Dobré ráno, dnes je pondělí 16.9.2019
svátek slaví Ludmila,
zítra Naděžda
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 vesely_copyRozhodující utkání nabídlo česko – slovenské derby. Na zápas se evidentně lépe vyspal Jiří Veselý. Norbert Gomboš hned na začátku ztratil servis a prostějovských tenista svého soupeře držel dlouhodobě pod tlakem. V sedmé hře získal podruhé podání a Slovák vztekle odpálil míček do nebes. Vzápětí český tenista potvrdil svůj náskok a získal první sadu. „Hodně mi pomohl začátek. Norbert prohrál servis a já své podání i přes menší problémy pokaždé uhájil. Soupeř byl dole a to se podařilo využít,“ prohlásil Veselý.

Vedení 1:0 evidentně Veselého povzbudilo. I nadále drtil protivníka celodvorcovým tenisem a propracoval se k náskoku 4:0. Gomboš už nenašel sílu na obrat, často kazil a neudržel míč v delších výměnách. Získal sice ještě dva gamy, což na vítězství nemohlo stačit. Veselý ve druhém prostějovském finále zvítězil dvakrát 6:2, do žebříčku ATP získal 125 bodů a na konto si připsal 15 300 eur. „Upřímně řečeno, čekal jsem těžší zápas. Soupeři to příliš nešlo. Ale to neznamená, že nebude menší oslava. Z vítězství mám velkou radost,“ řekl Veselý.

S finálové porážky nebyl Gomboš zklamaný. Sám si uvědomoval, že podal opravdu dobré výkony. „Beru to jako úspěch. Jirka Veselý byl prostě lepší a zasloužil si celkový triumf,“ uznal Gomboš, který získal 75 bodů do světového pořadí a šek na 9 000 eur.

Total Comments

  • Basket
  • Floria Dušičky
  • Dny evropského dědictví
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments