Dobré odpoledne, dnes je úterý 15.10.2019
svátek slaví Tereza,
zítra Havel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

36 rally_bouzov_nahledMajitelé mopedů a příznivci burácejících motorů pozor! Zatrhněte si v kalendáři sobotu 14. září, v ten den si totiž přijdete na své, pokud se kolem osmé ranní hodiny budete procházet kolem prostějovského místního nádraží. To se totiž stane startovacím místem letošního jubilejního již třicátého ročníku závodu Rallye „Kozel“ Bouzov, který už tradičně pořádá Mototeam Žešov.

KDY: sobota 14. září 2013 od 8:00 hodin

KDE: Prostějov u místního nádraží - Žešov

„Srdečně zveme všechny příznivce jednostopých strojů na jubilejní ročník závodu. Odstartujeme v devět hodin od prostějovského místního nádraží, odkud se bude pokračovat na Bouzov, kde bude menší přestávka, po které se bude směřovat zpět k Prostějovu. Cíl celého závodu je v Žešově u místní hospůdky a celková délka trati bude okolo 121 km, “ upřesňuje jeden z pořadatelů Aleš Koutný.

Závod je řazen jako neoficiální mistrovství světa motocyklů do 50 ccm s přídavným šlapacím zařízením. Jezdci závodí ve dvou kategoriích: Moped originál a Moped s úpravami, takže si na téhle akci motorističtí fajnšmekři určitě pošmáknou. Letos si pořadatelský tým na oslavu třicátého ročníku připravil pro jezdce celkem deset rychlostních zkoušek, kde závodníci nasbírají body, které rozhodnou o jejich konečném pořadí. Rallye „Kozel“ Bouzov je nejstarším v moravském seriálu závodů mopedů Moped Cup a díky tomu, že narozdíl od ostatních závodů se jede formou rallye, těší se velké oblibě.

Další informace se dozvíte na stránkách Mototeamu Žešovnebo na oficiálních stránkách www.mopedcup.cz.

Prezentace vozidel proběhne od 8:00, samotného startu se pak dočkáme úderem deváté hodiny.

Rallye se jede za každého počasí, takže se určitě přijďte podívat, bude to stát za to!

Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments