Dobré dopoledne, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

42 bohmČtyři medaile si z nedávného domácího šampionátu v terénní lukostřelbě přivezli regionální zástupci. O tu nejcennější se v mužském reflexním luku zasloužil Karel Böhm, další tři pak přidali členové TJ OP Prostějov. Shodně stříbrní skončili Hana Majarová mezi ženami a Zdeněk Zapletal mezi seniory, bronz pak přidal Miroslav Hudec v juniorské kategorii!

Do mužské eliminace vstupoval Karel Böhm s nástřelem 313 bodů ze druhé pozice a postup mezi osm i čtyři nejlepší si s přehledem pohlídal prvním a druhým nejvyšším skóre. V semifinále bylo jeho 47 bodů opět nejlepších a ve finále vyzrál na Štěpána Vlčka ze Startu Praha po napínavém souboji 45:44!

V ženské kategorii se sešlo méně početné startovní pole. Hana Majarová zvládla s převahou kvalifikaci i střetnutí čtyř nejlepších, finále jí už tolik nevyšlo. Se ziskem 44 bodů na Janu Bednářovou z Mariánských Hor nestačila a brala stříbro. Těsně pod stupni pak skončila Zdeňka Hegedüsová z Kostelce na Hané, třetí po kvalifikaci. Start mezi seniory proměnil ve stříbro rovněž prostějovský Zdeněk Zapletal. Z kvalifikace postoupil díky rovným 250 bodům jako třetí, v semifinálové skupině si polepšil na postupové druhé místo a v závěrečném duelu pak o pět bodů prohrál s Jaroslavem Suchým ze Startu Praha.

Juniorů se na startu závodu sešla pouze čtveřice, mezi nimi i Miroslav Hudec z TJ OP Prostějov. Kvalifikaci zvládl v druhém nejkvalitnějším výkonu 277 bodů, semifinále se mu však o fous nevyvedlo, ale bronz si vzít nenechal. Duel nad Lukášem Hádkem z Plzně ovládl poměrem 46:27 a skončil třetí. Mimo medaile se pak umístil prostějovský Pavel Zapletal na sedmém místě v reflexním luku kadetů a třináctý Petr Musil v kladkovém luku mužů.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments