Příjemnou noc, dnes je neděle 25.8.2019
svátek slaví Radim,
zítra Luděk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

11 Avatarka 009Soutěž pěvec-kých talentů, kterou pořádá art-kavárna Avatarka, už zná své finalisty. V sobotu 15. března totiž proběhlo třetí a poslední semifinálové kolo, v němž se představili čtyři soutěžící. Ten nejlepší postoupil do závěrečného boje o absolutní „prostějovskou Superstar“.

Účastníci soutěže jsou důkazem toho, že Prostějov má pořád  spoustu zajímavých pěveckých i autorských osobností, které jenom čekají na svou příležitost. V rámci celého klání se představilo hned několik účinkujících, jenž mají nejen zajímavý hlas, ale prezentují se i vlastní autorskou tvorbou. Ve třetím kole to byl například vtipálek Pavel Žvátora, který má sice ještě nejistý projev, ale jeho texty jsou hravé a poetické. Vítězem třetí části se nakonec stal zpěvák a kytarista David Bartoš, jehož na kachon doprovodil Dominik Tyl a představili tak tvorbu své kapely Chilli Weather. Skvěle šlapající folk-rock s anglickými texty oslovil nejen porotu, ale i diváky. Ti se můžou těšit na finálové vystoupení Chilli Weather v kompletním složení. Mužské duo soutěžících doplnily dvě dámy s krásnými hlasy. Pavla Aschnbrennerová a Kristýna Jasmin Farrag zazpívaly převzaté písně různých žánrů. Kristýně, která má svou kapelu ve Zlíně, je bližší muzikálový projev, Pavla zase okouzlila diváky svým čistým zpěvem „od srdce“, při němž se doprovodila na kytaru.

„Toto kolo bylo skutečně velmi silné. Holky měly hezké hlasy, kluci byli zase originální. Nakonec zvítězilo propojení obojího, což podle nás nejvíc splňoval David Bartoš ,“ svěřil se Večerníku člen poroty Zdeněk Michalec. A nutno dodat, že i sama porota byla tentokrát velmi fundovaná. Zasedla v ní totiž nejen tradičně prostějovská písničkářka Veronika Vičarová, ale pozvání do Avatarka-Star přijala i japonská sopranistka a někdejší členka bratislavské opery Nao Higano, která v současné době žije v Kroměříži. „Slyšela jsem paní Nao Higano zpívat na vernisáži tady v Prostějově, tak se mi líbila, že jsem ji oslovila, a jsem moc ráda, že ji tady můžeme přivítat,“ s potěšením konstatovala organizátorka a vedoucí kavárny Iva Polická.

Do finálového kola, které se bude konat 5. dubna, tedy postoupili Michal Ovečka, Romana Hadová a nově David Bartoš se svou kapelou Chilli Weather. Vítěz finále bude mít v Avatarce svůj recitál.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments