Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

25 beneficeZdi prostějovského music klubu Apollo 13 se tentokrát rozvibrovaly pro dobrou věc, čtyři prostějovské kapely a více než pět desítek návštěvníků společnými silami přispěli na konto opuštěných a týraných zvířat, která prozatím našla útočiště v Domově pro opuštěná zvířata v Srbcích.

Páteční večer se v hudebním klubu Apollo 13 nesl ve znamení dobročinnosti. Na pomoc zvířatům, která po neblahé zkušenosti s lidmi našla domov v soukromém útulku paní Jany Liškové v Srbcích, se sešlo pod střechou prostějovského music klubu více než pět desítek návštěvníků, kteří neváhali přispět finančním obnosem nebo nějakou tou dobrotou pro zvířecí kamarády bez domova. „Jde o dobročinnou akci pro Domov pro opuštěná zvířata, který už léta vede paní Jana Lišková pouze s přispěním dobrovolníků a darů od dobrých lidí. V jejím útulku našli domov psi, kočky, kozy a ovce a do roku 2009 i opičák Oskar, který žil u předchozích majitelů v otřesných podmínkách,“ pozastavuje se nad bezcitností některých lidí pořadatelka akce, paní Vinklerová. „Všechny moc zdravím, hned jdu všem mým zvířatům oznámit, že mohou díky účastníkům akce čekat nějaké ty dobroty. Nedávno se nám tu narodila štěňátka, takže jim i ostatním zvířátkům přijde nějaká ta laskomina vhod,“ těšila se z akce majitelka útulku, paní Jana Lišková. Problematiku provozování útulku dobře znají i členové kapel, které bez nároku na honorář zpříjemnily návštěvníkům akce páteční večer, „Jedná se o prostějovské kapely STRIKE OUT, HUMDURCH,CRASH a BAD AGE,“ upřesnil zpěvák kapely BAD AGE a současně jeden z organizátorů akce Martin Vinkler. Se svým příspěvkem pro dobro zvířat bez domova se pochlubil i Dariusz Firla: „Vlastními silami jsme sem dopravili osm kilo psích granulí,“ usmívá se dárce, který na akci dorazil spolu s přáteli. „Přišly jsme podpořit naše kamarády ze skupiny STRIKE OUT, navíc nám tahle akce na podporu opuštěných a týraných zvířat přijde jako výborná věc, něco podobného by se mělo konat častěji,“ míní sympatické návštěvnice Silvie Otáhalová a Lucie Válková. Obyvatelé Domova pro opuštěná zvířata by jistě nebyli proti.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments