Dobrý večer, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

52 tenis extr final 001FOTOGALERIE: O držiteli zlatých medailí rozhodovalo stejně jako před rokem derby s Přerovem. Hráči Prechezy podali snaživé výkony a ve dvou případech dotáhli zápasy do třetího setu, jediný bod přesto získali díky zranění Jiřího Veselého, který s Mariusem Copíkem vzdal hned na začátku prvního gamu. Další zlato Prostějov získal po výsledku 5:1.


V sestavě šampionů se opět dařilo zahraničním posilám. Norbert Gomboš nedal šanci Dušanu Lojdovi a vyhrál i svůj třetí extraligový zápas. „Měl jsem slušnou formu. V Prostějově se mi zkrátka daří,“ usmíval se slovenský hráč, který letos na Hané postoupil i do semifinále UniCredit Czech Open.
Fin Jarkko Nieminen zase otočil střetnutí s Timem Puetzem. Přerovský zástupce získal první sadu, pak ale triumfovala Nieminenova bojovnost a větší nasazení. „Extraligu za Prostějov hraji už několikátý rok. Cítím se jako člen klubu a mám radost, že jsem mohl pomoci k dalšímu titulu,“ těšilo finského hráče.
Další body přidala Tereza Smitková a také nejlepší česká tenista Petra Kvitová. Dvojnásobná wimbledonská vítězka musela s Barborou Krejčíkovou hlavně v prvním setu hodně bojovat a set získala ve zkrácené hře. „Během úvodní sady jsem trochu polevila a měla problémy. V dalším pokračování zápasu se to zlepšilo,“ oddechla si Kvitová.
Za stavu 0:4 Přerov snížil, když Jiří Veselý odstoupil ze svého duelu s Copíkem, pak už se ale domácí mohli radovat. Tomáš Berdych v souboji se Struffem ukázal své kvality a ve dvou setech zajistil rozhodující bod. „V posledních dnech jsem toho měl docela hodně. Jsem rád, že jsem mohl nastoupit alespoň ve finále a užít si náladu v prostějovském týmu,“ radoval se Berdych.

52 tenis extr final 00252 tenis extr final 004

52 tenis extr final 005

52 tenis extr final 006


52 tenis extr final 01152 tenis extr final 007

52 tenis extr final 01052 tenis extr final 008

52 tenis extr final 003
 52 tenis extr final 018 52 tenis extr final 019 52 tenis extr final 009

52 tenis extr final 012

52 tenis extr final 014
52 tenis extr final 013
52 tenis extr final 015

52 tenis extr final 016
52 tenis extr final 017
52 tenis extr final 02052 tenis extr final 022

52 tenis extr final 02152 tenis extr final 02352 tenis extr final 024

 
 
 
 

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-