Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
jaromir jagr_czech_openVedle řady tenisových hvězd se minulý týden v Prostějově objevila i jedna velká hokejová. Na Hanou totiž dorazila žijící legenda ledového sportu Jaromír Jágr, který (ne)zhlédl vyvrcholení UniCredit Czech Open a vzápětí uspořádal tiskovou konferenci.

„Každý rok absolvuji spoustu tiskovek, ale jsou některé, na něž se vyloženě těším. Do této kategorie určitě spadají právě setkání s Jardou, která mají vždy noblesu i maximální zajímavost, pokaždé se něco nového dozvím. Jarda má správný pohled na život, byť mě občas i překvapí. Každopádně si velmi cením toho, že po příletu ve čtvrtek večer hned zamířil k nám do Prostějova a že nadále máme tak hezký vztah. Už se moc těším, až se příště potkáme na olympiádě v Londýně a společně tam zapijeme medailový úspěch našich tenistů,“ řekl Jágrovi na oficiálním fóru jednatel marketingové agentury TK Plus Miroslav Černošek.

Z tenisu viděl jen poslední výměnu

Vzápětí ikoně předal obraz Tomáše Bíma, což Jaromíra příjemně zaskočilo. „Hlavně, že tam nevidím žádný hřbitov,“ smál se při pohledu na dílo. „Ten jsem dostal včera já,“ reagoval Černošek pohotově na jeho vtípek. Vítěz ZOH 1996 později v odlehčeném tónu zaútočil na šéfovský post uznávaného bosse. Při probírání tématu nových reklamních spotů pro Sazku totiž řekl: „Musíme vymyslet, jakým směrem se vydat, protože už toho není tolik, čím bych chtěl být. Možná třeba majitelem TK Plus nebo Karlem Gottem,“ pravil dobře naložený Jágr k pobavení veškerého osazenstva.

Původně měl být jedním z hostů sobotního finále mužského tenisového challengeru. „Po příletu z Ameriky mám však pořád ještě otočený čas, takže jsem se vzbudil ráno v pět hodin, znovu usnul v devět a podruhé se probudil až na tiebreak třetího setu. Viděl jsem v podstatě jen poslední míč celého zápasu, takže aspoň vím, kdo letošní ročník vyhrál,“ popisoval hráč Philadelphie Flyers svou spánkovou anabázi.

Pak už přítomným žurnalistům hodnotil uplynulou sezónu v NHL, hovořil o úspěšném extraligovém ročníku Rytířů Kladno, jejichž je majitelem, a dotkl se rovněž své hráčské budoucnosti. „Ale rozebírat, jestli zůstanu ve Philly nebo půjdu v rámci NHL do jiného klubu, je teď hodně předčasné. Záleží na mnoha okolnostech včetně draftu a případné výluky, všechno se s velkou pravděpodobností vyjasní až po 1. červenci,“ podotkl Jágr.

„V každém případě platí, že do Prostějova každoročně jezdím moc rád. Je tady výborná atmosféra a mám zde spoustu kamarádů, vždycky se sem těším,“ zmínil ostře sledovaný muž odmítající prozradit přesnou podobu své letní přípravy. „Je dost možné, že příští soutěžní ročník bude mým posledním za mořem, tak se na něj chci co nejlépe nachystat. Během přípravy zkusím i nějaké nové věci. Jaké? To vám řeknu až skončím s hokejem, zatím si je nechám jako svůj patent,“ dodal Jaromír Jágr.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments