Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Fanoušci a příznivci punku z Prostějova i širokého okolí se sjížděli na prostějovské náměstí T. G. Masaryka a žádný déšť nebyl tak urputný, aby je zastavil! Uplynulý čtvrteční večer prostě patřil punk music. V hlavní roli prostějovští Strike out a plzeňská Znouzectnost.

Prostějovská pop-punková kapela Strike out rozehřála přítomné publikum na tu správnou teplotu, a že to bylo v nečekaně chladivém večeru potřeba! Krátce před půl devátou ale už ovládla plzeňská punková partička Znouzecnost a posluchači měli opět důvod k potlesku. Po vtipném úvodu naservírovala přítomnému publiku desítku písní, které potěšily ucho a duši každého pravověrného punkera. Kapela Znouzectnost působí na naší hudební scéně už od osmdesátých let, a tak není divu, že si ji přišli poslechnout fanoušci od mládeže po pamětníky jejích hudebních začátků.

„Kámoš mi říkal, že tu dnes hrají ZNC, tak jsem přišel. Naposledy jsem je slyšel snad před čtyřmi lety v Apollu, tak jsem si jejich dnešní vystoupení nemohl nechat ujít,“ vysvětluje pan Martin. „Šli jsme zatím na všechny koncerty konané v rámci Prostějovského léta, proto jsme tu i dnes,“ usmívala se Markéta Vítková a Lumír Vaňatka, kteří plánují vyrazit i na další akce, které Prostějovské léto nabízí.

Přijďte i vy! Třeba už za čtrnáct dní, kdy se můžete těšit na Renesanční večer, a v závěru léta dorazí na náměstí T. G. Masaryka i populární kapela Chinaski v čele se zpěvákem Michalem Malátným…

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments