Příjemnou noc, dnes je pondělí 14.10.2019
svátek slaví Agáta,
zítra Tereza
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Slováci to prostě umí pořádně roztočit! Po návštěvě slovenské popové princezny Kristiny zavítal do Prostějova finalista televizní talentové soutěže Česko – Slovenská SuperStar Miro Šmajda s kapelou Rosemaid a na náměstí T. G. Masaryka bylo zase pořádně živo!

Prostějovským náměstím se rozléhal ohlušující řev ‚šmajdochtivých‘ fanynek, ještě než se blonďatý chalan z Košic vůbec objevil na pódiu. Finalista televizní soutěže Česko - Slovenská SuperStar rozjel ve čtvrtek večer skvělý letní koncert, při němž se ve vzduchu ocitly ruce bezpočtu prostějovských fanoušků, fotoaparáty a dokonce i podprsenka, která doputovala až na pódium do rukou Mira Šmajdy, který si kořist zavěsil po zbytek vystoupení na mikrofon. „Mockrát děkuji prostějovským fanouškům za skvělé přijetí, moc si to s kapelou užíváme, to je prostě Morava!,“ ocenil vynikající atmosféru koncertu blond zpěvák, který za ohlušujícího jásotu publika prohodil, že by si kvůli tak vynikajícím fanouškům rád našel poblíž Prostějova menší dům. Na závěr hodinového koncertu, při kterém zazněly skladby z Mirova posledního alba mirosmajda.com i starší písně z vlastní produkce, čekala na jeho věrné příznivce autogramiáda, která se protáhla až do půlnoci. „Mysleli jsme si, že je to takový ten frajírek, co jen háže vlasama, ale je vážně sympatický,“ potvrdila parta přátel Karel, Vojta, Kuba, Terezka, Markéta, Mája a Bája. „A má vážně hezký zadek,“ doplnila ženská část skupiny fanoušků, která využila možnosti se se slovenskou PopStar vyfotografovat. „Byla tu opravdu úžasná atmosféra a zdá se, že fanoušci byli spokojení. To je největší odměnou pro pořadatele,“ usmívala se Alice Gregušová, která si stejně jako několik stovek příznivců hudby nenechala koncert ujít.

Pokud jste skvělý hudební zážitek v režii Mira Šmajdy propásli, nezoufejte, velký rozhovor s mladým slovenským showmanem vám PROSTĚJOVSKÝ Večerník exkluzivně nabídne už v následujícím čísle a bude plný překvapivých odpovědí, které jistě potěší každého fanouška!

Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zámek památkou roku.

V obrovský souboj lidí hlasujících na sociálních sítích se proměnila soutěž o moravskou památku roku, která se v posledních letech dočkala významné obnovy, či dokonce záchrany. A podařilo se, zvítězil zámek v Čechách pod Kosířem, který přeskočil konkurenta z Kunína.


Letošní úroda?

Tragédie! Špatné, mizerné, bída. Taková slova nejčastěji padají v souvislosti s takřka veškerou úrodou. Jak sadaři, tak zemědělci si stěžují na celou řadu věcí, které způsobily, že letošek nevypadá vůbec utěšeně. Nedařilo se příliš třeba obilninám nebo cukrovce, tradičním plodinám na Hané. Někdejší bašta tak pláče a ačítají se ztráty...

Total Comments

Osobnost týdne

MICHAL DLOUHÝ
40 dlouhy
Známý herec minulé úterý společně s Kateřinou Lojdovou předvedl v Prostějově excelentní výkon v divadelní hře Válka Roseových. Nebylo divu, že si po konci šel pětkrát pro potlesk diváků na otevřené scéně.

Total Comments

Číslo týdne

 1 988
Na Prostějovsku pracují aktuálně legálním způsobem necelé dvě tisícovky cizinců. Podle odborníků bude tento počet i nadále stoupat, protože práce je tolik, že zaměstnavatelé už z domácích zdrojů nemají kde brát.

Total Comments

Výrok týdne

„Už posedmé mi bourají domov!“

Jeden z bezdomovců od místního nádraží si Večerníku postěžoval, že bydlet v polorozpadlých nemovitostech není vůbec nic jednoduchého a dlouhotrvajícího.

Total Comments