Dobré ráno, dnes je čtvrtek 23.5.2019
svátek slaví Vladimír,
zítra Jana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VIDEO + FOTO: Punk rocková kapela Horkýže Slíže předvedla na Den osvobození ve čtvrtek 8. května opět pořádný nářez. Prostějovský hudební klub Apollo 13 se doslova otřásal pod náporem pulzující rytmiky, vtipných textů a dusotem nohou rozjařených fanoušků. Kapela z Nitry zahrála notoricky známé songy prověřené časem i písně ze zatím posledního vydaného alba St. Mary Huana Ganja.

Heslo kapely Horkýže Slíže „Mám v pi*i“ bylo ve čtvrtek vidět nejen na tričkách fanoušků, ale i v jejich tvářích. Všichni sem přišli zapomenout na starosti a pořádně se uvolnit. Přestože v Prostějově kapela zažila již početnější publikum, rozhodně si nemohla stěžovat na malou odezvu. Už od prvních akordů v prostorách klubu snad nebyl nikdo, kdo by neskákal, netančil či nezpíval. Muzikanti i posluchači tvořili jeden nadšený celek.
Skupina, která existuje již od roku 1992, zažívá svou největší slávu až v několika posledních letech. Písně jako Silný refrén, Malá Žužu, L.A.G. Song či aktuální hit V pi*i na lehátku už téměř zlidověly a zařadily se do repertoáru nejedené místní kapely hrající v regionu na plesech či zábavách. Na Prostějovsku mají prostě Horkýže Slíže silnou fanouškovskou základnu. To se potvrdilo i při společném listopadovém koncertu s kapelou Tři sestry, kdy do „Kaska“ dorazilo kolem dvou a půl tisíc lidí.
„Nejsem příliš velkým fanouškem této skupiny, doma bych si jejich desku nepustil. Shodou okolností jsem ale navštívil oba poslední koncerty v Prostějově a musím uznat, že dokážou vytvořit skvělou atmosféru, a úžasné je i to, jak se při jejich vystoupeních dokážou lidi bavit. Musím říct, že je to zážitek,“ zhodnotil koncert třiatřicetiletý Martin.
Na další punk rockový nářez se můžete těšit 24. května, kdy do Apolla dorazí rakouská kapela The Gogets a zahraje společně s prostějovskými Strike out.
19 horkyze19 horkyze0319 horkyze_01

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Muzejní noc
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Semo Smržice
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments