Dobrý večer, dnes je čtvrtek 2.4.2020
svátek slaví Erika,
zítra Richard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 vesely_copyRozhodující utkání nabídlo česko – slovenské derby. Na zápas se evidentně lépe vyspal Jiří Veselý. Norbert Gomboš hned na začátku ztratil servis a prostějovských tenista svého soupeře držel dlouhodobě pod tlakem. V sedmé hře získal podruhé podání a Slovák vztekle odpálil míček do nebes. Vzápětí český tenista potvrdil svůj náskok a získal první sadu. „Hodně mi pomohl začátek. Norbert prohrál servis a já své podání i přes menší problémy pokaždé uhájil. Soupeř byl dole a to se podařilo využít,“ prohlásil Veselý.

Vedení 1:0 evidentně Veselého povzbudilo. I nadále drtil protivníka celodvorcovým tenisem a propracoval se k náskoku 4:0. Gomboš už nenašel sílu na obrat, často kazil a neudržel míč v delších výměnách. Získal sice ještě dva gamy, což na vítězství nemohlo stačit. Veselý ve druhém prostějovském finále zvítězil dvakrát 6:2, do žebříčku ATP získal 125 bodů a na konto si připsal 15 300 eur. „Upřímně řečeno, čekal jsem těžší zápas. Soupeři to příliš nešlo. Ale to neznamená, že nebude menší oslava. Z vítězství mám velkou radost,“ řekl Veselý.

S finálové porážky nebyl Gomboš zklamaný. Sám si uvědomoval, že podal opravdu dobré výkony. „Beru to jako úspěch. Jirka Veselý byl prostě lepší a zasloužil si celkový triumf,“ uznal Gomboš, který získal 75 bodů do světového pořadí a šek na 9 000 eur.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar