Dobré odpoledne, dnes je pátek 17.1.2020
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 vesely_copyRozhodující utkání nabídlo česko – slovenské derby. Na zápas se evidentně lépe vyspal Jiří Veselý. Norbert Gomboš hned na začátku ztratil servis a prostějovských tenista svého soupeře držel dlouhodobě pod tlakem. V sedmé hře získal podruhé podání a Slovák vztekle odpálil míček do nebes. Vzápětí český tenista potvrdil svůj náskok a získal první sadu. „Hodně mi pomohl začátek. Norbert prohrál servis a já své podání i přes menší problémy pokaždé uhájil. Soupeř byl dole a to se podařilo využít,“ prohlásil Veselý.

Vedení 1:0 evidentně Veselého povzbudilo. I nadále drtil protivníka celodvorcovým tenisem a propracoval se k náskoku 4:0. Gomboš už nenašel sílu na obrat, často kazil a neudržel míč v delších výměnách. Získal sice ještě dva gamy, což na vítězství nemohlo stačit. Veselý ve druhém prostějovském finále zvítězil dvakrát 6:2, do žebříčku ATP získal 125 bodů a na konto si připsal 15 300 eur. „Upřímně řečeno, čekal jsem těžší zápas. Soupeři to příliš nešlo. Ale to neznamená, že nebude menší oslava. Z vítězství mám velkou radost,“ řekl Veselý.

S finálové porážky nebyl Gomboš zklamaný. Sám si uvědomoval, že podal opravdu dobré výkony. „Beru to jako úspěch. Jirka Veselý byl prostě lepší a zasloužil si celkový triumf,“ uznal Gomboš, který získal 75 bodů do světového pořadí a šek na 9 000 eur.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Pomahame tancem
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Kdyby se o víkendu konaly komunální volby, komu byste dali svůj hlas?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments