Dobré dopoledne, dnes je úterý 19.11.2019
svátek slaví Alžběta,
zítra Nikola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Michal Kadlec

 Pokud vám někdo v noci začne bouchat na dveře a kopat do nich, je to na pováženou. Navíc když dotyčného rabiáta vůbec neznáte. Do stejné situace se předminulou sobotu dostala žena z Prostějova. Pochopitelně zavolala okamžitě na tísňovou linku Městské policie Prostějov. Strážníci si už s totálně opilým chlápkem poradili, i když to neměli vůbec jednoduché.

Post by: Redakce

V pondělí 11. listopadu odpoledne se stal obětí kapesního zloděje sedmašedesátiletý muž ve Dvořákově ulici.

Post by: Redakce

V sobotu 9. listopadu ve večerních hodinách oznámil pracovník ostrahy obchodního domu v Okružní ulici, že pronásleduje dva muže, kteří odcizili v obchodě alkohol. Na místo byla vyslána hlídka, načež zjistila, že mladší z dvojice platil zboží u samoobslužné pokladny a pravděpodobně vložil do platebního terminálu bankovku nesprávně.

Post by: Redakce

Uplynulou sobotu 16. listopadu ráno zavolal na linku 158 muž, který sdělil, že na staveništi ve Výšovicích byl zloděj, který se vloupal do dvou stavebních buněk. Hlídka na místě zjistila, že z nich lapka vzal pracovní nářadí a naftu v celkové hodnotě 38 800 korun.

Post by: Michal Kadlec

Podnikavá to žena... Třiatřicetileté mamince z Prostějova zřejmě nestačila mateřská, a tak se dala načerno do provozování loterie a sázek. To jí vyneslo desítky tisíc korun, kdy většinu peněz už utratila. Teď jí hrozí až tři roky vězení.

Post by: Redakce

Z přečinu krádeže je podezřelý zatím neznámý pachatel, který se od čtvrtka 7. do pátku 8. listopadu vloupal do jedné z dílen v Prostějově, do které se dostal po poškození vstupních dveří, ze šatny odcizil vrtačku a z výrobních prostor 25 různých vrtáků a rotační stavební laser včetně kufříku.

Post by: Redakce

Uplynulou středu 6. listopadu v odpoledních hodinách bylo přijato na linku 156 oznámení o skupině tří osob, které nabízejí levnější energie. Do uvedené lokality byla vyslána hlídka. Ta kontaktovala oznamovatele, jenž uvedl, že na něj zvonili dva muži a jedna žena. Nabízeli výhodnější energie a dále chtěli vidět a zkontrolovat plynoměr.

Post by: Michal Kadlec

 Žárlivou scénu jako vystřiženou z filmu museli předminulou neděli řešit strážníci městské policie v jednom z domů v Prostějově. Dvaapadesátiletý chlapík se dobýval do bytu jiného muže, u kterého přespávala jeho manželka. Protože nikdo neotvíral, rozzuřený a zhrzený manžel začal řádit jako tajfun...

Post by: Redakce

Minulý čtvrtek 7. listopadu odpoledne zjistil poškozený majitel nemovitosti, že neznámý pachatel vnikl do domu v Prostějově, a to v době od 28. října do středy 6. listopadu. Zloděj musel přelézt branku plotu, aby se dostal ke dveřím neobydleného domu, které vytlačil.

Post by: Redakce

Těsně před půlnocí v sobotu 2. listopadu řešili strážníci případ týkající se fyzického napadení. Celý konflikt se odehrál na ulici nedaleko centra. Aktéry sporu byli dva mladíci ve věku sedmnáct a osmnáct let. Nejprve mezi nimi došlo ke slovním neshodám, které vyústily ve fyzický útok.

Post by: Redakce

Minuléí úterý 5. listopadu se na policisty obrátil jednatřicetiletý muž z Prostějovska a oznámil podvodné jednání ze strany prodejce, u kterého si objednal prostřednictvím internetového obchodu mobilní telefon značky Samsung v hodnotě necelých 6 000 korun. Přístroj si objednal a formou dobírky mu měl být doručen, nicméně prodávající změnil formu platby a chtěl peníze zaslat předem na účet.

Post by: Michal Kadlec

 Nechávat si doma „ve štrozoku“ tolik peněz? Holý nesmysl! Teď už to moc dobře ví žena, které z prostějovské ubytovny zmizelo téměř půl milionu korun. Zatím neznámý zloděj, po kterém pátrají policisté, se teď určitě směje od ucha k uchu...

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.