Tradiční výstava modelů a sběratelství s názvem For Model opět míří na olomoucké Výstaviště Flora. Již 18. ročník akce se uskuteční v termínu od 13. do 15. března. Přijďte se s dětmi podívat na historické bitevní lodě, výstavu slabikářů, dálkově ovládané RC nákladní automobily a mnoho dalšího. PROSTĚJOVSKÝ Večerník vám přináší soutěž o vstupenky zdarma, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování!

SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ NA OTÁZKU Z 1. KOLA: „CO JE LETOŠNÍ NOVINKOU VÝSTAVY?“ zněla za C) c) loutkové postavy vyrobené pomocí 3D tisku Printed Marionettes.
Z osudí jsme vylosovali tento kvintet výherců: František Černý, Mostkovice * Alena Sezimová, Prostějov * Tereza Waischornová, Prostějov * Lenka Trnečková, Prostějov * Libor Nakládal, Prostějov.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA 2. KOLA O VSTUPENKY NA VÝSTAVU FOR MODEL:
V JAKÉM ROCE ZÁVODILA NA RALLEY MONTE CARLO
LEGENDÁRNÍ ŠKODA 130 RS?
a) 1977
b) 1988
c) 1999

Své odpovědi zasílejte prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „FORMODEL“. Zavolat svoji odpověď nám můžete také na známé telefonní číslo 582 333 433 či zaslat SMS zprávou na telefonní číslo 608 960 042, případně přijďte osobně do redakce na adrese Vápenice 19, Prostějov.
Na odpovědi čekáme do pátku 28. února do 10:00 hodin. Po ukončení soutěže bude vylosováno 5 výherců, kteří získají jednu vstupenku. Jména výherců budou zveřejněna v následujícím vydání Večerníku.