Dobré ráno, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

46 spinarkaFOTOGALERIE: Sama v průběhu sobotního koncertu prozradila, že měla před tímto vystoupením obavy z menší návštěvnosti. „Byla jsem tady vloni a letos na jaře ještě na skok ve vašem divadle. Pomalu jezdím do Prostějova jako domů a tak jsem měla strach, že dneska nepřijdete. Ale jste tady, je to paráda, jste prostě zlatíčka,“ neskrývala radost Věra Špinarová. Její obavy byly opravdu zbytečné, jak bylo patrné již několik desítek minut před koncertem, znovu dokázala zaplnit hlediště prostějovského Společenského domu. A její koncert za doprovodu skupiny syna Adama Pavlíka, stál i tentokrát opravdu za to! PROSTĚJOVSKÝ Večerník, jakožto exkluzivní mediální partner koncertu, v hledišti samozřejmě nechyběl.

Když v minulém vydání Večerníku lákala Věra Špinarová diváky, aby si s ní přišli zapařit, její příznivci nezklamali a na „pařbu“ v sobotu večer do Společenského domu skutečně dorazili. Nelitovali. Populární „Špinarka“ v průběhu koncertu zazpívala své staré hity jako písně Bílá Jawa 250, Meteor lásky, Music box, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Ovšem daleko větší prostor oproti loňskému koncertu věnovala svým novým písničkám z nedávno vydaného „cédečka“. Ovšem nikoliv neznámým, songy typu Kouzlo bílejch čar, Důvěrná, A pořád tě mám ráda či Já si broukám, už mají dnes pravidelné místo v českých hitparádách. „Za pár týdnů mi už bude dvaašedesát, ale cítím se na dvacet,“ rozesmála natřískaný sál plný aplaudujících diváků Věra Špinarová.

O zábavu bylo postaráno i ve chvíli, kdy zpěvačka za každou cenu hodlala zazpívat současný obrovský hit - nedávno nazpívaný duet Smutný rána s Petrem Bendem. „Jenomže já tady Petra dneska s sebou nemám. Co teď?“, pokrčila bezradně rameny Věra Špinarová. Poté obcházela jednoho člena kapely svého syna Adama Pavlíka po druhém a žádala o záskok za Bendeho. Nikomu se do toho nechtělo. „A v hledišti nikdo není, kdo by Petra nahradil? Tož nebuďte srabi,“ vyzývala ´ostravská Tina Turner´ také rozesmáté diváky. Nakonec ´Smutný rána´ přece jen zazněla, odvahu našel kytarista Ivo Šindel, a velice zdárně se s těžkým úkolem popasoval.

Zlatým hřebem večera se stala píseň, Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě. V samotném závěru této pecky se zpěvačka trošku zakuckala, ale není divu po jejích nedávných problémech s respiračním one-mocněním. „Toto je zrovna píseň, kde si vůbec nemám možnost odfrknout s dechem,“ omluvila se Věra Špinarová.

V tu chvíli se na jeviště dral zhruba pětiletý hošík, jenž nesl v náručí květiny, které byly snad větší než on. Daroval je překvapené a dojaté zpěvačce, jejíž nenapodobitelný hlas snad brzy zase uslyšíme. Třeba zase za rok?

Kdo z vás to v sobotu 16. listopadu večer nestihl, může si již teď kliknout na www.vecernikpv.cz, kde najde malou ochutnávku...


Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments