Dobré odpoledne, dnes je středa 23.8.2017
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Další čtvrteční program z Prostějovského léta máme za sebou. Tentokrát naše mìsto navštívil muzikálový zpìvák Radim Schwab, což potìšilo úplně jinou generaci než předminulý čtvrtek.

Muzikálový večer odstartovala v 18:00 hodin prostějovská rocknrollová kapela Pink Tuxedo Gang. Skupina si hraní na pódiu opravdu užívala. Zahrála velmi známé i ménì známější texty a navodila tu správnou atmosféru. Organizátoři připravili pro návštěvníky několik řad laviček, které se od šesti hodin začaly pomalu plnit. Publikum mělo velmi různorodé složení. Vidět jste tu mohli početnou skupinu prostějovských bezdomovcù, mnoho neposedných dětí a dvě hippies ženy, které se oddávaly rytmu tancem bez bot. Na závěr zazněly i písně od Beatles. „Poslední písničku s názvem „Back in the U.S.S.R.“ bych rád věnoval jedné určité straně, která sedí na radnici a která celé jedné generaci zabránila vidět svoje idoly jako například právě The Beatles. Takže tady je „Back in the U.S.S.R.“ a já doufám, že tohle už se nebude nikdy opakovat,“ vzkázal divákům kytarista kapely Pink Tuxedo Gang.
Ve 20:00 hodin zahájil Radim Schwab svůj koncert za nadšeného potlesku přihlížejících fanoušků a zejména pak fanynek, které se už nemohly jeho vystoupení dočkat. Radim zpíval v bílém saku a měl připraven vskutku nabitý program písní, ve kterém si každý přišel na své. Zazněly takové pecky jako ´Hallelujah´, ´Maria´, ´Neznámá´ nebo ´Jdi za štěstím´. „Musím se vám přiznat, že i když trochu sprchlo, je mi v tom saku pořád opravdu vedro,“ smál se Schwab. „Tak to sundej!!! Sundej to!!“ pokřikovaly v euforii na zpěváka fanynky. „ Ne, to já nemùžu. Pod to sako totiž patří košile a já jsem si kvùli tomu horku vzal jenom černý nátělník,“ přiznal Radim Schwab, a i přes horké počasí si sako na sobě nechal. „Tak a tuto píseň bych chtìl věnovat všem, kteří jsou zamilovaní, jsou tu se svou milovanou osobou a nebo někoho milují a jenom si na něj myslí,“ dojal všechny přítomné a zazpíval zamilovanou píseň od Eltona Johna „Can´t Help Falling in Love“. Došlo i na převlékání kostýmu. V druhé polovinì večera Radim vyměnil bílé sako za černé flitrované a zazpíval zbytek připravených muzikálových hitù.
Po koncertu si mohli všichni fanoušci dojít pro podpis nebo CD z debutového alba AMOROSO. Organizátorùm Prostějovského léta se tak opět podařilo připravit čtvrteční veèer plný dobré hudby a zábavy, při kterém si každý přišel na své.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • militaryfest
  • Mikroregion Nemcicko
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak tipujete umístění fotbalistů 1.SK Prostějov po návratu do MSFL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Jsme nejlepší!

Prostějov si aktuálně jako jediné město v Olomouckém kraji udržuje nižší nezaměstnanost, než je celorepublikový průměr. Bez práce je u nás 2 755 lidí, z toho 1 594 žen. Podíl nezaměstnaných se ustálil na rovných třech procentech, což by nám měl závidět celý zbytek republiky. 

 

 
Vyhrála, ale tajemnicí není.

Výběrové řízení na post tajemníka prostějovského magistrátu skončilo neslavně. Konkurz vyhrála přesvědčivě současná vedoucí odboru kanceláře tajemníka Jana Orságová. Nakonec ale odmítla do funkce po Lubomíru Balášovi nastoupit, prý se tak dohodla s primátorkou... 

Osobnost týdne

FRANTIŠEK RINGO ČECH
Známý šoumen zavítal minulou středu do Čech pod Kosířem, kde byl hlavním aktérem divadelního představení Dívčí válka. Populární Ringo divákům ukázal, že ne všechno, co Alois Jirásek napsal, byla pravda...


cech

Číslo týdne

100


V neobyčejné fyzické i duševní svěžesti oslavila 100. narozeniny „první dáma“ Stražiska Linda Wichterlová. Místo aby na své narozeniny odpočívala,
tak pro celou rodinu upekla skvělou buchtu s borůvkami. 

Výrok týdne

„Ještě pět minut toho vyrválu

a budu hluchej jak Smetana!“


Ne všem se zamlouvaly čtvrteční
dva koncerty metalových skupin
na náměstí T. G. Masaryka.
Jeden z občanů si nestačil stěžovat...