Dobrý večer, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 kvetinaZahradnické centrum MARCIÁNOVÁ vás zve v pořadí již na čtvrtý ročník společenské události „Květina ve společnosti“, která se bude konat již tuto středu a čtvrtek, tj. 16. a 17. ledna 2013, v překrásném prostředí secesního Národního domu v Prostějově. Těšit se můžete již tradičně na vskutku zajímavý program, na který vás zve i Večernice PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, která se letos stala výhradním mediálním partnerem této akce pro tištěná periodika.

Hned po vánočních svátcích začalo Zahradnické centrum Marciánová připravovat jednotlivé květinové přízdoby, šperky a další aranžmá na módní přehlídky letošního ročníku akce „Květina ve společnosti“. Už dnes je tak jisté, že vás oslní tucty květinových aranžmá...

Poslední dva ročníky byly věnovány květinovým přízdobám klobouků, avšak vzhledem k začínající plesové sezoně budou tentokrát hlavním tématem květinové přízdoby společenských šatů, které jim vtisknou nezaměnitelnou pečeť originality. Ve středu 16. ledna od 18.00 hodin se tak můžete podívat, jak se takovéto přízdoby vytvářejí. Hostem večera bude přední česká floristka Vladimíra Zezulová, která vám společně s Annou Marciánovou poradí, jak se můžete stát s originálními šperky z živých květin královnou plesu. Středeční květinová show je pak spojena s ukázkami kadeřnického umění Studia IN Hany Puklové a bude završena módní přehlídkou plesových šatů studia L*AMOUR Radky Smičkové. V praxi uvidíte možnosti využití vytvořených originálních květinových přízdob přímo na modelkách.

Ve čtvrtek 17. ledna od 19.00 hodin se můžete těšit na program s názvem Květinová elegance. Ten je složený z módních přehlídek, scének a rozhovorů, kde hlavní úlohu opět hraje květina v těch nejrozmanitějších podobách. Uvidíte ukázky inspirované gothicismem a futurismem, které jsou připravené ve spolupráci se Střední školou ART ECON Prostějov a Studiem IN. Ve druhé části večera pak bude zcela jistě ozdobou přehlídka plesových šatů studia L*AMOUR. U žádné části programu samozřejmě nebudou chybět květinová aranžmá ze Zahradnického centra Marciánová. Vyvrcholením večera, takovou třešinkou na dortu, bude přehlídka netradičních květinových modelů Anny Marciánové.

Oba večery budou uvádět známí moderátoři Radia Haná - středeční Martina Queetko Procházková a  čtvrteční pak Marek Berger. Vstupenky je možné zakoupit v Zahradnickém centru Marciánová v Kostelci na Hané, taktéž ve Studiu IN v Prostějově nebo přímo před akcí v Národním domě.

Na setkání s vámi se těší Zahradnické centrum Marciánová.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments