Dobré odpoledne, dnes je pátek 17.1.2020
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

42 bohmČtyři medaile si z nedávného domácího šampionátu v terénní lukostřelbě přivezli regionální zástupci. O tu nejcennější se v mužském reflexním luku zasloužil Karel Böhm, další tři pak přidali členové TJ OP Prostějov. Shodně stříbrní skončili Hana Majarová mezi ženami a Zdeněk Zapletal mezi seniory, bronz pak přidal Miroslav Hudec v juniorské kategorii!

Do mužské eliminace vstupoval Karel Böhm s nástřelem 313 bodů ze druhé pozice a postup mezi osm i čtyři nejlepší si s přehledem pohlídal prvním a druhým nejvyšším skóre. V semifinále bylo jeho 47 bodů opět nejlepších a ve finále vyzrál na Štěpána Vlčka ze Startu Praha po napínavém souboji 45:44!

V ženské kategorii se sešlo méně početné startovní pole. Hana Majarová zvládla s převahou kvalifikaci i střetnutí čtyř nejlepších, finále jí už tolik nevyšlo. Se ziskem 44 bodů na Janu Bednářovou z Mariánských Hor nestačila a brala stříbro. Těsně pod stupni pak skončila Zdeňka Hegedüsová z Kostelce na Hané, třetí po kvalifikaci. Start mezi seniory proměnil ve stříbro rovněž prostějovský Zdeněk Zapletal. Z kvalifikace postoupil díky rovným 250 bodům jako třetí, v semifinálové skupině si polepšil na postupové druhé místo a v závěrečném duelu pak o pět bodů prohrál s Jaroslavem Suchým ze Startu Praha.

Juniorů se na startu závodu sešla pouze čtveřice, mezi nimi i Miroslav Hudec z TJ OP Prostějov. Kvalifikaci zvládl v druhém nejkvalitnějším výkonu 277 bodů, semifinále se mu však o fous nevyvedlo, ale bronz si vzít nenechal. Duel nad Lukášem Hádkem z Plzně ovládl poměrem 46:27 a skončil třetí. Mimo medaile se pak umístil prostějovský Pavel Zapletal na sedmém místě v reflexním luku kadetů a třináctý Petr Musil v kladkovém luku mužů.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Pomahame tancem
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Kdyby se o víkendu konaly komunální volby, komu byste dali svůj hlas?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments