Dobré ráno, dnes je úterý 20.2.2018
svátek slaví Oldřich,
zítra Lenka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Další čtvrteční program z Prostějovského léta máme za sebou. Tentokrát naše mìsto navštívil muzikálový zpìvák Radim Schwab, což potìšilo úplně jinou generaci než předminulý čtvrtek.

Muzikálový večer odstartovala v 18:00 hodin prostějovská rocknrollová kapela Pink Tuxedo Gang. Skupina si hraní na pódiu opravdu užívala. Zahrála velmi známé i ménì známější texty a navodila tu správnou atmosféru. Organizátoři připravili pro návštěvníky několik řad laviček, které se od šesti hodin začaly pomalu plnit. Publikum mělo velmi různorodé složení. Vidět jste tu mohli početnou skupinu prostějovských bezdomovcù, mnoho neposedných dětí a dvě hippies ženy, které se oddávaly rytmu tancem bez bot. Na závěr zazněly i písně od Beatles. „Poslední písničku s názvem „Back in the U.S.S.R.“ bych rád věnoval jedné určité straně, která sedí na radnici a která celé jedné generaci zabránila vidět svoje idoly jako například právě The Beatles. Takže tady je „Back in the U.S.S.R.“ a já doufám, že tohle už se nebude nikdy opakovat,“ vzkázal divákům kytarista kapely Pink Tuxedo Gang.
Ve 20:00 hodin zahájil Radim Schwab svůj koncert za nadšeného potlesku přihlížejících fanoušků a zejména pak fanynek, které se už nemohly jeho vystoupení dočkat. Radim zpíval v bílém saku a měl připraven vskutku nabitý program písní, ve kterém si každý přišel na své. Zazněly takové pecky jako ´Hallelujah´, ´Maria´, ´Neznámá´ nebo ´Jdi za štěstím´. „Musím se vám přiznat, že i když trochu sprchlo, je mi v tom saku pořád opravdu vedro,“ smál se Schwab. „Tak to sundej!!! Sundej to!!“ pokřikovaly v euforii na zpěváka fanynky. „ Ne, to já nemùžu. Pod to sako totiž patří košile a já jsem si kvùli tomu horku vzal jenom černý nátělník,“ přiznal Radim Schwab, a i přes horké počasí si sako na sobě nechal. „Tak a tuto píseň bych chtìl věnovat všem, kteří jsou zamilovaní, jsou tu se svou milovanou osobou a nebo někoho milují a jenom si na něj myslí,“ dojal všechny přítomné a zazpíval zamilovanou píseň od Eltona Johna „Can´t Help Falling in Love“. Došlo i na převlékání kostýmu. V druhé polovinì večera Radim vyměnil bílé sako za černé flitrované a zazpíval zbytek připravených muzikálových hitù.
Po koncertu si mohli všichni fanoušci dojít pro podpis nebo CD z debutového alba AMOROSO. Organizátorùm Prostějovského léta se tak opět podařilo připravit čtvrteční veèer plný dobré hudby a zábavy, při kterém si každý přišel na své.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě