Dobré ráno, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

31 olympicUž pár hodin nás dělí od koncertu legendy mezi českými bigbítovými skupinami. Olympic znovu míří k nám a podle informací, které jsme získali exkluzivně pro čtenáře Večerníku, se Petr Janda a celá kapela po jejich minulém megaúspěšném vystoupení na letní koncert na pláži U Vrbiček na Plumlovské přehradě nesmírně těší!

Dnes to na Plumlovské přehradě vypukne. Pláž „U Vrbiček“ se stane dějištěm koncertu legendární kapely Olympic, která svými písněmi boří hitparády už víc než padesát let! A pokud se počítáte mezi příznivce kvalitního českého rocku tak, jak jej od roku 1962 předvádí Petr Janda, určitě nesmíte chybět. O tom, že se zdejší fanoušci kapely Olympic koncertu už nemohou dočkat, není třeba pochybovat.
A co na to Petr Janda? Na to jsme se zeptali majitele pořadatelské agentury HITTRADE Petra Zlámala. „Kapela Olympic u nás koncertovala naposledy v září loňského roku. Už tehdy byl pan Janda doslova
u vytržení z naprosto neskutečného prostějovského publika! Lidé reagovali už od prvního tónu a zpívali s ním a kapelou od začátku až do úplného konce vystoupení. Takové publikum prý ještě nezažil, a i proto se na letní koncert k nám strašně těší a doufá, že si vystoupení všichni maximálně užijí,“ tlumočil vzkaz frontmana kapely Olympic pořadatel Petr Zlámal, který fanoušky kapely Olympic a všechny hudební příznivce srdečně zve na koncert nabitý songy našeho mládí.
Pokud si tedy chcete užít skvělé letní vystoupení nejdéle fungující legendy mezi bigbítovými kapelami, nezapomeňte si koupit lístky v předprodeji. Kvapem totiž mizí! Organizátoři však ujistili, že i na volně příchozí se určitě dostane..
Na pláži „U Vrbiček“ se všichni sejdeme ve 20.00 hodin, pro milovníky kapely Olympic jsou tradičně připraveny i autobusové svozy. Již co nevidět si tak budeme moci zazpívat hity jako Dávno, Snad jsem to zavinil já, Jasná zpráva a další z nestárnoucích pecek. Celou akci zahájí předskokani z kapely Penzistor, tak přijďte určitě taky!
A pozor, v případě nepříznivého počasí se akce odehraje v prostějovském Společenském domě.

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • Prostějovské HODY
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments