Příjemnou noc, dnes je sobota 20.7.2019
svátek slaví Ilja,
zítra Vítězslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 testosteronV Divadle Point řádil testosteron a rovnou v sedmi rozdílných variantách. Členové prostějovského divadla uvedli na pódium drsnou komedii polského herce a režiséra Andrzeje Saramonowicze, na kterou se sál v Olomoucké ulici zaplnil do posledního místečka. Už několik dní před samotnou premiérou bylo jasné, že obě únorová představení se budou moci pochlubit zaplněným hledištěm, které se už několik minut po začátku hry otřásalo smíchem...

Co se stane, když svatba a především její nevšední finále svedou dohromady sedm mužů různých povah, předvedli divákům herci Divadla Point. Přestože na pódiu žádnou ženu nezahlédnete, děj se točil právě kolem zástupkyň něžného pohlaví, které dle zkušeností jednotlivých postav jsou mnohdy všechno, jen ne něžné...

„Je to vynikající, a navíc hodně ze života. Výborně se bavíme,“uvedly  shodně na dotaz Večerníku, jak se jím Testosteron líbí, dvě návštěvnice, které byly představením v ryze pánském provedení opravdu nadšené. A nebyly samy, ve hře totiž kromě silných slov, díky nimž bylo představení přístupné až od patnácti let, nechyběl humor, nadsázka i živá hudební vystoupení samotných protagonistů. „Byl to masakr,“ zhodnotil se smíchem replikou z právě zhlédnutého představení jeden z diváků výkony herců. Rozesmáté obecenstvo se hercům odměnilo za brilantní výkon několikaminutovým vytrvalým potleskem a uznalým hvízdáním.

Herci ve spolupráci s prostějovským fotografem Daliborem Vybíralem připravili pro diváky originální překvapení v podobě limitované edice kalendářů se speciální dávkou testosteronu. Několikaminutovou přestávku si tak mohli všichni kromě drobného občerstvení zpříjemnit prohlídkou výstavy uměleckých fotografií z vystoupení. Čtvrteční i sobotní premiéra byly beznadějně vyprodané, ale diváci mají možnost využít ještě některého z březnových termínů - 15. 3. a 28. 3. Nejhorší na světě jsou prý ženy... a muži. Přijďte si to ověřit!

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments