Dobrý večer, dnes je úterý 27.9.2022.
Svátek slaví Jonáš, zítra Václav.
2020 predplatne
facebook twitter youtube instagram
Házenkáři Kostelce i Prostějova začínají  druhou ligu, chtějí horní polovinu tabulky

Házená

Třetí zářijový víkend je letos termínem, kdy startuje 2. liga mužů ČR 2022/2023 v házené. Do skupiny Jižní Morava třetí nejvyšší tuzemské soutěže tradičně vstoupí i dva týmoví zástupci prostějovského regionu. A oba shodně pomýšlejí na umístění v horní polovině konečného pořadí dvanáctičlenné tabulky.

Značky: ,
Minulý druholigový ročník přinesl házenkářům Kostelce na Hané pátou příčku

Házená

Házenkáři TJ Sokol Kostelec na Hané HK dlouhodobě patří do širší špičky 2. ligy mužů ČR. Tuto skutečnost potvrdili i během uplynulého ročníku 2021/2022, kdy v jihomoravské skupině třetí nejvyšší tuzemské soutěže obsadili pátou pozici. Dalo by se říct tradiční, neboť stejné umístění vybojovali už potřetí za sebou, nepočítáme-li dvě zrušené sezóny kvůli covidu.

Značky:
Házenkářům Sokola II Prostějov se nedařilo,  v minulé sezóně skončili předposlední

Házená

Házenkáři Sokola II Prostějov mají velice dlouhou klubovou tradici a z historického hlediska i poměrně úspěšnou minulost své existence. Jejich současné působení ale tak radostné zdaleka není, v posledním ročníku 2. ligy mužů, skupiny Jižní Morava 2021/2022 obsadili až předposlední jedenáctou příčku. Večerník se na uplynulé boje podíval trochu podrobněji v rámci své rubriky „POD DROBNOHLEDEM“.

Anketa

Jste spokojeni ve svém místě s výsledky komunálních voleb?
Copyright © 2004 - 2022 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.