Dobrý podvečer, dnes je neděle 15.9.2019
svátek slaví Jolana,
zítra Ludmila
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

50 zagorovaNěkolikanásobná zlatá slavice Hana Zagorová přijela do Prostějova zazpívat a současně popřát publiku příjemné vánoční svátky spolu s Petrem Rezkem a skupinou Jiřího Dvořáka. Účinkující čekalo plný Společenský dům a skvělá atmosféra…

Zpříjemnit si adventní dny exkluzivním galavečerem za účasti nestárnoucích hvězd české pop music přišlo do zdejšího kulturního a společenského centra nespočet prostějovských fanoušků. Jako první se na pódiu objevil Petr Rezek, který svým vystoupením publikum pořádně rozehřál. „Já jsem tady v Prostějově už nějakou tu dobu nebyl, tak jsem se na vás přijel zase podívat. No, musím vám říct... zestárli jste,“ rozesmál známý zpěvák přítomné obecenstvo nejednou svými žerty. Při sledování jeho skvělé hudební show by legendárnímu zpěvákovi české pop music jen stěží někdo hádal sedmdesát! Ve svém vystoupení samozřejmě nevynechal ani notoricky známé písně jako Dětskej vlak, Rozdíly a samozřejmě Přátelství. Spolu s devítinásobnou zlatou slavicí a královnou večera si zazpívali i společný hit Duhová víla. Tím samozřejmě předvánoční koncert nekončil. Hana Zagorová před prostějovským publikem odzpívala snad všechny své nejznámější písně. Navíc při zpěvu písně Za každou chvíli s tebou platím překvapila přítomné publikum tím, že refrén písně simultánně překládala do znakové řeči, za což ji posluchači patřičně odměnili uznalým potleskem. Zpívat a tleskat do rytmu si diváci mohli například i při titulní písni seriálu Sanitka nebo při zpěvaččině nejoblíbenější Maluj zase obrázky. Těžko odhadnout, která z písní sklidila největší úspěch, protože návštěvníci KaS centra tleskali, co jim síly a ruce stačili po každém odzpívaném songu. Vydařený hudební večer si užili nejen diváci v hledišti, z nichž někteří využili volného prostoru za sedadly k tanci, ale podle usměvavých obličejů se atmosféra v prostějovském kulturním centru líbila i přítomným hvězdám. Závěrečný aplaus ve stoje byl pouze malou odměnou za skvělý výkon všech účinkujících.

Velký rozhovor s Hanou Zagorovou najdete v PROSTĚJOVSKÉM Večerníku, který vyjde v pondělí 10. prosince!


Total Comments

 • Národní dum
 • Hanácké Slavnosti
 • Prohlídky Plumlov
 • Bonsaj
 • Box
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments