skončím s hokejem, zatím si je nechám jako svůj patent,“ dodal Jaromír Jágr.

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments