Příjemnou noc, dnes je sobota 20.4.2019
svátek slaví Marcela,
zítra Alexandra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

37 PointSlavnostní zahájení již deváté sezóny Divadla Point se neslo v duchu kabaretu, smíchu a téměř ohlušujícího potlesku. Divadelníci naservírovali obecenstvu programovou ochutnávku nádavkem s pořádnou porcí nové energie a humoru. V Divadle Point se od pátečního večera svítí! V tomto případě nejde o oznámení spojené s přerušením dodávky elektrické energie, ale o luxusní zahájení nové sezóny na prknech, která znamenají Point.

 

První poprázdninové vystoupení s názvem Rozsvěcení světel přilákalo do hlediště divadla desítky diváků.

 „Chodím sem pravidelně, navíc tu mám spoustu kamarádů, které jsem přišla podpořit,“ usmívala se sympatická divačka Gabriela, která na představení dorazila spolu se sestrou. „Byla jsem zvědavá, co se bude dít, tak jsem přišla. Tady je totiž vždycky legrace,“ dodala zmiňovaná sestra.

A herci se nenechali zahanbit. Hned v úvodu se ohlédli za svými úspěchy uplynulé sezóny a pochopitelně se připomněl také Testosteron, který nadchl mimo jiné i na mezinárodním festivalu amatérského divadla Jiráskův Hronov. Divadelnický ansábl zároveň obecenstvu nabídl drobnou ochutnávku toho, na co se v nadcházející sezóně mohou těšit a diváci téměř nestačili tleskat.

A stejně jako do oblíbeného seriálu přicházejí nové postavy, i Divadlo Point představilo na jevišti svoje mladší následovníky, kteří se o podporu publika utkali se staršími kolegy v nelítostném souboji v improvizování. Schválně, jak byste si vy poradili s rekvizitami jako badmintonový košíček či krajíc chleba?

O tom, že divadelní ochutnávka divákům opravdu zachutnala, svědčil nejlépe hromový potlesk a salvy smíchu po každé ze scének. Jak se omlazený ansámbl Divadla Point pere s nadcházející již devátou sezónou, se můžete přijít podívat už 20. září v 19:00, kdy v prostorách divadla na Olomoucké ulici proběhne slavnostní promítání filmů z produkce mezinárodního filmového kempu MOVIE FACTORY 2013, kterého se zúčastnili mladí filmaři z Finska, Estonska, Slovenska, Slovinska a České republiky. Druhá část programu bude věnována filmové tvorbě juniorského filmového tábora v Sobotíně, který Divadlo Point každoročně pořádá.

Total Comments

  • FED Cup
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Prostějovské Velikonoce
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte projekt sdílených kol v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

V Metru vše v pořádku.

Kontrola provozu a hlavně hospodaření prostějovského kina Metro 70 dopadla na výbornou. Komise až na nějaké malé „prkotiny“, které nestály ani za řeč, neshledala žádné pochybení. Ředitelka Barbora Prágerová si tak mohla oddechnout a vedení magistrátu je rovněž spokojeno.

Chování hvězdy.

Týmu BK Olomoucko závěr nadstavbové části Kooperativy NBL nevyšel. Nejenže prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, ale těsně před play off neunesl porážku v Opavě americký pivot Javonte Douglas, který při konflitku s jedním z hráčů domácích udeřil asistenta trenéra a po utkání nepodal soupeřům ruku...

Total Comments

Osobnost týdne

Leoš NOHA
15 noha
Zdravotník a sukničkář Adolf „Áďa“ Větvička z oblíbeného seriálu Okresní přebor se objevil v Prostějově! Známý herec vystoupil v rámci divadelní hry Macbeth - Too Much Blood. A byla to z jeho strany další jízda...

Total Comments

Číslo týdne

1711
Nezaměstnanost v celém Olomouckém kraji opět výrazně poklesla, tentokrát v součtu o osm procent! V Prostějově je aktuálně bez práce jen 1 711 osob, na druhé straně zdejší pobočka Úřadu práce ČR registruje pouze něco přes pět set volných míst. A pak si firmy nemají stěžovat, že není kde brát lidi...

Total Comments

Výrok týdne

„VYHROŽOVAL MI, ŽE KDYŽ S NÍM NEBUDU, TAK MĚ ZABIJE.“

Být chtěnou ženou, není pokaždé jednoduché. Takto si posteskla před Okresním soudem v Prostějově Renata G., bývalá družka Martina Biháriho, který nezvládl rozchod...

Total Comments