Dobré dopoledne, dnes je pondělí 27.5.2019
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vůbec poprvé do prostějovského centra nejen rockové muziky Apollo 13 dorazila svérázná kapela MIG 21. Už před začátkem jejich pátečního koncertu to vypadalo, že lidé z Prostějova poslední roky nečekali na nic jiného než právě na jejich vystoupení! Od vchodu do klubu se kolem osmé hodiny večerní táhla Barákovou ulicí pořádně dlouhá fronta. Nakonec bylo s podivem, že se do nevelkého kokpitu Apolla 13 dokázali vměstnat všichni zájemci. Večerník u toho samozřejmě chybět nemohl...

Hned v úvodu koncertu vzbudil Jiří Macháček v přítomných ženách velké očekávání. „Jsme instrumentální, vokální a striptérská skupina,“ představil MIG 21 její charismatický lídr. Z tohoto pohledu mohly být příslušnice něžného pohlaví nakonec zklamány. Tím jediným, co Jiří Macháček v průběhu celého koncertu svlékl, bylo sako. Přidal se k němu snad už jen trumpetista, který hrál bos.
To byla ovšem poslední věc, na kterou si někdo z přítomných mohl stěžovat. Už od začátku MIG 21 totiž rozjel fantastickou show, která zcela strhla všechny přítomné. A to i přesto, že od prvních tónů bylo patrné, že Jiří Macháček není interpretem, který by se prosadil v některé z talentových pěveckých soutěží. Tento fakt však plně kompenzoval nebývalým divadelním talentem i neobyčejným smyslem pro humor. MIG 21 za jeho zády se pak předvedl jako skvěle sehraná partička, které to opravdu šlape. Celé vystoupení navíc vtipně doplňovaly rekvizity vyrobené z papírových krabic.
Během akce si tak MIG 21 své prostějovské publikum dokonale omotal kolem prstu. Mimo jiné jej naučil skandovat i anglické „Fuck you“. Nadšení diváci tudíž skupinu v závěru doslova nechtěli pustit z pódia.
„Až do dneška jsem od Migů znala jen pár písniček z rádia. Od akce jsem tak moc nečekala, vyrazila jsem na ni hlavně kvůli kamarádce. A musím říct, že jsem byla hodně příjemně překvapená. Byla to úžasná show v hlavní roli s Jiřím Macháčkem, který se dokázal pořádně odvázat. Moc mě bavily originální a ironické texty. Navíc celá kapela hrála skvěle. Pokud budou MIG 21 zase někdy hrát v Prostějově, tak na ně určitě ráda opět vyrazím,“ svěřila se Večerníku se svými pocity bezprostředně po koncertu Marcela, jedna z přítomných návštěvnic.

Total Comments

 • KSČM
 • Box
 • Interforst
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste o víkendu volit do Evropského parlamentu? A koho?

P3_hanaci
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Noc kostelů táhla.

Fenomenální akce přitáhla stovky zájemců o prohlídky kostelů po celém Česku, Prostějovsko nevyjímaje. Svatostánky otevřely své útroby při dalším ročníku Noci kostelů a návštěvníci se tak mohli dostat i do prostor, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane. A potěšitelným faktem bylo i to, že možnosti využili i nevěřící.

Zmlácený sudí.

Prostějovský fotbalový rozhodčí Petr Antoníček byl po finálovém utkání MOL Cupu napaden fanoušky poraženého Baníku Ostrava, kteří mu jako videorozhodčímu vyčítali schválení pokutového kopu ve prospěch pražské Slavie, načež jeden z nich jej udeřil pěstí a povalil na zem. Většímu násilí zabránila až hlídka Městské policie v Olomouci...

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Drahoš
21 drahos
Prostějov uplynulou středu navštívil senátor a v minulosti i kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš. Zavítal na radnici i do muzea, stihl i besedu se studenty. A Večerníku poskytl exkluzivní rozhovor, na který se můžete těšit ještě do prázdnin.

Total Comments

Číslo týdne

1

A hop do přehrady! Nejlepším možným výsledkem skončilo první měření vody v plumlovské nádrži, kde je na začátek sezóny kvalitní voda bez sinic a jiných nepříjemností. Přehrada stejně jako Poděbrady u Olomouce dostala jedničku.

Total Comments

Výrok týdne

„Každej furt kecá o suchu a já jsem mokrej jako myš!“

Jeden z promočených bezdomovců před místním nádražím takto hudroval v lijáku, který během minulé středy zkrápěl nejen město Prostějov

Total Comments