Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Slováci to prostě umí pořádně roztočit! Po návštěvě slovenské popové princezny Kristiny zavítal do Prostějova finalista televizní talentové soutěže Česko – Slovenská SuperStar Miro Šmajda s kapelou Rosemaid a na náměstí T. G. Masaryka bylo zase pořádně živo!

Prostějovským náměstím se rozléhal ohlušující řev ‚šmajdochtivých‘ fanynek, ještě než se blonďatý chalan z Košic vůbec objevil na pódiu. Finalista televizní soutěže Česko - Slovenská SuperStar rozjel ve čtvrtek večer skvělý letní koncert, při němž se ve vzduchu ocitly ruce bezpočtu prostějovských fanoušků, fotoaparáty a dokonce i podprsenka, která doputovala až na pódium do rukou Mira Šmajdy, který si kořist zavěsil po zbytek vystoupení na mikrofon. „Mockrát děkuji prostějovským fanouškům za skvělé přijetí, moc si to s kapelou užíváme, to je prostě Morava!,“ ocenil vynikající atmosféru koncertu blond zpěvák, který za ohlušujícího jásotu publika prohodil, že by si kvůli tak vynikajícím fanouškům rád našel poblíž Prostějova menší dům. Na závěr hodinového koncertu, při kterém zazněly skladby z Mirova posledního alba mirosmajda.com i starší písně z vlastní produkce, čekala na jeho věrné příznivce autogramiáda, která se protáhla až do půlnoci. „Mysleli jsme si, že je to takový ten frajírek, co jen háže vlasama, ale je vážně sympatický,“ potvrdila parta přátel Karel, Vojta, Kuba, Terezka, Markéta, Mája a Bája. „A má vážně hezký zadek,“ doplnila ženská část skupiny fanoušků, která využila možnosti se se slovenskou PopStar vyfotografovat. „Byla tu opravdu úžasná atmosféra a zdá se, že fanoušci byli spokojení. To je největší odměnou pro pořadatele,“ usmívala se Alice Gregušová, která si stejně jako několik stovek příznivců hudby nenechala koncert ujít.

Pokud jste skvělý hudební zážitek v režii Mira Šmajdy propásli, nezoufejte, velký rozhovor s mladým slovenským showmanem vám PROSTĚJOVSKÝ Večerník exkluzivně nabídne už v následujícím čísle a bude plný překvapivých odpovědí, které jistě potěší každého fanouška!

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments