Dorostenci prostějovského eskáčka měli před sebou v této sezóně poslední úkol, a sice potvrdit roli favorita a porazit Blansko. To se podařilo, tým trenérů Musila a Smejkala položil uplynulou neděli večer základ k vítězství už v první třetině.

Po ní vedlo eskáčko 5:0. V dalším průběhu nadále domácí dominovali, ve třetí třetině naopak zatlačilo i Blansko. Výsledkem je ale jednoznačná výhra 12:2 a úspěšný závěr sezóny.

Regionální liga dorostu, skupina o umístění – 21. kolo

SK Prostějov 1913 – HC Blansko

12:2 (5:0, 4:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 1. Mudrla, 3. Rais (Kasal, Marek), 4. Mojžíšek (Řepa), 18. Pekr (Mojžíšek), 19. Rais (Řepa), 29. Rais (Kasal), 31. Kasal (Mudrla, Marek), 36. Fiala (Kasal, Rais), 40. Kutmon (Kasal), 56. Kasal (Mudrla), 58. Kasal (Fiala), 60. Fiala (Vrba) – 30. Honzák (Kuběna), 48. Kocman (Kuběna, Juránek). Rozhodčí: Hozman – Horák, Skokánek. Vyloučení: 6:2. Bez využití. Oslabení: 1:0.

Sestava Prostějova: Rychlý, Štourač – Řepa, Kaláb, Vrba, Kasal, Kopecký – Mlčoch, Pekr, Špunar, Mudrla, Fiala, Marek, Rais, Kutmon, Mojžíšek. Trenér: Pavel Musil a Smejkal Filip.

Sestava Blansko: Sedlák, Trtílek – Kuběna, Hurnický, Juřek, Prát, Stránská – Kostlán, Sedláček, Juřek, Košíček, Kocman, Viliš, Honzák, Juránek, Hájek. Trenér: Jaromír Kuběna