Dobrý večer, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

51 tenis pv sparta copy copyFotogalerie: S jednoznačným cílem obhájit loňské vítězství půjdou do extraligy smíšených družstev tenisté TK Agrofert Prostějov. Na soupisce týmu je například Petra Kvitová nebo Tomáš Berdych. Hanácký velkoklub chce potvrdit roli favorita. „Předpokládám, že titul obhájíme,“ říká trenér týmu Jaroslav Navrátil.

 

V extralize se kromě Prostějova představí družstva Miltenu, Jihlavy, Liberce, Pardubic a Mariánských Lázní, pražské Sparty, 1. ČLTK Praha a Přerova. TK Neridé ze soutěže předčasně odstoupil. „I tak se bude na co dívat. Kluby daly dohromady kvalitní sestavy. Jedničkou přerovského vicemistra bude Němec Jan-Lennart Struff, 59. hráč světa. Oporami Sparty budou Barbora Záhlavová – Strýcová nebo sestry Plíškovy,“ prohlásil jednatel pořádají společnosti Marin Sports Tomáš Ostarek. Zajímavou soupisku má také Liberec, který angažoval světovou čtyřicítku Benjamina Beckera z Německa nebo Poláka Lukasze Kubota.

 

Prostějov bude mít k dispozici, kromě českých jedniček, Lukáše Rosola, Jarkko Nieminena, Jiřího Veselého, Adama Pavláska, Jana Hájka, Kláru Koukalovou a Terezu Smitkovu. Na soupisce je také Polka Agniezska Radwaňská. „Je to pro případ, kdyby se stalo něco neočekávaného. Pokud to nebude nutné, dostanou přednost naši hráči. Jirka Veselý, Adam Pavlásek nebo Tereza Smitková. To je budoucnost našeho tenisu,“ řekl Miroslav Černošek, šéf prostějovského tenisu.

 

Letošní ročník extraligy smíšených družstev se hraje od 13. do 19 prosince. Finále hostí Prostějov. TK Agrofert se poprvé představí 16. prosince v utkání proti 1. ČLTK Praha. „Vstup na všechny zápasy v Prostějově jsou volné,“ uvedl manažer TK Plus Tomáš Cibulec.Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-