Dobrý podvečer, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

33 cernosekPůldruhý rok intenzivní práce přinesl výsledky. Uprostřed minulého týdne vznikla Česká asociace hokejistů (CAIHP), jejímž předsedou se stal prostějovský odchovanec hájící momentálně barvy extraligového Kladna Marek Černošek. Cílem nového občanského sdružení je být rovnocenným partnerem vedením klubů i hokejovému svazu.

„Asociace hráčů je nutnost, jelikož funguje všude v Evropě i ve světě. U nás tato služba chyběla, proto jsem se rozhodl ji rozjet,“ osvětlil  zkušený obránce, jenž vidí poslání v právní i finanční podpoře hráčů a celkové propagaci hokeje. Tento nápad podpořili rovněž mimo jiné Jaromír Jágr a Martin Straka. Členy výkonného výboru hráčských odborů se stali i Martin Ručinský, Josef Voltr a Jiří Vykoukal, který nedávno zahájil své působení v realizačním týmu prostějovských jestřábů.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-