Příjemnou noc, dnes je sobota 15.6.2019
svátek slaví Vít,
zítra Zbyněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 kvetinaZahradnické centrum MARCIÁNOVÁ vás zve v pořadí již na čtvrtý ročník společenské události „Květina ve společnosti“, která se bude konat již tuto středu a čtvrtek, tj. 16. a 17. ledna 2013, v překrásném prostředí secesního Národního domu v Prostějově. Těšit se můžete již tradičně na vskutku zajímavý program, na který vás zve i Večernice PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, která se letos stala výhradním mediálním partnerem této akce pro tištěná periodika.

Hned po vánočních svátcích začalo Zahradnické centrum Marciánová připravovat jednotlivé květinové přízdoby, šperky a další aranžmá na módní přehlídky letošního ročníku akce „Květina ve společnosti“. Už dnes je tak jisté, že vás oslní tucty květinových aranžmá...

Poslední dva ročníky byly věnovány květinovým přízdobám klobouků, avšak vzhledem k začínající plesové sezoně budou tentokrát hlavním tématem květinové přízdoby společenských šatů, které jim vtisknou nezaměnitelnou pečeť originality. Ve středu 16. ledna od 18.00 hodin se tak můžete podívat, jak se takovéto přízdoby vytvářejí. Hostem večera bude přední česká floristka Vladimíra Zezulová, která vám společně s Annou Marciánovou poradí, jak se můžete stát s originálními šperky z živých květin královnou plesu. Středeční květinová show je pak spojena s ukázkami kadeřnického umění Studia IN Hany Puklové a bude završena módní přehlídkou plesových šatů studia L*AMOUR Radky Smičkové. V praxi uvidíte možnosti využití vytvořených originálních květinových přízdob přímo na modelkách.

Ve čtvrtek 17. ledna od 19.00 hodin se můžete těšit na program s názvem Květinová elegance. Ten je složený z módních přehlídek, scének a rozhovorů, kde hlavní úlohu opět hraje květina v těch nejrozmanitějších podobách. Uvidíte ukázky inspirované gothicismem a futurismem, které jsou připravené ve spolupráci se Střední školou ART ECON Prostějov a Studiem IN. Ve druhé části večera pak bude zcela jistě ozdobou přehlídka plesových šatů studia L*AMOUR. U žádné části programu samozřejmě nebudou chybět květinová aranžmá ze Zahradnického centra Marciánová. Vyvrcholením večera, takovou třešinkou na dortu, bude přehlídka netradičních květinových modelů Anny Marciánové.

Oba večery budou uvádět známí moderátoři Radia Haná - středeční Martina Queetko Procházková a  čtvrteční pak Marek Berger. Vstupenky je možné zakoupit v Zahradnickém centru Marciánová v Kostelci na Hané, taktéž ve Studiu IN v Prostějově nebo přímo před akcí v Národním domě.

Na setkání s vámi se těší Zahradnické centrum Marciánová.

Total Comments

 • Prohlídky
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Kam se chystáte na dovolenou?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Znovu nejvyšší rating.

Statutární město Prostějov pokračuje ve svých úspěších. Už poněkolikáté za sebou obdrželo od renomované mezinárodní auditorské společnosti Moody's Investors Service absolutně nejvyšší ratingové hodnocení. To získalo jen kvarteto měst v České republice. A přesto se najdou rýpalové...

Zavřený nájezd.

Bez nějakého varování došlo uprostřed minulého týdne k uzavření nájezdu exitu dálnice D46 v Kralické ulici, což přineslo velké dopravní zácpy prakticky ve všech uzlech Prostějova. Nejpostiženější byla Vrahovická ulice, kde řidiči stáli ve špičce klidně i několik desítek minut. Rekonstrukce estakády se blíží...

Total Comments

Osobnost týdne

MIROSLAV PIŠŤÁK
23 pistak
Dlouholetý komunální politik, místostarosta, starosta a posléze i primátor Prostějova oslavil v plné svěžesti kulaté jubileum. K osmdesátým narozeninám mu poblahopřál kromě Večerníku i současný první muž Prostějova František Jura.

Total Comments

Číslo týdne

12

Pavel Šín a komisaři agentury Dobrý den společně změřili dvanáctimetrovou pilu stojící před konickým zámkem. Díky tomu bylo oficiálně potvrzeno, že větší v České republice a zřejmě ani na světě nenajdete! Odhalena byla uplynulou sobotu ve dvanáct hodin.

Total Comments

Výrok týdne

„KDE NEHRAJOU FOTBAL, TAM CHCÍP PES!“

Prostějovský primátor František Jura si při vernisáži výstavy Fotbal to je hra, pomohl citací herečky Jiřiny Jiráskové z filmu Kožené slunce. A měl pravdu!

Total Comments