Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.10.2019
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 testosteronV Divadle Point řádil testosteron a rovnou v sedmi rozdílných variantách. Členové prostějovského divadla uvedli na pódium drsnou komedii polského herce a režiséra Andrzeje Saramonowicze, na kterou se sál v Olomoucké ulici zaplnil do posledního místečka. Už několik dní před samotnou premiérou bylo jasné, že obě únorová představení se budou moci pochlubit zaplněným hledištěm, které se už několik minut po začátku hry otřásalo smíchem...

Co se stane, když svatba a především její nevšední finále svedou dohromady sedm mužů různých povah, předvedli divákům herci Divadla Point. Přestože na pódiu žádnou ženu nezahlédnete, děj se točil právě kolem zástupkyň něžného pohlaví, které dle zkušeností jednotlivých postav jsou mnohdy všechno, jen ne něžné...

„Je to vynikající, a navíc hodně ze života. Výborně se bavíme,“uvedly  shodně na dotaz Večerníku, jak se jím Testosteron líbí, dvě návštěvnice, které byly představením v ryze pánském provedení opravdu nadšené. A nebyly samy, ve hře totiž kromě silných slov, díky nimž bylo představení přístupné až od patnácti let, nechyběl humor, nadsázka i živá hudební vystoupení samotných protagonistů. „Byl to masakr,“ zhodnotil se smíchem replikou z právě zhlédnutého představení jeden z diváků výkony herců. Rozesmáté obecenstvo se hercům odměnilo za brilantní výkon několikaminutovým vytrvalým potleskem a uznalým hvízdáním.

Herci ve spolupráci s prostějovským fotografem Daliborem Vybíralem připravili pro diváky originální překvapení v podobě limitované edice kalendářů se speciální dávkou testosteronu. Několikaminutovou přestávku si tak mohli všichni kromě drobného občerstvení zpříjemnit prohlídkou výstavy uměleckých fotografií z vystoupení. Čtvrteční i sobotní premiéra byly beznadějně vyprodané, ale diváci mají možnost využít ještě některého z březnových termínů - 15. 3. a 28. 3. Nejhorší na světě jsou prý ženy... a muži. Přijďte si to ověřit!

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments