Dobré odpoledne, dnes je pondělí 9.12.2019
svátek slaví Vratislav,
zítra Julie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

42 bohmČtyři medaile si z nedávného domácího šampionátu v terénní lukostřelbě přivezli regionální zástupci. O tu nejcennější se v mužském reflexním luku zasloužil Karel Böhm, další tři pak přidali členové TJ OP Prostějov. Shodně stříbrní skončili Hana Majarová mezi ženami a Zdeněk Zapletal mezi seniory, bronz pak přidal Miroslav Hudec v juniorské kategorii!

Do mužské eliminace vstupoval Karel Böhm s nástřelem 313 bodů ze druhé pozice a postup mezi osm i čtyři nejlepší si s přehledem pohlídal prvním a druhým nejvyšším skóre. V semifinále bylo jeho 47 bodů opět nejlepších a ve finále vyzrál na Štěpána Vlčka ze Startu Praha po napínavém souboji 45:44!

V ženské kategorii se sešlo méně početné startovní pole. Hana Majarová zvládla s převahou kvalifikaci i střetnutí čtyř nejlepších, finále jí už tolik nevyšlo. Se ziskem 44 bodů na Janu Bednářovou z Mariánských Hor nestačila a brala stříbro. Těsně pod stupni pak skončila Zdeňka Hegedüsová z Kostelce na Hané, třetí po kvalifikaci. Start mezi seniory proměnil ve stříbro rovněž prostějovský Zdeněk Zapletal. Z kvalifikace postoupil díky rovným 250 bodům jako třetí, v semifinálové skupině si polepšil na postupové druhé místo a v závěrečném duelu pak o pět bodů prohrál s Jaroslavem Suchým ze Startu Praha.

Juniorů se na startu závodu sešla pouze čtveřice, mezi nimi i Miroslav Hudec z TJ OP Prostějov. Kvalifikaci zvládl v druhém nejkvalitnějším výkonu 277 bodů, semifinále se mu však o fous nevyvedlo, ale bronz si vzít nenechal. Duel nad Lukášem Hádkem z Plzně ovládl poměrem 46:27 a skončil třetí. Mimo medaile se pak umístil prostějovský Pavel Zapletal na sedmém místě v reflexním luku kadetů a třináctý Petr Musil v kladkovém luku mužů.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments