Dobré poledne, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

37 PointSlavnostní zahájení již deváté sezóny Divadla Point se neslo v duchu kabaretu, smíchu a téměř ohlušujícího potlesku. Divadelníci naservírovali obecenstvu programovou ochutnávku nádavkem s pořádnou porcí nové energie a humoru. V Divadle Point se od pátečního večera svítí! V tomto případě nejde o oznámení spojené s přerušením dodávky elektrické energie, ale o luxusní zahájení nové sezóny na prknech, která znamenají Point.

 

První poprázdninové vystoupení s názvem Rozsvěcení světel přilákalo do hlediště divadla desítky diváků.

 „Chodím sem pravidelně, navíc tu mám spoustu kamarádů, které jsem přišla podpořit,“ usmívala se sympatická divačka Gabriela, která na představení dorazila spolu se sestrou. „Byla jsem zvědavá, co se bude dít, tak jsem přišla. Tady je totiž vždycky legrace,“ dodala zmiňovaná sestra.

A herci se nenechali zahanbit. Hned v úvodu se ohlédli za svými úspěchy uplynulé sezóny a pochopitelně se připomněl také Testosteron, který nadchl mimo jiné i na mezinárodním festivalu amatérského divadla Jiráskův Hronov. Divadelnický ansábl zároveň obecenstvu nabídl drobnou ochutnávku toho, na co se v nadcházející sezóně mohou těšit a diváci téměř nestačili tleskat.

A stejně jako do oblíbeného seriálu přicházejí nové postavy, i Divadlo Point představilo na jevišti svoje mladší následovníky, kteří se o podporu publika utkali se staršími kolegy v nelítostném souboji v improvizování. Schválně, jak byste si vy poradili s rekvizitami jako badmintonový košíček či krajíc chleba?

O tom, že divadelní ochutnávka divákům opravdu zachutnala, svědčil nejlépe hromový potlesk a salvy smíchu po každé ze scének. Jak se omlazený ansámbl Divadla Point pere s nadcházející již devátou sezónou, se můžete přijít podívat už 20. září v 19:00, kdy v prostorách divadla na Olomoucké ulici proběhne slavnostní promítání filmů z produkce mezinárodního filmového kempu MOVIE FACTORY 2013, kterého se zúčastnili mladí filmaři z Finska, Estonska, Slovenska, Slovinska a České republiky. Druhá část programu bude věnována filmové tvorbě juniorského filmového tábora v Sobotíně, který Divadlo Point každoročně pořádá.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments