Příjemnou noc, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

46 spinarkaFOTOGALERIE: Sama v průběhu sobotního koncertu prozradila, že měla před tímto vystoupením obavy z menší návštěvnosti. „Byla jsem tady vloni a letos na jaře ještě na skok ve vašem divadle. Pomalu jezdím do Prostějova jako domů a tak jsem měla strach, že dneska nepřijdete. Ale jste tady, je to paráda, jste prostě zlatíčka,“ neskrývala radost Věra Špinarová. Její obavy byly opravdu zbytečné, jak bylo patrné již několik desítek minut před koncertem, znovu dokázala zaplnit hlediště prostějovského Společenského domu. A její koncert za doprovodu skupiny syna Adama Pavlíka, stál i tentokrát opravdu za to! PROSTĚJOVSKÝ Večerník, jakožto exkluzivní mediální partner koncertu, v hledišti samozřejmě nechyběl.

Když v minulém vydání Večerníku lákala Věra Špinarová diváky, aby si s ní přišli zapařit, její příznivci nezklamali a na „pařbu“ v sobotu večer do Společenského domu skutečně dorazili. Nelitovali. Populární „Špinarka“ v průběhu koncertu zazpívala své staré hity jako písně Bílá Jawa 250, Meteor lásky, Music box, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Ovšem daleko větší prostor oproti loňskému koncertu věnovala svým novým písničkám z nedávno vydaného „cédečka“. Ovšem nikoliv neznámým, songy typu Kouzlo bílejch čar, Důvěrná, A pořád tě mám ráda či Já si broukám, už mají dnes pravidelné místo v českých hitparádách. „Za pár týdnů mi už bude dvaašedesát, ale cítím se na dvacet,“ rozesmála natřískaný sál plný aplaudujících diváků Věra Špinarová.

O zábavu bylo postaráno i ve chvíli, kdy zpěvačka za každou cenu hodlala zazpívat současný obrovský hit - nedávno nazpívaný duet Smutný rána s Petrem Bendem. „Jenomže já tady Petra dneska s sebou nemám. Co teď?“, pokrčila bezradně rameny Věra Špinarová. Poté obcházela jednoho člena kapely svého syna Adama Pavlíka po druhém a žádala o záskok za Bendeho. Nikomu se do toho nechtělo. „A v hledišti nikdo není, kdo by Petra nahradil? Tož nebuďte srabi,“ vyzývala ´ostravská Tina Turner´ také rozesmáté diváky. Nakonec ´Smutný rána´ přece jen zazněla, odvahu našel kytarista Ivo Šindel, a velice zdárně se s těžkým úkolem popasoval.

Zlatým hřebem večera se stala píseň, Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě. V samotném závěru této pecky se zpěvačka trošku zakuckala, ale není divu po jejích nedávných problémech s respiračním one-mocněním. „Toto je zrovna píseň, kde si vůbec nemám možnost odfrknout s dechem,“ omluvila se Věra Špinarová.

V tu chvíli se na jeviště dral zhruba pětiletý hošík, jenž nesl v náručí květiny, které byly snad větší než on. Daroval je překvapené a dojaté zpěvačce, jejíž nenapodobitelný hlas snad brzy zase uslyšíme. Třeba zase za rok?

Kdo z vás to v sobotu 16. listopadu večer nestihl, může si již teď kliknout na www.vecernikpv.cz, kde najde malou ochutnávku...


Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments