Dobré ráno, dnes je středa 19.2.2020
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další ročník tenisové série ve čtyřhře neregistrovaných Marry Cup 2019 už je v plném proudu. V hale Sportcentra Hotelu Tennis Club Prostějov pokračovala po lednovém zahájení druhým turnajem, tentokrát únorovým.

Hrací pavouk měl opět výborné obsazení amatérských tenistů, z nichž mnozí dříve hráli závodně. A dokonce se mezi startujícími objevil i jeden bývalý čistokrevný profík Jan Minář, ještě před několika lety příslušník širší mužské špičky bílého sportu v České republice. Na výsledkový úspěch však nedosáhl, radovali se jiní.
Celkové vítězství oslavila dvojice Novák - Rajsigl z Kyjova, která ve finále porazila 6:4 domácí duo Janíček - Omachlík. Třetí místo obsadil pár Crha - Hospes ze Svitav díky výhře v utkání o bronz také 6:4 nad Hipskym a Weberem z téhož města.
Pavouk B ovládli kyjovští Lejsal - Metelka po finálovém triumfu 6:3 nad prostějovskou dvojicí Bořil - Coufal, třetí pozice putovala zásluhou dua Herzán - Pastorek do Hustopečí díky udolání Floriána z Jičína a Pastorka z Hradce Králové těsně 7:6.
„Tentokrát se zúčastnilo jedenadvacet párů z celé republiky. Moc si vážíme startu Honzy Mináře a poděkovat chceme jak za odvedené výkony všem hráčům, tak za podporu veškerým partnerům. Hlavně Hotelu Tennis Club, statutárnímu městu Prostějov a prostějovskému náměstkovi primátora Jiřímu Pospíšilovi. Ceny do turnaje věnovala Palírna U Zeleného stromu – Starorežná Prostějov,“ shodli se oba organizátoři oblíbeného Marry Cupu Martin Krupička i Marek Florián.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments