Dobré odpoledne, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VIDEO + FOTOGALERIE: Nad pláží plumlovské přehrady „U Vrbiček“ zazářilo o sobotním večeru Souhvězdí šílenců kapely Olympic. Řádila tu totiž nestárnoucí kapela Olympic a rovnou dvě tisícovky fanoušků, kteří si nenechali ujít koncert stále oblíbené hudební legendy. PROSTĚJOVSKÝ Večerník, jakožto mediální partner, u toho nemohl chybět...



Hvězdný závěr léta

Největší hudební událost letošního léta je za námi, aneb kdo nebyl minulou sobotu na pláži U Vrbiček a netleskal hitovkám Petra Jandy a jeho legendární kapele Olympic, jen stěží se může počítat mezi příznivce českého rocku! Olympici to totiž při svém open air vystoupení pořádně rozbalili bez ohledu na to, že na české hudební scéně působí už téměř neuvěřitelných padesát let. Jejich hudba má totiž stále co říct a své fanoušky si tak nacházejí i u mladších generací. Pod pódiem se proto sešli zástupci snad všech věkových kategorií, ti kteří si pamatují Jandovy začátky i fanoušci školou povinní. „Vzala jsem s sebou vnoučata, protože jsou tu u mě na prázdninách a písničky kapely Olympic máme rádi celá rodina,“ vysvětluje paní Božena Vitázková, kterou na koncert doprovodili školáci Maruška a Vojta.

Novinky i nestárnoucí hity
A bylo co poslouchat. Vystoupení předkapely Penzistor publikum důkladně rozehřálo a pak už pódium i potlesk fanoušků patřil nestárnoucím legendám české hudební scény. Ta ukázala všem pochybovačům, že ještě rozhodně nepatří do starého železa a pod plumlovským nebem představila své zbrusu nové skladby z nejnovějšího alba Souhvězdí šílenců. „Chceme vám představit naše novinky z poslední desky, kterou nám stylově pokřtil kardiochirurg Jan Pirk a zároveň se v listopadu můžete těšit na další nové ´cédéčko´ kapely Olympic s názvem Souhvězdí drsňáků, které jak doufáme, nám pokřtí některý uznávaný urolog,“ prozradil se smíchem frontman kapely Petr Janda. Ale v průběhu večera samozřejmě došlo i na osvědčené hitovky, které si spolu s ním zazpívaly stovky návštěvníků koncertu. „Ráda si zazpívám známé písničky kapely Olympic, vždyť na nich jsme vyrůstali. Ale musím uznat, že ani ty nové písně nejsou špatné a jsem ráda, že pan Janda zmínil i nová CD, ty si ráda poslechnu“ přiznává paní Mrázková z Prostějova.

Pořadatelské okénko
Za to, že k nám oblíbená kapela Olympic zavítala vděčíme my fanoušci především pořadatelům z agentury HITTRADE, proto se Večerník zeptal majitele Petra Zlámala, jak koncertní vystoupení Olympiků hodnotí. „Abych se přiznal, původně jsem si myslel, že to bude jen takový soukromý večírek pro pár známých a několik zvědavců za plotem. Pak ale dorazilo pěkných pár stovek lidí, kteří mají stejný názor na dobrou muziku a mohli jsme si tak maximálně užít skvělý večer plný kvalitní hudby,“ zhodnotil večer s úsměvem majitel agentury HITTRADE, který do poslední chvíle doufal, že se vystoupení nebude muset kvůli nepřízni počasí přesunout do sálu Společenského domu v Prostějově. „Pryč jsou už doby, kdy jsme uměli poručit větru, dešti, ale mám radost, že se počasí nakonec umoudřilo a mohli jsme koncert uspořádat venku tak, jak bylo plánováno, protože jde o vlastně poslední letní akci tady U Vrbiček. O to víc jsem rád, že to bylo právě ve společnosti kapely Olympic, ke které mám velmi blízký vztah,“ dodal pořadatel Petr Zlámal.
Koncert kapely Olympic je tedy už minulostí, máme se ale jako příznivci hudby ještě do konce letošního roku na co těšit? „Samozřejmě máme v plánu hned několik akcí a pozvánky na ně fanouškům včas naservírujeme prostřednictvím Večerníku,“ slíbil za pořadatelskou agenturu pan Zlámal.
Za koncertem Olympicu se Večerník ohlédne ještě v příštím vydání, už teď ale najdete na www.vecernikpv.c z rozsáhlou fotogalerii i videoreportáž!




Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments