Příjemnou noc, dnes je sobota 28.1.2023.
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava.
2020 predplatne
facebook twitter youtube instagram
Korfbalisté SK RG zůstali kousek od bronzu

Korfbal
Aktualizováno
Fotogalerie

Před třemi lety získali korfbalisté SK RG Prostějov na vlastní půdě bronzové medaile ve finálovém turnaji Europa Shieldu 2019. Teď byli blízko ke stejnému umístění při domácím klání 2. kola Champions League 2022/2023, což je nejvyšší klubový pohár starého kontinentu.

Značky:
Korfbalová Liga mistrů v Prostějově!

Korfbal

Krásné vzpomínky ožívají směrem ke žhavé přítomnosti. Před třemi lety získali korfbalisté a korfbalistky SK RG Prostějov slavný bronz na domácí půdě v nádherném finálovém klání mezinárodního poháru Europa Shield 2019.

Značky:
Turnaj elitní Champions League v korfbalu  na prostějovské palubovce už se přibližuje

Korfbal

Jeden z absolutních vrcholů aktuální sezóny pro korfbalisty SK RG Prostějov přijde velice brzy. Půjde o turnaj 2. kola nejvyššího evropského poháru –  Champions League 2022/23. Hanácký klub jej totiž organizuje v domácím prostředí haly RG a ZŠ Otto Wichterleho PV ve Studentské ulici, a to od pátku 18. do neděle 20. listopadu!

Korfbalovému ergéčku začíná nová sezóna

Korfbal

Necelého půl roku uběhlo od historického momentu, kdy korfbalisté a korfbalistky SK RG Prostějov slavně vyhráli extraligu dospělých ČR 2021/2022 a premiérově v klubových dějinách získali mistrovský titul. Teď stojí před novým ročníkem nejvyšší české soutěže 2022/23 s jasným cílem si zopakovat obrovskou radost!

Anketa

Komu půjdete dát hlas ve 2. kole prezidentských voleb?
Copyright © 2004 - 2023 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.