Dobré ráno, dnes je neděle 20.10.2019
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

18 zemanovaAtraktivní rusovláska Bára Zemanová po loňském podzimním turné fanouškům slíbila, že se za nimi na jaře vrátí do klubů a vystoupí v místech, na která se tehdy nedostalo. Co slíbila, to plní, a tak to spolu s rockovou skupinou Venefica přijela roztočit i do prostějovského hudebního klubu Apollo 13.

Někdejší finalistka televizní pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar se svého rockového snu nevzdává, důkazem je i jarní koncertní turné BE IN, v jehož rámci dorazila i do Prostějova. Ti, kteří pátek večer využili k oslavám hokejového vítězství českého týmu nad Běloruskem nebo prostě vyrazili jen tak, poslechnout si pár rockových tónů v music klubu Apollo 13, rozhodně nebyli zklamaní. „Přivezli jsme vám s klukama trochu toho plzeňskýho dialektu,“ rozesmála zpěvačka přítomné publikum, ještě než se chopila mikrofonu a rozjela svou rockovou show.

„SuperStar jsme v té době nesledovaly, ale její písničky nejsou vůbec špatné. Tenhle styl hudby se nám líbí,“ shodly se návštěvnice music klubu Jana a Veronika, které rusovlasá zpěvačka překvapila znělým hlasem a kvalitními vlastními i převzatými songy, podobně jako několik dalších desítek návštěvníků hudebního klubu. Přestože pěvecká televizní show Česko hledá SuperStar bezpochyby pomohla Báře nastartovat kariéru, v očích fanoušků je pro ni dle jejích vlastních slov někdy obtížné zbavit se nálepky rychle hasnoucí „hvězdičky“. Při svém pátečním vystoupení v Prostějově ukázala, že má na to usadit se natrvalo na zdejší hudební scéně...

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments