Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 tenis lendl 13FOTOGALERIE: Rovné tři dny strávila v Mekce českého tenisu světová legenda tohoto sportu Ivan Lendl. Ostravský rodák a vítěz celkem osmi grandslamů zavítal do Prostějova hned v pondělí a první dva dny svého pobytu věnoval aktivitám spojeným s marketingovou společností TK PLUS, středa byla zasvěcena médiím a široké veřejnosti.

„Je mi vždy velkou ctí, když mohu být vedle člověka, který toho hodně dokázal pro Českou republiku a který dokáže být takovým kamarádem, kterým vůči mě a mé ženě je,“ přivítal někdejšího vítěze Davis Cupu, dlouholetou světovou jedničku a celkově devatenáctinásobného grandslamového finalistu spolumajitel TK PLUS Miroslav Černošek.

A jako dárek předal slavnému tenistovi a sběrateli umění dobovou fotografii židovského Prostějova. „Mně se tu líbí vždycky, proto sem jezdím, to je jednoduché. Jsou tu přátelé a krásné zázemí. A jsem také rád, že neprší, posledních pár dní to bylo horší. Byli jsme se společně podívat na Lukáše Rosola a těším se, že se podívám i na Jirku Veselého a na Adama Pavláska, jak budou hrát,“ přiznal Ivan Lendl.

Po tiskové konferenci se přemístil na kurty, kde se pozdravil s nadějemi zdejšího tenisového klubu a bedlivě pozoroval jejich trénink. Již během něj a také po jeho skončení poradil malým i odrostlejším hráčům několik věcí, na které by si měli dávat pozor, a následovala společná fotka. Tedy spousta zážitků, na něž jeho potenciální nástupci, dlouho nezapomenou.

Odpolední program následně zakončila očekávaná autogramiáda v atriu Hotelu Tennis Club, při níž si dlouhou frontu na podpis či fotku s radostí vystáli nejen děti, ale i jejich rodiče či vrstevníci aktuálně čtyřiapadesátileté legendy a někdejšího kouče Andy Murrayho, právě pod jehož vedením Skot postupně vyhrál olympijské hry, US Open i Wimbledon.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments