Dobrý večer, dnes je úterý 6.6.2023.
Svátek slaví Norbert, zítra Iveta a Slavoj.
2020 predplatne
facebook twitter youtube instagram
Korfbalové „ergéčko“ prohrálo semifinále  v Brně a MÁ BRONZ

Korfbal

Obhajoba loňského titulu – historicky prvního mistrovského v klubových dějinách – korfbalistům a korfbalistkám SK RG Prostějov nevyjde. Nezvládli totiž semifinálový duel extraligy dospělých ČR 2022/2023 na palubovce KK Brno, kde uspěli domácí 24:18 (12:11). A úřadující republikoví šampioni se tentokrát museli spokojit se ziskem bronzových medailí.

Korfbalisté uzavřou základní část extraligy v pátek  s Náchodem, hned o den později pak mají KorfBál

Korfbal

Pro korfbalisty SK RG Prostějov skončí základní část extraligy dospělých ČR 2022/23 domácím střetnutím proti PKC Náchod, jež se bude hrát o týden dříve v porovnání s původním termínem. Bylo totiž přeloženo na pátek 17. března od 20.00 hodin, dějiště v hale RG a ZŠ Otto Wichterleho se nemění.

Korfbalisté skončili v Champions League sedmí

Korfbal

Závěrečný turnaj evropské Ligy mistrů 2022/23 absolvovali korfbalisté SK RG Prostějov v německém Bergischgladbachu. Bylo to klání o konečné 5. až 8. místo v této prestižní mezinárodní soutěži nejlepších klubů starého kontinentu, kde hanácký tým vybojoval pomyslný bronz z daného klání úrovně Challenger.

Korfbalisté SK RG zůstali kousek od bronzu

Korfbal
Aktualizováno
Fotogalerie

Před třemi lety získali korfbalisté SK RG Prostějov na vlastní půdě bronzové medaile ve finálovém turnaji Europa Shieldu 2019. Teď byli blízko ke stejnému umístění při domácím klání 2. kola Champions League 2022/2023, což je nejvyšší klubový pohár starého kontinentu.

Značky:

Anketa

Koho tipujete za vítěze jubilejního 30. ročníku UniCredit Czech Open 2023?
Copyright © 2004 - 2023 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.