Dobrý večer, dnes je středa 22.11.2017
svátek slaví Cecílie,
zítra Klement
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Další čtvrteční program z Prostějovského léta máme za sebou. Tentokrát naše mìsto navštívil muzikálový zpìvák Radim Schwab, což potìšilo úplně jinou generaci než předminulý čtvrtek.

Muzikálový večer odstartovala v 18:00 hodin prostějovská rocknrollová kapela Pink Tuxedo Gang. Skupina si hraní na pódiu opravdu užívala. Zahrála velmi známé i ménì známější texty a navodila tu správnou atmosféru. Organizátoři připravili pro návštěvníky několik řad laviček, které se od šesti hodin začaly pomalu plnit. Publikum mělo velmi různorodé složení. Vidět jste tu mohli početnou skupinu prostějovských bezdomovcù, mnoho neposedných dětí a dvě hippies ženy, které se oddávaly rytmu tancem bez bot. Na závěr zazněly i písně od Beatles. „Poslední písničku s názvem „Back in the U.S.S.R.“ bych rád věnoval jedné určité straně, která sedí na radnici a která celé jedné generaci zabránila vidět svoje idoly jako například právě The Beatles. Takže tady je „Back in the U.S.S.R.“ a já doufám, že tohle už se nebude nikdy opakovat,“ vzkázal divákům kytarista kapely Pink Tuxedo Gang.
Ve 20:00 hodin zahájil Radim Schwab svůj koncert za nadšeného potlesku přihlížejících fanoušků a zejména pak fanynek, které se už nemohly jeho vystoupení dočkat. Radim zpíval v bílém saku a měl připraven vskutku nabitý program písní, ve kterém si každý přišel na své. Zazněly takové pecky jako ´Hallelujah´, ´Maria´, ´Neznámá´ nebo ´Jdi za štěstím´. „Musím se vám přiznat, že i když trochu sprchlo, je mi v tom saku pořád opravdu vedro,“ smál se Schwab. „Tak to sundej!!! Sundej to!!“ pokřikovaly v euforii na zpěváka fanynky. „ Ne, to já nemùžu. Pod to sako totiž patří košile a já jsem si kvùli tomu horku vzal jenom černý nátělník,“ přiznal Radim Schwab, a i přes horké počasí si sako na sobě nechal. „Tak a tuto píseň bych chtìl věnovat všem, kteří jsou zamilovaní, jsou tu se svou milovanou osobou a nebo někoho milují a jenom si na něj myslí,“ dojal všechny přítomné a zazpíval zamilovanou píseň od Eltona Johna „Can´t Help Falling in Love“. Došlo i na převlékání kostýmu. V druhé polovinì večera Radim vyměnil bílé sako za černé flitrované a zazpíval zbytek připravených muzikálových hitù.
Po koncertu si mohli všichni fanoušci dojít pro podpis nebo CD z debutového alba AMOROSO. Organizátorùm Prostějovského léta se tak opět podařilo připravit čtvrteční veèer plný dobré hudby a zábavy, při kterém si každý přišel na své.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Restaurant Day
 • Charita
 • fynsis
 • optika
 • agel
 • Fischer Automotive
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - Seriál restaurací

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Brněnská do nového.

Vzali to fofrem, ale co už teď! Krajský úřad Olomouckého kraje naprosto nečekaně a na poslední chvíli oznámil prostějovskému magistrátu, že rekonstrukce silnice v Brněnské ulici bude zahájena už příští týden. Město narychlo zajišťuje objízdné trasy a radní mají z uzavírky obavy. Půlka ulice se ale rychle oblékne do nového!

 

Organizace skřípala.

V úterý odpoledne se začala nakládat historická lokomotiva, která zkrášlovala prostor před hlavním nádražím v Prostějově od roku 1980. Stěhování do muzea Českých drah se ale nečekaně protáhlo, organizace nakládky totiž absolutně vázla. Musel být povolán druhý jeřáb a tahač přijel až pozdě večer...  

Osobnost týdne

ALOIS MLČOCH

Starosta SDH Určice předal uplynulou sobotu na akci Uspávání zvířátek ředitelce místní mateřinky, prostějovské Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Radost a Dětskému domovu v Plumlově finanční šeky či věcné dary. Všechny peníze hasiči vybrali na dobrovolném vstupném z celé řady akcí, které v obci pořádají. K tomu sbor přidal i finance získané za druhé místo v celostátní anketě Dobrovolní hasiči roku 2016. 

47 02 mlcoch

Číslo týdne

324

Přesně tolik dní probíhalo oficiálně pátrání po muži, který 20. prosince loňského roku přepadl tenistku Petru Kvitovou v bytě domu v Jezdecké ulici. Neúspěch ve vyšetřování prezentovali na tiskové konferenci krajští kriminalisté. Alespoň že vyvrátili fámy, podle níž si hráčka prostějovského klubu pořezala ruku sama...

Výrok týdne

„EMOCE NĚJAKÉ BYLY, ALE URČITĚ

SE NEHÁDÁME OD VEČERA DO RÁNA!

Miroslav Pišťák exkluzivně pro Večerník vysvětlil svoji

rezignaci na post šéfa Klubu zastupitelů ČSSD v Prostějově