Dobré poledne, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další ročník tenisové série ve čtyřhře neregistrovaných Marry Cup 2019 už je v plném proudu. V hale Sportcentra Hotelu Tennis Club Prostějov pokračovala po lednovém zahájení druhým turnajem, tentokrát únorovým.

Hrací pavouk měl opět výborné obsazení amatérských tenistů, z nichž mnozí dříve hráli závodně. A dokonce se mezi startujícími objevil i jeden bývalý čistokrevný profík Jan Minář, ještě před několika lety příslušník širší mužské špičky bílého sportu v České republice. Na výsledkový úspěch však nedosáhl, radovali se jiní.
Celkové vítězství oslavila dvojice Novák - Rajsigl z Kyjova, která ve finále porazila 6:4 domácí duo Janíček - Omachlík. Třetí místo obsadil pár Crha - Hospes ze Svitav díky výhře v utkání o bronz také 6:4 nad Hipskym a Weberem z téhož města.
Pavouk B ovládli kyjovští Lejsal - Metelka po finálovém triumfu 6:3 nad prostějovskou dvojicí Bořil - Coufal, třetí pozice putovala zásluhou dua Herzán - Pastorek do Hustopečí díky udolání Floriána z Jičína a Pastorka z Hradce Králové těsně 7:6.
„Tentokrát se zúčastnilo jedenadvacet párů z celé republiky. Moc si vážíme startu Honzy Mináře a poděkovat chceme jak za odvedené výkony všem hráčům, tak za podporu veškerým partnerům. Hlavně Hotelu Tennis Club, statutárnímu městu Prostějov a prostějovskému náměstkovi primátora Jiřímu Pospíšilovi. Ceny do turnaje věnovala Palírna U Zeleného stromu – Starorežná Prostějov,“ shodli se oba organizátoři oblíbeného Marry Cupu Martin Krupička i Marek Florián.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments