Příjemnou noc, dnes je úterý 12.11.2019
svátek slaví Benedikt,
zítra Tibor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vůbec poprvé do prostějovského centra nejen rockové muziky Apollo 13 dorazila svérázná kapela MIG 21. Už před začátkem jejich pátečního koncertu to vypadalo, že lidé z Prostějova poslední roky nečekali na nic jiného než právě na jejich vystoupení! Od vchodu do klubu se kolem osmé hodiny večerní táhla Barákovou ulicí pořádně dlouhá fronta. Nakonec bylo s podivem, že se do nevelkého kokpitu Apolla 13 dokázali vměstnat všichni zájemci. Večerník u toho samozřejmě chybět nemohl...

Hned v úvodu koncertu vzbudil Jiří Macháček v přítomných ženách velké očekávání. „Jsme instrumentální, vokální a striptérská skupina,“ představil MIG 21 její charismatický lídr. Z tohoto pohledu mohly být příslušnice něžného pohlaví nakonec zklamány. Tím jediným, co Jiří Macháček v průběhu celého koncertu svlékl, bylo sako. Přidal se k němu snad už jen trumpetista, který hrál bos.
To byla ovšem poslední věc, na kterou si někdo z přítomných mohl stěžovat. Už od začátku MIG 21 totiž rozjel fantastickou show, která zcela strhla všechny přítomné. A to i přesto, že od prvních tónů bylo patrné, že Jiří Macháček není interpretem, který by se prosadil v některé z talentových pěveckých soutěží. Tento fakt však plně kompenzoval nebývalým divadelním talentem i neobyčejným smyslem pro humor. MIG 21 za jeho zády se pak předvedl jako skvěle sehraná partička, které to opravdu šlape. Celé vystoupení navíc vtipně doplňovaly rekvizity vyrobené z papírových krabic.
Během akce si tak MIG 21 své prostějovské publikum dokonale omotal kolem prstu. Mimo jiné jej naučil skandovat i anglické „Fuck you“. Nadšení diváci tudíž skupinu v závěru doslova nechtěli pustit z pódia.
„Až do dneška jsem od Migů znala jen pár písniček z rádia. Od akce jsem tak moc nečekala, vyrazila jsem na ni hlavně kvůli kamarádce. A musím říct, že jsem byla hodně příjemně překvapená. Byla to úžasná show v hlavní roli s Jiřím Macháčkem, který se dokázal pořádně odvázat. Moc mě bavily originální a ironické texty. Navíc celá kapela hrála skvěle. Pokud budou MIG 21 zase někdy hrát v Prostějově, tak na ně určitě ráda opět vyrazím,“ svěřila se Večerníku se svými pocity bezprostředně po koncertu Marcela, jedna z přítomných návštěvnic.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Famózní Přeučil s Hruškovou.

Minulou středu uspořádal Večerník besedu pro seniory v Domově seniorů v Nerudově ulici. Popovídat si s nimi přišli pražští herci Jan Přeučil se svojí životní partnerkou Evou Hruškovou. Oba famózní umělci zodpovídali nejen množství dotazů, ale přidali i mnohé perličky z natáčení.


Nechala se okrádat expřítelem.

Se svým příběhem se Večerníku svěřila žena z Prostějova, která se vloni po patnáctiletém soužití rozešla se svým partnerem. Po jeho vystěhování se ale bezmála rok ztrácely z bytu peníze. Majitelka totiž nevyměnila zámek ve dveřích, čehož expartner využil a chodil si do bytu, jak chtěl...

Total Comments

Osobnost týdne

BOLESLAV POLÍVKA

44 polivkaZnámý herec a komik si ve čtvrtek „střihl“ na prknech Městského divadla v Prostějově roli Harpagona ve slavné komedii Lakomec. Představení v rámci divadelního festivalu Aplaus bylo dávno dopředu vyprodané.

Total Comments

Číslo týdne

 14

Aktuálně se v Prostějově nachází čtrnáct adresních míst, na kterých lze oficiálně provozovat hazardní hry. Přestože počet heren v Prostějově i nadále rok od roku klesá, radní přispěchali s novou vyhláškou. Ta by měla ještě více omezit hazard v našem městě.

Total Comments

Výrok týdne

„CO DNES ŘIDIČ UMÍ? SEDNE DO KABINY, ZATOČÍ KLÍČKEM A JEDE...“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments