Dobré poledne, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

36 rally_bouzov_nahledMajitelé mopedů a příznivci burácejících motorů pozor! Zatrhněte si v kalendáři sobotu 14. září, v ten den si totiž přijdete na své, pokud se kolem osmé ranní hodiny budete procházet kolem prostějovského místního nádraží. To se totiž stane startovacím místem letošního jubilejního již třicátého ročníku závodu Rallye „Kozel“ Bouzov, který už tradičně pořádá Mototeam Žešov.

KDY: sobota 14. září 2013 od 8:00 hodin

KDE: Prostějov u místního nádraží - Žešov

„Srdečně zveme všechny příznivce jednostopých strojů na jubilejní ročník závodu. Odstartujeme v devět hodin od prostějovského místního nádraží, odkud se bude pokračovat na Bouzov, kde bude menší přestávka, po které se bude směřovat zpět k Prostějovu. Cíl celého závodu je v Žešově u místní hospůdky a celková délka trati bude okolo 121 km, “ upřesňuje jeden z pořadatelů Aleš Koutný.

Závod je řazen jako neoficiální mistrovství světa motocyklů do 50 ccm s přídavným šlapacím zařízením. Jezdci závodí ve dvou kategoriích: Moped originál a Moped s úpravami, takže si na téhle akci motorističtí fajnšmekři určitě pošmáknou. Letos si pořadatelský tým na oslavu třicátého ročníku připravil pro jezdce celkem deset rychlostních zkoušek, kde závodníci nasbírají body, které rozhodnou o jejich konečném pořadí. Rallye „Kozel“ Bouzov je nejstarším v moravském seriálu závodů mopedů Moped Cup a díky tomu, že narozdíl od ostatních závodů se jede formou rallye, těší se velké oblibě.

Další informace se dozvíte na stránkách Mototeamu Žešovnebo na oficiálních stránkách www.mopedcup.cz.

Prezentace vozidel proběhne od 8:00, samotného startu se pak dočkáme úderem deváté hodiny.

Rallye se jede za každého počasí, takže se určitě přijďte podívat, bude to stát za to!

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments