Příjemnou noc, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VIDEO + FOTOGALERIE: Nad pláží plumlovské přehrady „U Vrbiček“ zazářilo o sobotním večeru Souhvězdí šílenců kapely Olympic. Řádila tu totiž nestárnoucí kapela Olympic a rovnou dvě tisícovky fanoušků, kteří si nenechali ujít koncert stále oblíbené hudební legendy. PROSTĚJOVSKÝ Večerník, jakožto mediální partner, u toho nemohl chybět...Hvězdný závěr léta

Největší hudební událost letošního léta je za námi, aneb kdo nebyl minulou sobotu na pláži U Vrbiček a netleskal hitovkám Petra Jandy a jeho legendární kapele Olympic, jen stěží se může počítat mezi příznivce českého rocku! Olympici to totiž při svém open air vystoupení pořádně rozbalili bez ohledu na to, že na české hudební scéně působí už téměř neuvěřitelných padesát let. Jejich hudba má totiž stále co říct a své fanoušky si tak nacházejí i u mladších generací. Pod pódiem se proto sešli zástupci snad všech věkových kategorií, ti kteří si pamatují Jandovy začátky i fanoušci školou povinní. „Vzala jsem s sebou vnoučata, protože jsou tu u mě na prázdninách a písničky kapely Olympic máme rádi celá rodina,“ vysvětluje paní Božena Vitázková, kterou na koncert doprovodili školáci Maruška a Vojta.

Novinky i nestárnoucí hity
A bylo co poslouchat. Vystoupení předkapely Penzistor publikum důkladně rozehřálo a pak už pódium i potlesk fanoušků patřil nestárnoucím legendám české hudební scény. Ta ukázala všem pochybovačům, že ještě rozhodně nepatří do starého železa a pod plumlovským nebem představila své zbrusu nové skladby z nejnovějšího alba Souhvězdí šílenců. „Chceme vám představit naše novinky z poslední desky, kterou nám stylově pokřtil kardiochirurg Jan Pirk a zároveň se v listopadu můžete těšit na další nové ´cédéčko´ kapely Olympic s názvem Souhvězdí drsňáků, které jak doufáme, nám pokřtí některý uznávaný urolog,“ prozradil se smíchem frontman kapely Petr Janda. Ale v průběhu večera samozřejmě došlo i na osvědčené hitovky, které si spolu s ním zazpívaly stovky návštěvníků koncertu. „Ráda si zazpívám známé písničky kapely Olympic, vždyť na nich jsme vyrůstali. Ale musím uznat, že ani ty nové písně nejsou špatné a jsem ráda, že pan Janda zmínil i nová CD, ty si ráda poslechnu“ přiznává paní Mrázková z Prostějova.

Pořadatelské okénko
Za to, že k nám oblíbená kapela Olympic zavítala vděčíme my fanoušci především pořadatelům z agentury HITTRADE, proto se Večerník zeptal majitele Petra Zlámala, jak koncertní vystoupení Olympiků hodnotí. „Abych se přiznal, původně jsem si myslel, že to bude jen takový soukromý večírek pro pár známých a několik zvědavců za plotem. Pak ale dorazilo pěkných pár stovek lidí, kteří mají stejný názor na dobrou muziku a mohli jsme si tak maximálně užít skvělý večer plný kvalitní hudby,“ zhodnotil večer s úsměvem majitel agentury HITTRADE, který do poslední chvíle doufal, že se vystoupení nebude muset kvůli nepřízni počasí přesunout do sálu Společenského domu v Prostějově. „Pryč jsou už doby, kdy jsme uměli poručit větru, dešti, ale mám radost, že se počasí nakonec umoudřilo a mohli jsme koncert uspořádat venku tak, jak bylo plánováno, protože jde o vlastně poslední letní akci tady U Vrbiček. O to víc jsem rád, že to bylo právě ve společnosti kapely Olympic, ke které mám velmi blízký vztah,“ dodal pořadatel Petr Zlámal.
Koncert kapely Olympic je tedy už minulostí, máme se ale jako příznivci hudby ještě do konce letošního roku na co těšit? „Samozřejmě máme v plánu hned několik akcí a pozvánky na ně fanouškům včas naservírujeme prostřednictvím Večerníku,“ slíbil za pořadatelskou agenturu pan Zlámal.
Za koncertem Olympicu se Večerník ohlédne ještě v příštím vydání, už teď ale najdete na www.vecernikpv.c z rozsáhlou fotogalerii i videoreportáž!
Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments