Příjemnou noc, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VIDEO + FOTO: Punk rocková kapela Horkýže Slíže předvedla na Den osvobození ve čtvrtek 8. května opět pořádný nářez. Prostějovský hudební klub Apollo 13 se doslova otřásal pod náporem pulzující rytmiky, vtipných textů a dusotem nohou rozjařených fanoušků. Kapela z Nitry zahrála notoricky známé songy prověřené časem i písně ze zatím posledního vydaného alba St. Mary Huana Ganja.

Heslo kapely Horkýže Slíže „Mám v pi*i“ bylo ve čtvrtek vidět nejen na tričkách fanoušků, ale i v jejich tvářích. Všichni sem přišli zapomenout na starosti a pořádně se uvolnit. Přestože v Prostějově kapela zažila již početnější publikum, rozhodně si nemohla stěžovat na malou odezvu. Už od prvních akordů v prostorách klubu snad nebyl nikdo, kdo by neskákal, netančil či nezpíval. Muzikanti i posluchači tvořili jeden nadšený celek.
Skupina, která existuje již od roku 1992, zažívá svou největší slávu až v několika posledních letech. Písně jako Silný refrén, Malá Žužu, L.A.G. Song či aktuální hit V pi*i na lehátku už téměř zlidověly a zařadily se do repertoáru nejedené místní kapely hrající v regionu na plesech či zábavách. Na Prostějovsku mají prostě Horkýže Slíže silnou fanouškovskou základnu. To se potvrdilo i při společném listopadovém koncertu s kapelou Tři sestry, kdy do „Kaska“ dorazilo kolem dvou a půl tisíc lidí.
„Nejsem příliš velkým fanouškem této skupiny, doma bych si jejich desku nepustil. Shodou okolností jsem ale navštívil oba poslední koncerty v Prostějově a musím uznat, že dokážou vytvořit skvělou atmosféru, a úžasné je i to, jak se při jejich vystoupeních dokážou lidi bavit. Musím říct, že je to zážitek,“ zhodnotil koncert třiatřicetiletý Martin.
Na další punk rockový nářez se můžete těšit 24. května, kdy do Apolla dorazí rakouská kapela The Gogets a zahraje společně s prostějovskými Strike out.
19 horkyze19 horkyze0319 horkyze_01

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments