Dobrý večer, dnes je středa 26.6.2019
svátek slaví Adriana,
zítra Ladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další ročník tenisové série ve čtyřhře neregistrovaných Marry Cup 2019 už je v plném proudu. V hale Sportcentra Hotelu Tennis Club Prostějov pokračovala po lednovém zahájení druhým turnajem, tentokrát únorovým.

Hrací pavouk měl opět výborné obsazení amatérských tenistů, z nichž mnozí dříve hráli závodně. A dokonce se mezi startujícími objevil i jeden bývalý čistokrevný profík Jan Minář, ještě před několika lety příslušník širší mužské špičky bílého sportu v České republice. Na výsledkový úspěch však nedosáhl, radovali se jiní.
Celkové vítězství oslavila dvojice Novák - Rajsigl z Kyjova, která ve finále porazila 6:4 domácí duo Janíček - Omachlík. Třetí místo obsadil pár Crha - Hospes ze Svitav díky výhře v utkání o bronz také 6:4 nad Hipskym a Weberem z téhož města.
Pavouk B ovládli kyjovští Lejsal - Metelka po finálovém triumfu 6:3 nad prostějovskou dvojicí Bořil - Coufal, třetí pozice putovala zásluhou dua Herzán - Pastorek do Hustopečí díky udolání Floriána z Jičína a Pastorka z Hradce Králové těsně 7:6.
„Tentokrát se zúčastnilo jedenadvacet párů z celé republiky. Moc si vážíme startu Honzy Mináře a poděkovat chceme jak za odvedené výkony všem hráčům, tak za podporu veškerým partnerům. Hlavně Hotelu Tennis Club, statutárnímu městu Prostějov a prostějovskému náměstkovi primátora Jiřímu Pospíšilovi. Ceny do turnaje věnovala Palírna U Zeleného stromu – Starorežná Prostějov,“ shodli se oba organizátoři oblíbeného Marry Cupu Martin Krupička i Marek Florián.

Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments