Příjemnou noc, dnes je pondělí 26.8.2019
svátek slaví Luděk,
zítra Otakar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vůbec poprvé do prostějovského centra nejen rockové muziky Apollo 13 dorazila svérázná kapela MIG 21. Už před začátkem jejich pátečního koncertu to vypadalo, že lidé z Prostějova poslední roky nečekali na nic jiného než právě na jejich vystoupení! Od vchodu do klubu se kolem osmé hodiny večerní táhla Barákovou ulicí pořádně dlouhá fronta. Nakonec bylo s podivem, že se do nevelkého kokpitu Apolla 13 dokázali vměstnat všichni zájemci. Večerník u toho samozřejmě chybět nemohl...

Hned v úvodu koncertu vzbudil Jiří Macháček v přítomných ženách velké očekávání. „Jsme instrumentální, vokální a striptérská skupina,“ představil MIG 21 její charismatický lídr. Z tohoto pohledu mohly být příslušnice něžného pohlaví nakonec zklamány. Tím jediným, co Jiří Macháček v průběhu celého koncertu svlékl, bylo sako. Přidal se k němu snad už jen trumpetista, který hrál bos.
To byla ovšem poslední věc, na kterou si někdo z přítomných mohl stěžovat. Už od začátku MIG 21 totiž rozjel fantastickou show, která zcela strhla všechny přítomné. A to i přesto, že od prvních tónů bylo patrné, že Jiří Macháček není interpretem, který by se prosadil v některé z talentových pěveckých soutěží. Tento fakt však plně kompenzoval nebývalým divadelním talentem i neobyčejným smyslem pro humor. MIG 21 za jeho zády se pak předvedl jako skvěle sehraná partička, které to opravdu šlape. Celé vystoupení navíc vtipně doplňovaly rekvizity vyrobené z papírových krabic.
Během akce si tak MIG 21 své prostějovské publikum dokonale omotal kolem prstu. Mimo jiné jej naučil skandovat i anglické „Fuck you“. Nadšení diváci tudíž skupinu v závěru doslova nechtěli pustit z pódia.
„Až do dneška jsem od Migů znala jen pár písniček z rádia. Od akce jsem tak moc nečekala, vyrazila jsem na ni hlavně kvůli kamarádce. A musím říct, že jsem byla hodně příjemně překvapená. Byla to úžasná show v hlavní roli s Jiřím Macháčkem, který se dokázal pořádně odvázat. Moc mě bavily originální a ironické texty. Navíc celá kapela hrála skvěle. Pokud budou MIG 21 zase někdy hrát v Prostějově, tak na ně určitě ráda opět vyrazím,“ svěřila se Večerníku se svými pocity bezprostředně po koncertu Marcela, jedna z přítomných návštěvnic.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Koho si vybavíte, když se řekne prostějovský fotbal?

První volba: pondělí 26. srpen 2019 0:33

Poslední volba: pondělí 26. srpen 2019 0:33

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments