Dobré dopoledne, dnes je sobota 16.2.2019
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

37 PointSlavnostní zahájení již deváté sezóny Divadla Point se neslo v duchu kabaretu, smíchu a téměř ohlušujícího potlesku. Divadelníci naservírovali obecenstvu programovou ochutnávku nádavkem s pořádnou porcí nové energie a humoru. V Divadle Point se od pátečního večera svítí! V tomto případě nejde o oznámení spojené s přerušením dodávky elektrické energie, ale o luxusní zahájení nové sezóny na prknech, která znamenají Point.

 

První poprázdninové vystoupení s názvem Rozsvěcení světel přilákalo do hlediště divadla desítky diváků.

 „Chodím sem pravidelně, navíc tu mám spoustu kamarádů, které jsem přišla podpořit,“ usmívala se sympatická divačka Gabriela, která na představení dorazila spolu se sestrou. „Byla jsem zvědavá, co se bude dít, tak jsem přišla. Tady je totiž vždycky legrace,“ dodala zmiňovaná sestra.

A herci se nenechali zahanbit. Hned v úvodu se ohlédli za svými úspěchy uplynulé sezóny a pochopitelně se připomněl také Testosteron, který nadchl mimo jiné i na mezinárodním festivalu amatérského divadla Jiráskův Hronov. Divadelnický ansábl zároveň obecenstvu nabídl drobnou ochutnávku toho, na co se v nadcházející sezóně mohou těšit a diváci téměř nestačili tleskat.

A stejně jako do oblíbeného seriálu přicházejí nové postavy, i Divadlo Point představilo na jevišti svoje mladší následovníky, kteří se o podporu publika utkali se staršími kolegy v nelítostném souboji v improvizování. Schválně, jak byste si vy poradili s rekvizitami jako badmintonový košíček či krajíc chleba?

O tom, že divadelní ochutnávka divákům opravdu zachutnala, svědčil nejlépe hromový potlesk a salvy smíchu po každé ze scének. Jak se omlazený ansámbl Divadla Point pere s nadcházející již devátou sezónou, se můžete přijít podívat už 20. září v 19:00, kdy v prostorách divadla na Olomoucké ulici proběhne slavnostní promítání filmů z produkce mezinárodního filmového kempu MOVIE FACTORY 2013, kterého se zúčastnili mladí filmaři z Finska, Estonska, Slovenska, Slovinska a České republiky. Druhá část programu bude věnována filmové tvorbě juniorského filmového tábora v Sobotíně, který Divadlo Point každoročně pořádá.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments