Dobré odpoledne, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ro(c)k se sešel s rokem a už tu máme znovu prázdniny, které si žádný milovník hudby určitě nedovede představit bez hudebních festivalů a setkávání se s přáteli za zvuků dobré hudby či opékajících se špekáčků.

A snad ani neexistuje vhodnější příležitost k zavzpomínání na ty, kteří nám skrze svoji hudbu přinášeli tu bezva rockovou atmosféru, neodmyslitelně spjatou s koncerty zdejších kapel. Tak neseďte doma a přijďte se bavit, poslechnout si skvělou muziku, dát si něco dobrého z grilu, setkat se s přáteli a společně si připomenout nezapomenutelné legendy prostějovské rockové scény.
V sobotu 11. července na pláži U Vrbiček v 18:00 hodin vypukne další ročník vzpomínkového festivalu ROCK MEMORY, který i letos bude největší hudební událostí pro každého rockového fajnšmekra. Na pláži U Vrbiček to rozjedou rock bandy KEKS, QUERCUS, KONTAKT, PLUS či ATD. Můžete se těšit na pravou rockovou atmosféru a vynikající hudební zážitek, díky němuž si pamětníci i nováčci připomenou významné prostějovské muzikanty, kteří už nejsou mezi námi.
„Je to už tradiční akce, která si získala mnoho přátel, kteří nechodí jen na kvalitní muziku, ale také si zavzpomínat na přátele, jež nejsou mezi námi. Myslím, že minimálně jednou za rok je to naše povinnost,“ konstatoval Petr Zlámal, majitel pořádající agentury HITTRADE. „Také letos je pro všechny připraveno spousta dobrého jídla, strašně moc piva a také nějaké to překvapení,“ láká přívržence rocku všeho druhu Zlámal s tím, že v případě nepříznivého počasí (přestože přívalové deště, bouřky, lehký deštík přeci pravé rockery neodradí) se akce bude konat na ploše Víceúčelové haly-ZS.
A jestliže jste soutěžili o vstupenku, nalistujte stranu 22, třeba jste vyhráli. V každém případě mediální partner akce PROSTĚJOVSKÝ Večerník vám přeje skvělou zábavu!

KDY: SOBOTA 11. ČERVENCE, 18:00 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PLÁŽ U VRBIČEK


27 rock svozy

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-