Dobrý večer, dnes je neděle 22.9.2019
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

31 jagr1FOTOGALERIE Rozhodl se médiím neposkytovat samostatné rozhovory, aby nebylo takzvaně přejágrováno. A nemá v plánu se během svého zhruba čtyřicetidenního pobytu v České republice zúčastňovat skoro žádných oficiálních akcí. Přesto se zbožňovaný hokejista Jaromír Jágr objevil na slavnostním zahájení tenisového mistrovství světa družstev do 14 let v Prostějově, kde se následně uskutečnila také jeho oficiální tisková konference.

Kongresová hala Hotelu Tennis Club byla novináři zaplněná tak, jako už dlouho ne. Permanentně sledovaná sportovní hvězda měla přibližně půl hodiny odpovídat na dotazy přítomných žurnalistů a takovou příležitost si nemohlo žádné sledované médium včetně Prostějovského Večerníku nechat ujít. Co nejzajímavějšího Jarda doprovázený šéfem marketingové agentury TK Plus Miroslavem Černoškem řekl?

„Tahle akce je opravdu výjimka, žádné podobné v létě neplánuju. Ani sem se mi vzhledem k probíhající přípravě po pravdě moc nechtělo, ale Mirek Černošek mě přemluvil. A sám vnímám, že pokud můžu špičkové mladé sportovce pozdravit a aspoň něco málo jim říct nebo předat, udělám to rád,“ zmínil Jágr s tím, že se okamžitě vrací do Kladna za tréninkem.

„V Prostějově je moc příjemné prostředí i lidé, ale já teď musím hlavně makat. Času na letní přípravu je letos mnohem méně než třeba minulý rok, tím víc je potřeba pracovat. Skoro na nic jiného mi nezbývá čas, ovšem jako problém to nevidím. Vrcholový sportovec musí umět leccos obětovat a co nestíhám momentálně, to v pohodě doženu za pár let,“ nedělá si hokejová ikona těžkou hlavu z vlastní vytíženosti.

Vynechá i zítřejší kladenské oslavy Michaela Frolíka se Stanley Cupem. „To je čistě Míšova záležitost a já se mu do toho nechci nijak plést. Nebylo by to vhodné, navíc ten pohár už tak trochu zblízka znám, proto ho nepotřebuji znova vidět,“ zavtipkoval smějící se Jágr, jak je jeho dobrým zvykem.

Vděčným tématem současnosti je rovněž úprava jeho stravovacích návyků vedoucí k viditelnému zhubnutí. „Nejde však o nic extra, speciální dietu jako Novak Djokovič rozhodně nedržím. V mém případě stačilo omezit coca colu, kávu nebo sladká jídla a hned je to dost poznat díky tomu, že jsem celý svůj dosavadní život jedl a pil všechno, co mě napadlo,“ vysvětlovala červencová posila New Jersey Devils.

Kompletní znění interview s Jaromírem Jágrem vám přineseme v pondělním tištěném vydání Prostějovského Večerníku, které vyjde v pondělí 12. srpna.

31 jagr2 31 jagr3 31 jagr4

Total Comments

 • Interforst
 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments