Dobrý večer, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

31 jagr1FOTOGALERIE Rozhodl se médiím neposkytovat samostatné rozhovory, aby nebylo takzvaně přejágrováno. A nemá v plánu se během svého zhruba čtyřicetidenního pobytu v České republice zúčastňovat skoro žádných oficiálních akcí. Přesto se zbožňovaný hokejista Jaromír Jágr objevil na slavnostním zahájení tenisového mistrovství světa družstev do 14 let v Prostějově, kde se následně uskutečnila také jeho oficiální tisková konference.

Kongresová hala Hotelu Tennis Club byla novináři zaplněná tak, jako už dlouho ne. Permanentně sledovaná sportovní hvězda měla přibližně půl hodiny odpovídat na dotazy přítomných žurnalistů a takovou příležitost si nemohlo žádné sledované médium včetně Prostějovského Večerníku nechat ujít. Co nejzajímavějšího Jarda doprovázený šéfem marketingové agentury TK Plus Miroslavem Černoškem řekl?

„Tahle akce je opravdu výjimka, žádné podobné v létě neplánuju. Ani sem se mi vzhledem k probíhající přípravě po pravdě moc nechtělo, ale Mirek Černošek mě přemluvil. A sám vnímám, že pokud můžu špičkové mladé sportovce pozdravit a aspoň něco málo jim říct nebo předat, udělám to rád,“ zmínil Jágr s tím, že se okamžitě vrací do Kladna za tréninkem.

„V Prostějově je moc příjemné prostředí i lidé, ale já teď musím hlavně makat. Času na letní přípravu je letos mnohem méně než třeba minulý rok, tím víc je potřeba pracovat. Skoro na nic jiného mi nezbývá čas, ovšem jako problém to nevidím. Vrcholový sportovec musí umět leccos obětovat a co nestíhám momentálně, to v pohodě doženu za pár let,“ nedělá si hokejová ikona těžkou hlavu z vlastní vytíženosti.

Vynechá i zítřejší kladenské oslavy Michaela Frolíka se Stanley Cupem. „To je čistě Míšova záležitost a já se mu do toho nechci nijak plést. Nebylo by to vhodné, navíc ten pohár už tak trochu zblízka znám, proto ho nepotřebuji znova vidět,“ zavtipkoval smějící se Jágr, jak je jeho dobrým zvykem.

Vděčným tématem současnosti je rovněž úprava jeho stravovacích návyků vedoucí k viditelnému zhubnutí. „Nejde však o nic extra, speciální dietu jako Novak Djokovič rozhodně nedržím. V mém případě stačilo omezit coca colu, kávu nebo sladká jídla a hned je to dost poznat díky tomu, že jsem celý svůj dosavadní život jedl a pil všechno, co mě napadlo,“ vysvětlovala červencová posila New Jersey Devils.

Kompletní znění interview s Jaromírem Jágrem vám přineseme v pondělním tištěném vydání Prostějovského Večerníku, které vyjde v pondělí 12. srpna.

31 jagr2 31 jagr3 31 jagr4

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments