Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

18 zemanovaAtraktivní rusovláska Bára Zemanová po loňském podzimním turné fanouškům slíbila, že se za nimi na jaře vrátí do klubů a vystoupí v místech, na která se tehdy nedostalo. Co slíbila, to plní, a tak to spolu s rockovou skupinou Venefica přijela roztočit i do prostějovského hudebního klubu Apollo 13.

Někdejší finalistka televizní pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar se svého rockového snu nevzdává, důkazem je i jarní koncertní turné BE IN, v jehož rámci dorazila i do Prostějova. Ti, kteří pátek večer využili k oslavám hokejového vítězství českého týmu nad Běloruskem nebo prostě vyrazili jen tak, poslechnout si pár rockových tónů v music klubu Apollo 13, rozhodně nebyli zklamaní. „Přivezli jsme vám s klukama trochu toho plzeňskýho dialektu,“ rozesmála zpěvačka přítomné publikum, ještě než se chopila mikrofonu a rozjela svou rockovou show.

„SuperStar jsme v té době nesledovaly, ale její písničky nejsou vůbec špatné. Tenhle styl hudby se nám líbí,“ shodly se návštěvnice music klubu Jana a Veronika, které rusovlasá zpěvačka překvapila znělým hlasem a kvalitními vlastními i převzatými songy, podobně jako několik dalších desítek návštěvníků hudebního klubu. Přestože pěvecká televizní show Česko hledá SuperStar bezpochyby pomohla Báře nastartovat kariéru, v očích fanoušků je pro ni dle jejích vlastních slov někdy obtížné zbavit se nálepky rychle hasnoucí „hvězdičky“. Při svém pátečním vystoupení v Prostějově ukázala, že má na to usadit se natrvalo na zdejší hudební scéně...

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments