Dobré dopoledne, dnes je úterý 25.6.2019
svátek slaví Ivan,
zítra Adriana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

50 zagorovaNěkolikanásobná zlatá slavice Hana Zagorová přijela do Prostějova zazpívat a současně popřát publiku příjemné vánoční svátky spolu s Petrem Rezkem a skupinou Jiřího Dvořáka. Účinkující čekalo plný Společenský dům a skvělá atmosféra…

Zpříjemnit si adventní dny exkluzivním galavečerem za účasti nestárnoucích hvězd české pop music přišlo do zdejšího kulturního a společenského centra nespočet prostějovských fanoušků. Jako první se na pódiu objevil Petr Rezek, který svým vystoupením publikum pořádně rozehřál. „Já jsem tady v Prostějově už nějakou tu dobu nebyl, tak jsem se na vás přijel zase podívat. No, musím vám říct... zestárli jste,“ rozesmál známý zpěvák přítomné obecenstvo nejednou svými žerty. Při sledování jeho skvělé hudební show by legendárnímu zpěvákovi české pop music jen stěží někdo hádal sedmdesát! Ve svém vystoupení samozřejmě nevynechal ani notoricky známé písně jako Dětskej vlak, Rozdíly a samozřejmě Přátelství. Spolu s devítinásobnou zlatou slavicí a královnou večera si zazpívali i společný hit Duhová víla. Tím samozřejmě předvánoční koncert nekončil. Hana Zagorová před prostějovským publikem odzpívala snad všechny své nejznámější písně. Navíc při zpěvu písně Za každou chvíli s tebou platím překvapila přítomné publikum tím, že refrén písně simultánně překládala do znakové řeči, za což ji posluchači patřičně odměnili uznalým potleskem. Zpívat a tleskat do rytmu si diváci mohli například i při titulní písni seriálu Sanitka nebo při zpěvaččině nejoblíbenější Maluj zase obrázky. Těžko odhadnout, která z písní sklidila největší úspěch, protože návštěvníci KaS centra tleskali, co jim síly a ruce stačili po každém odzpívaném songu. Vydařený hudební večer si užili nejen diváci v hledišti, z nichž někteří využili volného prostoru za sedadly k tanci, ale podle usměvavých obličejů se atmosféra v prostějovském kulturním centru líbila i přítomným hvězdám. Závěrečný aplaus ve stoje byl pouze malou odměnou za skvělý výkon všech účinkujících.

Velký rozhovor s Hanou Zagorovou najdete v PROSTĚJOVSKÉM Večerníku, který vyjde v pondělí 10. prosince!


Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments